Přejít na obsah

Zkušenosti s autorádiem SENCOR


Peete

Doporučené příspěvky

Typ je to konkrétně Sencor SCD - 6105BMR má to bluetooth což se mi u toho rádia moc líbilo že se dá hezky propojit s telefonem a použít to jako handsfree.. No ale zpět k pojintě koupil jsem ho od známýho za babku ale je tam právě nějakej problém s komunikací mezi telefon a rádiem tak sem mu ho vrátil on mě zas prachy, ale já sem z něj natolik nadšenej že uvažuji o koupi nového ale nevim nevim aby s tim zas nebyly problémy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jaka je tedy po"j"inta tveho dotazu? nepodal jsi zadne konkretni informace o problemu a ani jsi se na nic nezeptal.

Nevim co čteš, ale je tam psáno že je problém s komunikací mezi telefonem a rádiem!! Zkrátka se to spojí ale nějak to nekomunikuje..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vis, ja jsem zvykly z jineho fora na to, ze dotycny poda konkretni informace ( v tomto pripade jaky telefon, jak co nastaveno - profily a jak se to projevuje ). pres to vsechno se pak zepta na konkretni otazku. anebo jsi nam to chtel jenom sdelit, ze jsi s tim mel problem?

sorry, ale tak to je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vis, ja jsem zvykly z jineho fora na to, ze dotycny poda konkretni informace ( v tomto pripade jaky telefon, jak co nastaveno - profily a jak se to projevuje ). pres to vsechno se pak zepta na konkretni otazku. anebo jsi nam to chtel jenom sdelit, ze jsi s tim mel problem?

sorry, ale tak to je.

Pořád to nějak nechápu moje otázka byla jestli někdo má s tímhle rádiem zkušenosti..! Toť vše... ;)

Ale pokud tě zajímá jakej mám foun tak mám N70ku.. lol

Nic ve zlym ale podle me nezáleží na tom z jakýho seš zvyklej fora já sem taky zvyklej na jiný forum jsem tu novej.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a s jinym telefonem jsi to nezkousel? komunikace se rozpadla okamzite po navazani? ci drzela? zadal jsi spravny pin? dalo vedet radio nejak o navazani komunikace?

No hele tak takhle.. To sem zapoměl říct <_< jeden den mi to šlapalo úplně v poho a pak to přestalo fachat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sencor obecně sělá mizerná rádia. Nemám zkušenosti přímo s tímto modelem ale to co jsem pod rukama měl bylo dost mizerné bez vyjímky. Pokud chceš rádio s BT HF běž do Pioneera. Tam zkušenosti mám a jsou veskrze pozitivní. Navíc u Pioneera je k dohledání i tabulka kompatibility s různými telefony.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tohle rádio jsem nedávno viděl u známého. Oba máme telefony Nokia a komunikace byla naprosto bez problému. Dokonce můžeš mít telefon i v kufru, nebo venku z vozu a ok. Takže jestli měl nějaké problémy, hnedle bych to reklamoval a chtěl vyměnit kus za kus.

Jestli se ti zamlouvá, tak si ho kup, a jestli máš Nokia, můžu zaručit, když bude rádio ok, tak ti to bude komunikovat bez problémů. Sice ten přiloženej mikrofon není extra citlivej a na druhou stranu je až moc, takže těm co budeš volat, budou mít pocit že jim voláš z vany.

A taky mám pocit, že to neumí mp3 ve složkách, což je dost blbé..é..é..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak tohle rádio jsem nedávno viděl u známého. Oba máme telefony Nokia a komunikace byla naprosto bez problému. Dokonce můžeš mít telefon i v kufru, nebo venku z vozu a ok. Takže jestli měl nějaké problémy, hnedle bych to reklamoval a chtěl vyměnit kus za kus.

Jestli se ti zamlouvá, tak si ho kup, a jestli máš Nokia, můžu zaručit, když bude rádio ok, tak ti to bude komunikovat bez problémů. Sice ten přiloženej mikrofon není extra citlivej a na druhou stranu je až moc, takže těm co budeš volat, budou mít pocit že jim voláš z vany.

A taky mám pocit, že to neumí mp3 ve složkách, což je dost blbé..é..é..

Konečně nějaká pozitivní zpráva.. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sencor obecně sělá mizerná rádia. Nemám zkušenosti přímo s tímto modelem ale to co jsem pod rukama měl bylo dost mizerné bez vyjímky. Pokud chceš rádio s BT HF běž do Pioneera. Tam zkušenosti mám a jsou veskrze pozitivní. Navíc u Pioneera je k dohledání i tabulka kompatibility s různými telefony.

Pioneera jsem měl měl jsem ho něco přes rok jsou to peckový rádia je to zkušená firma to bez debat ale taky tomu odpovídá cena.. :disgust: Za rádio HF bych dal min. 10tis což je celkem dost.. Já ho měl když jsem byl úchyl do audia tudíž mi bylo dobré kvůli jeho funkci SW kdy se dal vylazovat woofer zvlášť jinak to "nic neumělo" a jetý sem ho prodal za víc než stojí novej ten sencor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...