Přejít na obsah

Škoda Octavia Combi 1.9 TDi 66kw


tomasso2

Doporučené příspěvky

Ahoj,

chystam se koupit tuhle motorizaci na OC Combi, chtel jsem se zeptat na nejake vase zkusenosti s timto motorem, hlavne mne zajima jestli auto neni moc liny se slabsim TDi? Dale pak jake mam priblizne cekat v nejblizsi dobe zavady apod. Auto ma najeto 85tis. Diky za tipy.

Tomas

Výkon je naprosto postačující i pro svižnější jízdu. Jede to dobře i když je auto uplně naložené. Ale pokud ti jde o výkon tak bych zkusil tu silnější. Jinak u téhle jde zvýšit výkon docela snadno pokud by ti přestal stačit. Jelikož má najeto 85tis. tak se připrav asi na výměnu rozvodů to je cca 8tisKč ta by se měla dělat v 90tis. Spotřeba je super pruměr 5,5, ale pokud se budeš snažit mužeš jít i o hodně dolu můj rekord 4,1l/100. Jinak nějakou závadu co se motoru týče jsem nezaznamenal mám najeto 150tis.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam Oct. 66Kw r.2000 / 6. motor AGR. V 105 tis. km jsem měnil za účelem většího výkonu trysky za Sprint520 pro 81Kw bez zásahu do řj.Mam naj. 135.tis auto jezdí výborně a bez problémů a můžu říct lépe než origo 81KW. ;)

Octávia 66KW r.2000

Na kolik tě to vyšlo ta uprava?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam r.2003/6 combi,najeto 190 000km,co 90 000km rozvody,prodlouzeny servisni interval,vymeneny prednich lozisek v 130 a 150 tkm,prum. spotreba 4,5l, vse puvodni bez problemu. Priprav se jen na problemy s kotouci.Pokud koupis kvalitni tak ti vydrzi tak max. 70 000km, smejdy 6 000km.Hodne stesti pri volbe. lol-_--_--_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam r.2003/6 combi,najeto 190 000km,co 90 000km rozvody,prodlouzeny servisni interval,vymeneny prednich lozisek v 130 a 150 tkm,prum. spotreba 4,5l, vse puvodni bez problemu. Priprav se jen na problemy s kotouci.Pokud koupis kvalitni tak ti vydrzi tak max. 70 000km, smejdy 6 000km.Hodne stesti pri volbe. lol  -_-  -_-  -_-

Jakej máš tip na kvalitní kotouče ?

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam Oct. 66Kw r.2000 / 6. motor AGR. V 105 tis. km jsem měnil za účelem většího výkonu trysky za Sprint520 pro 81Kw bez zásahu do řj.Mam naj. 135.tis auto jezdí výborně a bez problémů a můžu říct lépe než origo 81KW.  ;)

                                    Octávia 66KW r.2000

Na kolik tě to vyšlo ta uprava?

Celkově trysky sprint 520 pro 81Kw 4ks za cca7000,-plus seřízení tlaků trysek cca 1800Kč. Na výkonu je to znát!!!! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono stačí umět jen jezdit... Jezdit rychle a s vysokou spotřebou, to umí každej druhej blbec. Ale jezdit svižně a ekonomicky... to už každému nejde. Rekord na Economy Run Rallye je s 1.9 TDI 66 kW Octavii 2,8 l/100 km Ale tam už byla průměrná rychlost kolem 56 km/h

tak tak, není umění se chvástat jak mám velkou spotřebu, ale zajet s dobrým rychlostním průměrem za málo je umění. A jde to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono stačí umět jen jezdit... Jezdit rychle a s vysokou spotřebou, to umí každej druhej blbec. Ale jezdit svižně a ekonomicky... to už každému nejde.  Rekord na Economy Run Rallye je s 1.9 TDI 66 kW Octavii 2,8 l/100 km Ale tam už byla průměrná rychlost kolem 56 km/h

tak tak, není umění se chvástat jak mám velkou spotřebu, ale zajet s dobrým rychlostním průměrem za málo je umění. A jde to.

No jo, ale ty nervy, kdo to má vydržet?

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono stačí umět jen jezdit... Jezdit rychle a s vysokou spotřebou, to umí každej druhej blbec. Ale jezdit svižně a ekonomicky... to už každému nejde.  Rekord na Economy Run Rallye je s 1.9 TDI 66 kW Octavii 2,8 l/100 km Ale tam už byla průměrná rychlost kolem 56 km/h

tak tak, není umění se chvástat jak mám velkou spotřebu, ale zajet s dobrým rychlostním průměrem za málo je umění. A jde to.

No jo, ale ty nervy, kdo to má vydržet?

jaký nervy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...