Přejít na obsah

Nejde otvoriť veko/dvierka na tankovanie


titanius

Doporučené příspěvky

Ahojte.

Teraz som potreboval natankovať a na benzinke som ostal v totálnom šoku...

Nejdu mi otvoriť tie dvierka na nádrži,čiže nemôžem natankovať.

V mycke som bol naposledy pred mesiacom.Ale dnes ráno je u nás -7'C.

Žeby zamrzol mechanizmus?

Tomu sa mi nechce veriť.

Dojazd mám 55km...

To je fakt neskutočné!!!!

Auto mám samozrejme odomknuté.

WTF?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, prostě to musíš zkusit tak dlouho odemykat a mačkat (nejlepší je dvířka přimačknout a odemykat a zamykat) než to pustí nebo dojet do tepla a přes zadní podběh to odpojit, případně vyměnit ten mechanismus.

Na SII jsem si to nechal odpojit a mám klid a za 5 let mi nikdo naftu neukradl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také už mne to nemile překvapilo a odjížděl jsem od benzínky bez tankování. Bohužel to umí při vhodných podmínkách zamrznout i během cesty. Osvědčila se mi koncentrovaná nemrznoucí kapalina do ostřikovačů, jako odmrazovací prostředek. Polít jí víčko a pak už to jde.

 

A samozřejmě, v takové situaci člověk vidí, jak “praktické” je umístění škrakby, která ale díky tomu vydrží velmi dlouho…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych tu skrabku nehanil .. jsem rad, ze je "venku z auta" a ze z ni pak neni v aute binec .. stejne jako ze smetaku ve dverich ...

 

 

takze by to chtelo nejaky alespon ten maly odmrazovac nekde v aute, at je cim polivat ...

nicmene .. podle me ty samotne dvirka se daji "rozhybat" i pres led ... a do toho mechanismu, co to drzi se stejne nedostanu ... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak, prostě trocha víc síly a po několika fest stisknutích, kdy člověk u benzínky vypadá jako lupič, dvířka povolí a otevřou se

 

jinak ano, škrabka je super, funguje jako lupa, která se může hodit, což malo kdo ví, v Německu při příchodu OIII běžela reklama, jak vetchá stařenka stojí na zastávce Hbus a že tři centimetrů studuje jízdní řád a marně... na zastávce zastaví OIII, vystoupí řidič, obejde auto, otevře víčko nádrže (lidé na zastávce zpozorní a nechápou) vynda škrabku a tu podá ji stařence a naznačí co s ní a stařenka si vnpihide přečte, kdy ji to pojede... následuje simply clever... 

Editováno: , autor: guest100
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte.

Tak "motorcek" viečka nadrze je už KO

Idem objednať novy

Viečko nadrze som dnes demontoval podľa návodu vyššie...

No pri vyberaní som si nevšimol kde ma byt "napichnuta" ta odtokova hadička (foto)

Ma mat presne svoju dierku,alebo to je jedno...?

Zatiaľ som ju len tak vopchal naspäť,volne do karosérie:-)

 

Ďakujem 

20230918_173919.jpg

20230918_173902.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...