Přejít na obsah

Nefunkční vyhrivaní zadního okna


SnakeBR

Doporučené příspěvky

Nazdar.

Mám taký problém, že zadné sklo mi vyhreje len hornú a dolnú časť a stred mi nevyhreje. Neviete kde je problem? skúšal som to sklo celé umyť, ale nepomohlo. V servise mi povedali ze s tým sa nedá nič robiť len vymeniť celé zadné sklo, no ja si myslím že je to sprostosť meniť celé sklo kôli tomu,že mi nevyhreje stred.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
Nazdar.

Mám taký problém, že zadné sklo mi vyhreje len hornú a dolnú časť a stred mi nevyhreje. Neviete kde je problem? skúšal som to sklo celé umyť, ale nepomohlo. V servise mi povedali ze s tým sa nedá nič robiť len vymeniť celé zadné sklo, no ja si myslím že je to sprostosť meniť celé sklo kôli tomu,že mi nevyhreje stred.

Hele, víš ty co? Měnit celý sklo je fakt blbost, vyměň jenom prostředek!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar.

Mám taký problém, že zadné sklo mi vyhreje len hornú a dolnú časť a stred mi nevyhreje. Neviete kde je problem? skúšal som to sklo celé umyť, ale nepomohlo. V servise mi povedali ze s tým sa nedá nič robiť len vymeniť celé zadné sklo, no ja si myslím že je to sprostosť meniť celé sklo kôli tomu,že mi nevyhreje stred.

Hele, víš ty co? Měnit celý sklo je fakt blbost, vyměň jenom prostředek!

Ha, ha, ha. To jsem se zasmál!!! :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Multimetrem nameris skrat na vsech, i na znicenich.

Na namlzenym okne zapni rozmrazovani, u nefunkcniho pasku se ti rozmrazi jen malinky kolecko pres misto kde je pretrzeny (pokud je pretrzeny jen na 1 miste).

Pak opravit vhodnym lakem, nebo nejlip nechat v servise, resilo se to tu, ze oprava v servise stoji min nez lahvicka laku (potrebujes jen par kapek)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja sem multimetrom meral a zistil sem,že to mám prerušené na piatich miestach ( na tých miestach neboli namerané žiadne hodnoty) . Tak som ich opravil pripravkem LOCTITE 3836. Je to priamo určené na opravu vyhrievaneho skla. Potom som znova meral a už to pípalo. Myslel som,ža mám vyhráno,no bohužial mi to stále nefunguje. Myslím si,že pásiky sú v poriadku. Muže to byt v niečom inom?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemuze,

pokud ti nektery hrejou a jiny ne, tak je to v nich, maji vsichny spolecny privod, ten je ok, kdyz nektery hrejou.

Vem merak, mer napeti na pasku, vuci jednomu konci pasku, druhym hrotem se pohybuj po pasku, u funkcniho se bude napeti rovnomerne menit se vzdalenosti. U pretrzeneho bude skokova zmena v miste pretrzeni, pokud jich bude vic, tak prostredni cast nebude spojena vubec, zmena napeti se take nameri.

Pak je reseni postupne opravovat praskliny, pasek po pasku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj ,

Mam octavku tdi 66kw rv 1999 slx, a nefunguje mi zadni vyhrívani okna, pojistka je ok,spinač svítí, nikde nejsou pruhy porušené,z jednoho kabliku u skla jde 12,3v , packy na skle s kontakty drží.

Nevíte někdo prosím co stím? Předem děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Tlačítko je samotný spínač. Žádné relé se nekoná.

 

post-57881-0-72132600-1374726069_thumb.j

 

Schéma pojistek, vyhřívání zadního skla je napájeno z poj. č. S226

 

post-57881-0-02788400-1374726262_thumb.j

 

Ještě jedno schéma, aby bylo jasno odkud je napájená skupina pojistek S2, S224-S227 a S240

 

post-57881-0-10884200-1374726415_thumb.j

 

 

 

Další vlákna s podobnou témou:

http://forum.skodahome.cz/topic/69501-vyhrivani-zadniho-okna

http://forum.skodahome.cz/topic/31893-vyhrev-zadniho-okna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zdravím chtěl jsem se zeptat zda nemá někdo zkušenost jak opravit zadní vyhřívaní okna na 5tych dveřích. když jsem je prohodil s brasinem na jeho octavii normalně fungovalo a když sem to hodil k sobě zase nefungovalo. a kde by mohla být zrada.... zkusím se jeste podívad do dveří zda nejsou prohozené káblíky ale jinak sterač a odtřikovače jdou normálně. Mockrát děkuji za tipy a rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...