Přejít na obsah

Nastavení hodin


Berry

Doporučené příspěvky

Konečně jsem si vzpomněl, že bych mohl nastavit hodiny v autě, když se nám zase změnil ten čas. Nemám maxidot. Zkouším to čudlem u otáčkoměru. Vpravo nastavení hodin a doleva minuty. Na jaře bez problémů a teď nic. Nevíte někdo, co s tím? Ne, že bych nemohl jezdit, ale ten pocit, že není něco OK mi vadí. Nemusím už nikde nic mačkat nebo ladit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mas pri tom zapnuty zapalovani?

Jde to i pri vypnutem zapalovani :t

Zkoušel jsem to i se zapnutým i s vypnutým, protože mi nejde do hlavy, proč to nejde. Osobně si myslím, že to jde i při vypnutém zapalování. :(

Stačí jen otáčet tím čudlem vlevo a vpravo nebo musím udělat ještě něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim cudlikem se neotaci.Jen se trosku pootoci a dele pridrzis v levo(nastaveni hodin) .A pak to dele pridrzis v pravo(nastaveni minut) a je to.Mozna bude i trosku slyset takove cvaknuti pri pootoceni cudliku.Jsou tam mikrospinace.Pokud ti tim jde otacet tak je to asi strzeny.

Editováno: , autor: octavka19tdi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim cudlikem se neotaci.Jen se trosku pootoci a dele pridrzis v levo(nastaveni hodin) .A pak to dele pridrzis v pravo(nastaveni minut) a je to.Mozna bude i trosku slyset takove cvaknuti pri pootoceni cudliku.Jsou tam mikrospinace.Pokud ti tim jde otacet tak je to asi strzeny.

ano mozna to ma strzeny - je tam vlatne takova kolebka z umele hmoty. Inu i to se snad muze stat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tim cudlikem se neotaci.Jen se trosku pootoci a  dele pridrzis v levo(nastaveni hodin) .A pak to dele pridrzis v pravo(nastaveni minut) a je to.Mozna bude i trosku slyset takove cvaknuti pri pootoceni cudliku.Jsou tam mikrospinace.Pokud ti tim jde otacet tak je to asi strzeny.

ano mozna to ma strzeny - je tam vlatne takova kolebka z umele hmoty. Inu i to se snad muze stat :D

Není to stržené, asi jsem to jen špatně napsal. Ale už to maká. Na radu známého jsem odpojil baterku a znovu připojil. "Bedna" mi to nebere, ale už je to OK. Prý měl na Oktě to samé a taky mu to někdo poradil. Já si to sice neumím vysvětlit, ale pomohlo to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...
Mno taky jsem dneska nastavoval hodiny. Bylo -2°C a když jsem ráno startoval, tak moje skoro 7let stará baterka nestačila štavit a resetly se mi ukazatele:-( A to jsem se snažil nahonit co nejlepší dlouhodobou spotřebu:-(

Ja vcera dolejval do bezudrzbovy baterky destilku, ctvrt litru se tam veslo ;) Ale nejak to ted lip startuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno taky jsem dneska nastavoval hodiny. Bylo -2°C a když jsem ráno startoval, tak moje skoro 7let stará baterka nestačila štavit a resetly se mi ukazatele:-( A to jsem se snažil nahonit co nejlepší dlouhodobou spotřebu:-(

Ja vcera dolejval do bezudrzbovy baterky destilku, ctvrt litru se tam veslo ;) Ale nejak to ted lip startuje

Asi bude taky lepší napřed mrknout dovnitř a pak přemýšlet o koupi nové. Kolik tam toho má být? Aby ty desky byly pod vodou, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno taky jsem dneska nastavoval hodiny. Bylo -2°C a když jsem ráno startoval, tak moje skoro 7let stará baterka nestačila štavit a resetly se mi ukazatele:-( A to jsem se snažil nahonit co nejlepší dlouhodobou spotřebu:-(

Ja vcera dolejval do bezudrzbovy baterky destilku, ctvrt litru se tam veslo ;) Ale nejak to ted lip startuje

Asi bude taky lepší napřed mrknout dovnitř a pak přemýšlet o koupi nové. Kolik tam toho má být? Aby ty desky byly pod vodou, že?

Tak tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...