Přejít na obsah

Upgrade na Full LED světla.


cechlukas

Doporučené příspěvky

A co takhle to nechat seřídit na regloskopu na počkání, nechával jsem to tak udělat při pravidelné výměně oleje a řekli si za seřízení jen 300 Kč.

Za mě lepší možnost než s tím tři dny laborovat a zbytečně oslňovat ostatní. U f3 jsem žádné takové sklápění na nerovnostech nezaznamenal.

  • Líbí se mi 1
  • Pozitivní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

53 minutes ago, csabac said:

@Bubaq minutka je otocenie, no odladit to do premavky trva dlhsie. ja som daval hore 2,5 otacky. Postupne som pridaval a jazdil v noci. Ked uz blikli som ubral. Potom som to este dal troska nizsie, lebo v meste pri lampach to nebolo dost silne.

Ja som sa s tym hral 3 noci.

Já si zajel na rovnou hladkou plochu, laserem odměřil vzdálenost, kam by měla plus mínus dopadat hrana osvětlení, podle toho jsem nastavil. A bylo to :-) . No možná to bylo 5 minut pro obě světla :-) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 minutes ago, ExecutedDonut said:

A co takhle to nechat seřídit na regloskopu na počkání, nechával jsem to tak udělat při pravidelné výměně oleje a řekli si za seřízení jen 300 Kč.

Za mě lepší možnost než s tím tři dny laborovat a zbytečně oslňovat ostatní. U f3 jsem žádné takové sklápění na nerovnostech nezaznamenal.

Byl jsem ve dvou autorizovaných servisech - v obou výsledek, že světla jsou nastavená správně, přestože svítila strašně dolů.

Tak jsem si nastavil sám a mám 4 roky klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A na technické s tím pak neměli problém?

 

Právě na tom regloskopu mi to o dost zvedli, kdyz predemnou jede auto tak mu skoro svítím do kufru, minulý týden jsem byl na stk a v protokolu je, že potkavacky jsou trochu nahoru ale neoslňují tak to byla mala závada.

 

Každopádně vůbec mi nepřipadá, že bych svítil do země, tak jak píšeš.

 

Nic z toho nevyvozuju, jen popisuju jake jsem měl zkušenosti.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@ExecutedDonutnastavovali mi to na počkanie 2x ŠA. raz reklamácia, raz zaplatené, výsledok nič moc a stále nízko. Takže 10eur do vzduchu vyhodených. Napr. Suzuki to má nastavené tak, že ja osobne pochybujem, či sú ok a nie sú na hranici maxima. továrenské nastavenie a sem tam niekto blikne.

Pri scale máš rezervu ako sviňa.

Skoro svietim do kufru je relatívny pojem. Ak budem na aute nalepený 1m budem mu svietiť do kufra, ak budem 20m od neho, tak asi nižšie.

Každopádne ja to mám tak nastavené, že na bežnom aute ako je htb, či ovca combi svietim pod zadné čelné sklo cca 5cm zo vzialenosti 2m ak stojím na križovatke.

To je jedno, každému vyhovuje niečo iné. Ja som bol zvyknutý na silnejšie halogény a dvihnuté v autorizáku pod maximálnu hranicu. Po presedlaní do scale to bolo i napriek led citelne slabsie co sa vzialenosti tykalo. Ale je to vec nastavenia, tych skrutiek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...