Přejít na obsah

Tak mi někdo udělal radost


Peterer

Doporučené příspěvky

Tak i me dneska vybrali octu ... znicenej zamek na kufru a zmizelo mi symphony :-( a bylo to fakt rychly - vystoupim a jdu do bytu - za 5 minut se vracim a odjizdim v tom mi asi po kilometru prislo ze je tam nejaky ticho tak chci zapnout radio a ono tam neni :-(

Po nahlaseni a nafoceni jsem to zkousel nejak rozebrat protoze mi svitilo svetlo v kufru - uz odstraneno - ale neprisel jsem na to jak se vymeni ta vlozka. a navod jsem tu taky nenasel. No snazil jsem se rozebrat na tom zamku co slo ale tu vlozku jsem nevyndal. Neporadi nekdo ???

odděláš plast pak kryt na zámku pak 3 torxy odcvakneš táhlo odpojíš 2 konektory, vysukuješ to ven, odděláš jistící pružinku vytáhneš ten plech co jistila a pak budeš doufat že ta vložka není zažraná solí a půjde vymlátit ven - napsal Vaša

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vcera jsem sel s malou z auta cca 7 vecer a zastavil me kluk a rika. Tady co parkujete (pred rodinymi domky na sidlisti) se behem tydne ztratily 3 auta, 2 Octavky a jeden Passat, tak si to poradne zamknete a dejte si pozor....  Nekdo ma objednavky na VW cars a asi musi do konce roku splnit jinak nevim... :huh:

To se ti nebude dobře usínat. Kuvy jsou to :fakac:

A vis ze se mi usina naprosto v pohode? Nejak nad tim nedumam, budto to nekdo chce za kazdou cenu, nebo se na to vykasle... Udajne mi to obchazeli v noci nejaci typci, ale nenasel jsem na tom zadnou vadu, takze asi to odsrala jina... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak i me dneska vybrali octu ... znicenej zamek na kufru a zmizelo mi symphony :-( a bylo to fakt rychly - vystoupim a jdu do bytu - za 5 minut se vracim a odjizdim v tom mi asi po kilometru prislo ze je tam nejaky ticho tak chci zapnout radio a ono tam neni :-(

Po nahlaseni a nafoceni jsem to zkousel nejak rozebrat protoze mi svitilo svetlo v kufru  - uz odstraneno - ale neprisel jsem na to jak se vymeni ta vlozka. a navod jsem tu taky nenasel. No snazil jsem se rozebrat na tom zamku co slo ale tu vlozku jsem nevyndal. Neporadi nekdo ???

odděláš plast pak kryt na zámku pak 3 torxy odcvakneš táhlo odpojíš 2 konektory, vysukuješ to ven, odděláš jistící pružinku vytáhneš ten plech co jistila a pak budeš doufat že ta vložka není zažraná solí a půjde vymlátit ven - napsal Vaša

v poho uz je nova :-) ale byly to nervy pac jsem se u toho malem vzteknul :-) dokonce mi zbyl i ten starej vnitrni zamek s mikrospinacema a ty bych chtel pouzit na opravu jednoho ve dverich u ridice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak dám taky svůj zásah.

Když mi ty sráči před rokem ukradli zrcátko u řidiče (jenom sklo) tak jsem byl nasranej, ale nějak jsem to rozchodil a protože jsem jel ten den na Moravu, tak jsem tam nalepil nerezový plech a ten tam vydržel skoro rok a měl jsem klid, kromě toho, že se mi zkoušeli dostat do kufru, ale to se jim nevím proč, nepovedlo. Před koncem roku mi vyčorovali přední ofuky (asi se jim nehodili moje kombi zadní). Pak jsem si řekl, že autu udělám radost a dokoupím to zrcátko a včera mi ho nějakej z.urvysyn ulomil celý (asi se nechtěl babrat s rozebíráním a riskovat prasknutí a tak ho utrhnul celý)!!! Ani jsem neměl sílu se podívat kde jsou urvaný dráty, až bude nový, tak se nechám překvapit.

Mám tam alarm, pager a h. vno platný, než vylezeš z pelechu jsou v prd.li...

Když jsem měl 120, tak mi jí dvakrát vycucli vypoušťákem, dokonce je chytli, odsoudili, ale kulas jsem dostal. Pak mi jí ukradli.... Feldu mi vykradli 3x (rezerva, hever, nářadí do práce asi za dvacku) 2x bez poškození zámků, 1x zadní zámek pryč, takže výměna všech zámků za 3.800,-, ale zadní už jsem nezprovoznil a vyháknul ten převod a otvíral to zevnitř. Jednou hustě promáčknutý oboje levý dveře, naštěstí bez sloupku (24.000,- - pojišťovna). Manželky Fávo už taky navštívili, ale nic se neztratilo, protože nebylo co šlohnout, ale to muselo být jasné na první pohled a tak si myslím, že ho chtěli celý.

Co dodat, jsem domluvenej s firmou v ulici, že si k nim můžu na barák naistalovat kamerovej systém, teď to musím vysondovat co to bude stát....

Díky všem co "vyslechli" moji bolavou duši...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je cítit, že jsi se potřeboval vykecat -_-

Na mojí Š120 zase ukradli rezervu, čapli je o ulici dál, zrovna policajti projížděli, bylo to v noci. Ráno za mnou přijdou cajti, prý ať jdu k autu, jestli mi něco nechybí, potom z nich vylezlo že mají rezervu z mého auta (pečlivý předchozí majitel díly popisoval lihovým fixem a na disku bylo jeho jméno). Takže soud mezi zlodějem a policijí, já jako svědek a u soudu mně málem odsoudili za to, že jsem řekl, že tu kulatinu co drží rezervu u 120cítky není problém ohnout a jsem tím pádem potencionální zloděj rezerv...Tam bylo plno jiných zážitků, policajt nevěděl jestli měl na služebním autě civilní SPZ nebo B....,zloděj, že prý před policií utíkal, protože myslel, že ho honí v noci manželka (proto ten důraz na druh SPZ)...

Prostě závěrem, už mně k soudu jako poškozenýho svědka nikdo nedostane, protože z vás udělají blbce a právník zlodějů je z toho vyseká. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je cítit, že jsi se potřeboval vykecat -_-

Na mojí Š120 zase ukradli rezervu, čapli je o ulici dál, zrovna policajti projížděli, bylo to v noci. Ráno za mnou přijdou cajti, prý ať jdu k autu, jestli mi něco nechybí, potom z nich vylezlo že mají rezervu z mého auta (pečlivý předchozí majitel díly popisoval lihovým fixem a na disku bylo jeho jméno). Takže soud mezi zlodějem a policijí, já jako svědek a u soudu mně málem odsoudili za to, že jsem řekl, že tu kulatinu co drží rezervu u 120cítky není problém ohnout a jsem tím pádem potencionální zloděj rezerv...Tam bylo plno jiných zážitků, policajt nevěděl jestli měl na služebním autě civilní SPZ nebo B....,zloděj, že prý před policií utíkal, protože myslel, že ho honí v noci manželka (proto ten důraz na druh SPZ)...

Prostě závěrem, už mně k soudu jako poškozenýho svědka nikdo nedostane, protože z vás udělají blbce a právník zlodějů je z toho vyseká. fuck

Jo jo, tak nějak to je, na mně taky koukali jak na vyvrhela, když jsem jim řekl, že nádrž byla skoro plná, protože jsem před dvěma dny tankoval, tak jsem panu soudci řekl, ať zkusí vylejt pět litrů benzínu tak, aby byl oranžovej sníh pod třema autama!!! No nas.al mě a dal jsem mu to pocítit a tak jsem si ho na svoji stranu nezískal... Čert ho vem i s tím poldou co se jako svědek raději nadostavil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám svou trochou do mlýna. Toto pondělí jsem zaparkoval auto u Billy v Mikulově, protože mě tam vyzvedl kamoš a jeli jsme do Rakouska. Večer v cca 18 hod. jsme se vrátili. Sednu do auti a uháním si to domů. Při parkování v garáži jsem zistil že nějaká sv... pi.. my naborala auto. Při tý smůle mám aspoň štěstí, že se nerozbilo žádné sklo. Auti mám pojištěné tak jsem zvědav co na to pojišťovna. Likvidátor řekl vše vyměnit, tak uvidím.

post-30-1168711620.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám svou trochou do mlýna. Toto pondělí jsem zaparkoval auto u Billy v Mikulově, protože mě tam vyzvedl kamoš a jeli jsme do Rakouska. Večer v cca 18 hod. jsme se vrátili. Sednu do auti a uháním si to domů. Při parkování v garáži jsem zistil že nějaká sv... pi.. my naborala auto. Při tý smůle mám aspoň štěstí, že se nerozbilo žádné sklo. Auti mám pojištěné tak jsem zvědav co na to pojišťovna. Likvidátor řekl vše vyměnit, tak uvidím.

náklaďák :blbec:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám svou trochou do mlýna. Toto pondělí jsem zaparkoval auto u Billy v Mikulově, protože mě tam vyzvedl kamoš a jeli jsme do Rakouska. Večer v cca 18 hod. jsme se vrátili. Sednu do auti a uháním si to domů. Při parkování v garáži jsem zistil že nějaká sv... pi.. my naborala auto. Při tý smůle mám aspoň štěstí, že se nerozbilo žádné sklo. Auti mám pojištěné tak jsem zvědav co na to pojišťovna. Likvidátor řekl vše vyměnit, tak uvidím.

náklaďák :blbec:

Typuji i já

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Taky přidám svou trochou do mlýna. Toto pondělí jsem zaparkoval auto u Billy v Mikulově, protože mě tam vyzvedl kamoš a jeli jsme do Rakouska. Večer v cca 18 hod. jsme se vrátili. Sednu do auti a uháním si to domů. Při parkování v garáži jsem zistil že nějaká sv... pi.. my naborala auto. Při tý smůle mám aspoň štěstí, že se nerozbilo žádné sklo. Auti mám pojištěné tak jsem zvědav co na to pojišťovna. Likvidátor řekl vše vyměnit, tak uvidím.

Tak pojišťovna mi to už ocenila na skoro 28 tisíc, spoluúčast mám 10% tak mám těch 18 aspoň že tak.Sv... jedny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky přidám svou trochou do mlýna. Toto pondělí jsem zaparkoval auto u Billy v Mikulově, protože mě tam vyzvedl kamoš a jeli jsme do Rakouska. Večer v cca 18 hod. jsme se vrátili. Sednu do auti a uháním si to domů. Při parkování v garáži jsem zistil že nějaká sv... pi.. my naborala auto. Při tý smůle mám aspoň štěstí, že se nerozbilo žádné sklo. Auti mám pojištěné tak jsem zvědav co na to pojišťovna. Likvidátor řekl vše vyměnit, tak uvidím.

Tak pojišťovna mi to už ocenila na skoro 28 tisíc, spoluúčast mám 10% tak mám těch 18 aspoň že tak.Sv... jedny.

28 tisíc? Tak to tam máš nějakýho likvidátora známýho, ne? :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A 10 procent je 2800, ne?

Já teda nevím, nikdy jsem naštěstí škodnou událost na autě neměl, tak se v tom moc nevyznám, ale neměl by si dostat 25 tisíc?

Spoluucast je 10% to ano, ale minimalne je to vsak 10 000,- Tzn. ze z kradeze treba celeho auta za 200 000,- ti nevemou zase jako v tomto pripade 10 000,-, ale uz tech 10%... Ja mam treba spoluucast 1%, minimalne 1000,- ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak spoluúčast mám 10%, ale min. těch 10 litrů. Likvidátora známého nemám, nafotil vše co je v prd... a a dal za výměnu nového dílů. Škodu na materiálu byla dle Etky 22 tisíc(blatník, víko motoru, světlo, držák chladiče, oprava nosníku blatníků). Cena dle pojišťovny je skoro 28 litrů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejvíc otřískávají dveřma na parkovišti třídveřové auta. Maj delší dveře a většinou řidičku za volantem co neumí zaparkovat rovně a uprostřed svého chlívku.

Mám v plánu si natisknout lístečky s nějakým textem, např: Nauč se parkovat debile !!!

a takéto lístočky im priklincovať cez kapotu... :ph34r:

hh... to jo bych jim to pribil na predni okno hrebikama :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

postavte se k obchoďáku na parkiště a sledujte lidi, kteří přijedou, vystoupí z auta a vesele si do kufru strkají notes a kabát, ani se nerozhlídnou jestli na ně někdo čučí a jdou pryč. Když se vrátí a mají vybrané auto tak se hrozně diví, že jim někdo ukradl notes, když byl v kufru auta a že se jim to stalo už poněkolikáté a nedokáží si vysvětlit jak je to možné. Někdy si u kombika ani nezatáhnou to plato a notes se jim tam vesele opaluje. Další věc radši budu jezdit s rozm....danýma zámkama bez záslepky než aby mi někdo vysklil onko. Lidi jsou hloupí a neopatrní, nedokáží se v tom poučit od odstatních a myslí si, že auto je trezor, co by přece chtěli v mém autě....ta taška na zadních sedadlech byla prázdná, nevím k čemu by jim byla.........jenomže to ty hovada neví, že tam nic nebylo, pak se lidi hrozně diví. Na kamery vůbec nespoléhojte, ale vůbec, na nich se při troše štěstí akorát tak můžete podívat jak Vám dvě siluety vybírají auto. Bezpečnostní kamery na obchoďácích většinou půlsují a nezabírají dlouho jedno místo, dále náhodně zabírají parkoviště, takže to že bude natočen skutek vloupání do Vašeho vozidla je náhodné. Kamery zabírají několik parkovacích míst a nesnímají detajlně a z nahraného záznamu už nic nezvětšíte. Takže když si chci něco cennýho nechat v autě tak to rozhodně neschovávám na parkovišti před obchoďákem a dělám to minimálně. To, že třeba máte proti podobným věcem pojištěné auto neznamená, že pojištovna bude plnit. Pojišťovna nečeká jenom na to, že někdo přijde a oni mu vysolí za odcizené věci, snaží se pokud možno neplnit vůbec a pokud tak minimální cenu.

Takže lidi chce to myslet. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak spoluúčast mám 10%, ale min. těch 10 litrů. Likvidátora známého nemám, nafotil vše co je v prd... a a dal za výměnu nového dílů. Škodu na materiálu byla dle Etky 22 tisíc(blatník, víko motoru, světlo, držák chladiče, oprava nosníku blatníků). Cena dle pojišťovny je skoro 28 litrů.

tak to mas dufam lacne poistenie, lebo inak su to brutalne podmienky 10% min 10k.

inak zlate casy 2% min 2k su uz skoro vsade prec, tak nam ostava najcastejsie 5% min 5k.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak spoluúčast mám 10%, ale min. těch 10 litrů. Likvidátora známého nemám, nafotil vše co je v prd... a a dal za výměnu nového dílů. Škodu na materiálu byla dle Etky 22 tisíc(blatník, víko motoru, světlo, držák chladiče, oprava nosníku blatníků). Cena dle pojišťovny je skoro 28 litrů.

tak to mas dufam lacne poistenie, lebo inak su to brutalne podmienky 10% min 10k.

inak zlate casy 2% min 2k su uz skoro vsade prec, tak nam ostava najcastejsie 5% min 5k.

Brutalni podminky to jsou, videl jsi pojistovnu bez brutalnich??? :D:D

Pakaz je to, jako banky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...