Jump to content

Recommended Posts

Originální návody na instalaci předního spoileru a bočních prahů na Rapid Monte Carlo.

5JJ_071_609_Spoiler_predniho_narazniku.pdf

Pro instalaci spoileru potřebujete:

-šroub TP5x22-Q – N 91195501 – 4ks

- rozpěrný nýt A-6x12 – N 0385012 - 4ks

- montážní lepidlo na spoilery Elch Pro P1 1K-PU - 2x tuba 80 ml (https://www.tuningstyle.cz/montazni-lepidlo-na-spoilery-elch-pro-p1-1k-pu/) je to lepidlo, které Škodovka používá pod svým obj.č. HHA 381 014

- čistič Terostat 8550

- brusný papír P80

- papírová lepící maskovací páska

5JA_071 _685_Bocni_ prahove_ spoilery_Rapid.pdf

Pro instalaci bočních prahů potřebujete:

- adaptéry 5JA 853 493; 5JA 853 494; 5JA 853 493A; 5JA 853 494A

- šroub N 909 747 01 - 8ks

- primer na PP, třeba COLLE21 Primer for plastics PE,PP,PTFE (https://www.mn-modelar.cz/primer-for-plastics-pe-pp-ptfe/

- vhodné PU lepidlo, které je vhodné na plasty, díky primeru teoreticky nevadí, že je plast prahů (PP+EPDM) špatně lepitelný, primer by měl zajistit dobrou adhezi lepidla. 

- brusný papír P80

5JJ_071_610_Difuzor_Spaceback.pdf

Pro instalaci bočních prahů potřebujete:

- rozpěrný nýt -2ks

- montážní lepidlo na spoilery Elch Pro P1 1K-PU - 2x tuba 80 ml (https://www.tuningstyle.cz/montazni-lepidlo-na-spoilery-elch-pro-p1-1k-pu/) je to lepidlo, které Škodovka používá pod svým obj.č. HHA 381 014 (pozn. v návodu je uvedeno lepidlo BETAMATE 2810 a primer BETAMATE 4000, což je stejné, jako v případě lepení předního spoileru, proto jsem zde uvedl lepidlo od ELCHu)

- čistič Terostat 8550

- brusný papír P80

Edited by miklisek
  • Upvote 1

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Share

• Similar Content

• By km7ecz
      Prodám prvovýrobní 4x letní pneumatiky NEXEN Nblue HD 185/60 R15 84H DOT3218 vzorek 7mm, z vozidla Škoda Rapid (vhodné také na Fabia 3).
      Na prodej jsou pouze pneumatiky bez disků, jsou již sundané.
      Předání Ostrava Poruba.
    • By fugas20
      Predám Alore disky zo škoda rapid r16 s pneu
    • By Adrian250
      Ahojte neviem či sa tu niečo podobne už riešilo, nenašiel som.
      Mal som tukacku do ľavého predného blatníka. Pokrceny plech a a odrany elektrón. Blatnik som dal vymeniť a napadlo má že radšej spravím aj geometriu. Po geometrii sa ukázalo že ľavé predné koleso je oukej. Ale pravé predné nie a ani ľavé zadne. Auto mám od novoty a nikdy som inú búračku nemal.

Otázka môže sa to takto pohnúť ? Alebo to môže byt od novoty? A nerozumiem tým číslam dokáže mi to niekdo vysvetlit ci je to veľa alebo malo ? Pripadne ci to vôbec riešiť? Skoda rapid 2015 naj. 80.000km

Ďakujem .

• By Crolax
      Chcel by som zistiť, či zadný nárazník Monte Carlo má difúzor ako súčasť alebo ako samostatný diel. Rád by som ho niekde kúpil a namontoval na svoju fabiu 3 HB. Nevie niekto poradiť?
      Tiež neviem či sa niekde dajú kúpiť lemy blatníkov.
    • By P_Cherry
      Ahoj,
      podařilo se mi světlem opřít o zídku a prorazit kus toho červeného plexi. Samostatně jen ta umělá vnější část asi koupit nejde a celé nové zatmavené světlo (2-3 tis.) se mi kvůli tomu zatím měnit nechce.
      Nevíte jak se to dá řešit? Kromě izolepy:) nebo tavící pistole, viděl jsem i nějaké návody s vyřezáváním a lepením z jiného světla...
      Díky za tipy
      Petr

• Create New...