Přejít na obsah

start na dálku


hanysek33

Doporučené příspěvky

mam to,ale vubec to nevyuzivam,jelikoz je tam predpoklad nechat zarazeny neutral a ja zamykam zpatecku

...taky tak. Praktická využitelnost snad jen pro někoho, kdo parkuje na uzamčeném dvorku. Do města určitě anebo vejít do splodinami zahulené garáže a si taky nic moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak, tak, na parkovišti se okradeš o možnost zamykání řazení, vypne až přiv garáži si zahulíš a navíc většinou v ní není taková kosa. Takže zbývá opravdu jen zamčený dvorek.

Za druhý- auto vytopím za pár kilometrů a když mi mrzne zadek tak si zapnu vyhřev sedačky. A taky podle rad odborníků bys měl co nejdřív po nastartování motoru vyjet, prej se míň ničí motor.

Já možnost dálkovýho startu mám, ale ani jednou jsem nevyužil. :ble

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co na ten dalkovy start rika immo?

Ten by mel do par sekund motor o5 vypnout, protoze nema kod z klice, nebo se mylim?

Toto je řešený přemostěním-bypass, musíš mít pasivní čip imobilizéru uložený v krabičce, ten pak nahradí origo klíč při dálkovým startu, sám sem to nikdy nepoužil, také hrozí riziko že ti startér znovu může nastartovat již do nastartovaného motoru :smich: , což si asi dovedeš představit co by se stalo, samozřejmě záleží jak je to udělané, některé alarmy to rozpoznají podle šumu, nebo na připojení kontrolky-třeba baterie, ktrá pak zhasíná... Netroufnu si říct že je to na 100% spolehlivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam to, bydlim ve meste (Praha) a pouzivam to. Na noc zamykam zpatecku, takze pred panelakem nee, ale jeden z prikladu - neni nic prijemnejsiho, nez treba po treninku vysprchovanej vlezt do vyhrateho auta... A i kdyby se zpatecka nezamykala, nechal se neutral a rucka, kdyz by nekdo chtele lezt do auta, da pager vedet, takze v tom nevidim problem... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, také jedna možnost :)  A to v manuálu píšou vložte stejný klíč, tedy včetně toho čipu-ideální pro zloděje :smich: , jen blázen by nechával druhý klíče někde v autě

Ten klic tam vkladat nemusis, staci ampulka immo... Jen blazen by tam dal klic! ;)

No to je mi jasný, také bych tam nikdy nedal klíče ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

davon:kolego prosím tě jak si pořešil alarm od škodovky?bylo mi řečeno že se to může tlouct.

O alarm od Skodovky jsem nemel zajem, jelikoz je uplne na hovno v dnesni dobe, kdy houka kazdy 3. auto pred barakem si toho nikdo ani nevsimne! Takze v tomto ti nepomuzu... Ale je zbytec ne pokud premyslis o necem takovem na co jsi hodil link aby jsi ho tam mel aktivni! ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten klic tam vkladat nemusis, staci ampulka immo... Jen blazen by tam dal klic! ;)

Mit zlodej nastartovane auto tak klice nepotrebuje, to je fakt ;)

melo by to fungovat tak, ze kdyz nekdo otevre dvere (bez vypnuti alarmu) auto chcipne

u nafty je to stejne naprd,motor se na volnobech stejne neohreje a zbytecne se nici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten klic tam vkladat nemusis, staci ampulka immo... Jen blazen by tam dal klic! ;)

Mit zlodej nastartovane auto tak klice nepotrebuje, to je fakt ;)

melo by to fungovat tak, ze kdyz nekdo otevre dvere (bez vypnuti alarmu) auto chcipne

u nafty je to stejne naprd,motor se na volnobech stejne neohreje a zbytecne se nici

jj tak to funguje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...