Přejít na obsah

Multifunkční volant z SIII do Superb II


Lucasov

Doporučené příspěvky

Vzhledem k tomu, že jsem zde nikdy nenašel můj konkrétní případ tak mi nezbývá nic jiného než to zkusit takhle. 

 

 

Mám Superba II 2013 DSG

 

Sehnal jsem dobře multifunkční volant z Superba III i s DSG padly ( stejný jako má například Kodiak atd...) 

Vše jsem zapojil, ale multifunkce nefunguje ani podsvícení tlačítek. 

Vím že jsou různé čísla jednotetek pod volantem a tlačítek. 

 

Z diagnostiky jsem zjistil že mám jednotku 5K0 953 549 ( koncové písmeno mi bohužel moje diagnostika neukáže). 

 

Tlačítka na novém volantu mají číslo 3V0 919 719 d.

 

Takže bych potřeboval poradit případně říct co mám vyměnit nebo koupit, nebo jestli to bude vůbec fungovat?

 

Předem děkuji

IMG_20220225_181158.jpg

IMG_20220225_181642.jpg

Editováno: , autor: Lucasov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk změnil název na Multifunkční volant z SIII do Superb II
před 24 minutami, Krosta napsal:

Tlačítka s DSG padli jsou podporována pro Superba 2 pouze 5E0 919 719 G. Žádná jiná tlačítka podporující i padla v Superbu 2 fungovat nebudou.

Díky za info. Takže pokud seženu tlačítka s číslem které jsi mi napsal bude to ok? 

 

A jak jsem na tom s podvolantovou jednotkou budou spolu komunikovat nebo  taky jí třeba vyměnit za nějakou jinou? 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tato tlačítka budou fungovat určitě. U té podvolantove jednotky nevím, předpokládám, že tam by problém být neměl, jestliže je to 2013. Nikdy jsem neviděl, že by někdo podvolantovku musel taky měnit, když měl i předtím multifunkční tlačítka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podvolantovka sa tu už riešila. Pohľadaj. Ja som menil volant, podvolantovku, lebo som mal origo volant bez tlačidiel. 

No nie všetky tlačidlá sú kompatibilné s podvolantovku. 

 

https://forum.skodahome.cz/topic/136033-multifunčkní-volant-superb-ii/?do=findComment&comment=2375727

Editováno: , autor: r_e_n_e
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, r_e_n_e napsal:

Podvolantovka sa tu už riešila. Pohľadaj. Ja som menil volant, podvolantovku, lebo som mal bez tlačidiel. 

No nie všetky tlačidlá sú kompatibilné s podvolantovku. 

 

https://forum.skodahome.cz/topic/136033-multifunčkní-volant-superb-ii/?do=findComment&comment=2375727

 

 

Díky. Proč by to dělali jednoduše když to jde složitě 😉

Editováno: , autor: Lucasov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dnes jsem to rozebral abych věděl přesně co mám a nemám. 

 

Takže kroužek na airbag mam 5K0 953 549 bez žádného dalšího písmena.  Na Ross - Tech jsem se dočetl že Hingline podporují konečná písmena  B, D, E viz foto. Což je kroužek pro airbag.  A opět nevím jaké koncové písmeno v mém případě použít 

 

Dále mám asi problém jak tu někdo píše podvolantové nebo pod volantovou jednotku. Nevím co s tím kdo přesně myslí Jestli kroužek pro pro airbag nebo  podvolantovou řídící jednotku jako má Oct. Viz foto. Já mám pod volantem jen ten kroužek přidělaný k páčkám. 

 

 

Upřímně jsem už z toho celkem blbý. 

 

 

 

 

Screenshot_20220301_174729_com.android.chrome.jpg

Screenshot_20220301_174636_com.android.chrome.jpg

IMG_20220301_171354.jpg

IMG_20220301_182424.jpg

Editováno: , autor: Lucasov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...