Přejít na obsah

Co je to za motorizaci?


Xp3

Doporučené příspěvky

A jeje pánové opět napadají..:p

Pokud mi nevěříte tak vám dodám důkazy...a pokud neumíte číst tak to už je pak problém každého z vás....

hlavní problém je že nevěříte že udělám 200km/h a pak taky průměrné spotřebě pod 6 litříků..

Tímto končím..kdo chce ten věří a komu se to nelíbí ať si víte co políbí..:)lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen aby tady někdo z toho "věčného pokořování" rychlostí nedodal fotky Fabie na budce  lol  Debata je to tedy opravdu zajimavá  :blink: ..přidám se...já jel nejvíc 180  :D

To nemozes,to neverim,musel si ist menej.Konstatne to klesa 40kw - 200km/h , 47kw-180km/h,50kw - 160km/h,55kw - 140km/h , 74kw - 120km/h a RS bude mat zakazane jazdit po dialnici,lebo nebude splnat predpisi na jazdu po dialnici lol

Editováno: , autor: Bemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že podle otáčkoměru tam byla ještě aspoň 100km/h rezerva  :D  ;)

No jasně, vždyť je to HTP! A jel jsem na čtyřku...

A ještě koukám, že to při těch 200km/h žere 5,6l/100km, tak mě napadá, jestli by to Bylzde neměl reklamovat, že mu to žere nějak moc  :smich:  :smich:  :smich:

Mám to líp zajetý. :smich:

Editováno: , autor: rkonf
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen aby tady někdo z toho "věčného pokořování" rychlostí nedodal fotky Fabie na budce  lol  Debata je to tedy opravdu zajimavá  :blink: ..přidám se...já jel nejvíc 180  :D

To nemozes,to neverim,musel si ist menej.Konstatne to klesa 40kw - 200km/h , 47kw-180km/h,50kw - 160km/h,55kw - 140km/h , 74kw - 120km/h a RS bude mat zakazane jazdit po dialnici,lebo nebude splnat predpisi na jazdu po dialnici lol

No tak dobře 150 ale níž nejdu... lol Ale ještě by šla lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci se míchat do debaty plné emocí, ale patřím mezi HTPčkáře, kteří maximálku nezkouší a tedy nechápu proč se tady tak hádáte. Kdybych chtěl lítat jak prase, tak jsem si koupil dvou litr. Htp není žádný sprinter, ale špatně se s ním nejezdí. Jsem spokojen, když mě ten můj stroj dopraví z bodu A do bodu B za rozumný čas a ještě rozumější spotřebu. Vždy když jedu do Prahy a nebo zpět na Vysočinu a PP hlásí spotřebu do 5,5l, s průměrnou rychlostí 86km/h jsem nadmíru spokojen. Jen jsem zvědav kolik km motůrek snese a jestli s ním kolem 100tkm a více nezačnou problémy. 

Bylzde: jsi dobrý střelec jestli s tím takle líceš, ale držím ti palce ať  tu 200 pokoříš páč to už by byl fakt mazec.:palec2:

no hadají se tu solidně...

a jestli to pozoruji dobře tak se tu převážně hádá 1,2 vs 1,4 16V... nevim proč se tu hádaj... je jasné že něco se do těch 200 natlačí něco ne-e... nevim proč se to tu dohaduje... čísla mluví jasně... 1,2 je slabší než 1,4 na tom se shodneme všichni... rozdíl tam bude taky patrný... a že některá 1,2 jede líp než jiná... a třeba líp než 1,4... už se s tím smiřte je to tak...

Tak s tímto plně souhlasím. Je to kus od kusu páč brácha má 1,2 40 Kw a řekl bych že je živější než ta moje. Má najeto 1500km.Děda si koupil to samé a když jsem s tím včera jel necelých 200 km, tak mě to auto taky dost překvapilo a to má teprv 350km včetně toho mýho svezení, tak jsem zvědav až bude mít o nějakej ten km navíc.

P2M: známku vracet nemusíš ona stejně za pár dní končí,tak to zkus nějak přetrpět a pár posledních svezení to jistí a příští rok si ji už prosím Tě nekupuj... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak nevím za kolik jezdíš ty,ale já měl i s touto rychlostí leč krátkodobě spotřebu ve 4 s plným kufrem pod 6litříků...Taky najedeš na nádrž přes 850km??Asi ne viď... :p

Covece, kdyz napises takovoudle kravinu, tak se nedim ze te tu lide bombardujou za to, ze mas aktualni, neboli kratkodobou spotrebu ...

Jinak mam opravdu velikou chut ti nekdy v kopci natrhnout prdel ... zamerne rikam v kopci, protoze z kopce umi jezdit rychle i mene vykone auto a po rovince je to take neobjektivni ... Zavod do vrchu je smrt pro HTP a toto plati dvojnasob u dvouventilu co mas ty :p

Pro ostatni : HTP, MPI, 16V ci TDI ... ani jeden motor neni vytez, kazdej ma sve pro i proti!

Editováno: , autor: MAr(c)el
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lugo:A nabuduce neklam do fora,nerobi sa to... :smich::smich: A to ze by dala,tomu neverim....urcite si nebol plne nalozeny a neboli u teba 4 po 85kg.... Si rozmysli co povies! :smich::smich:

P2M:Jj aj mna tie svinky oklamali a dali z HTpcka tacho.I ked rozmyslam ci to nebude skor tacho z JUNIORA .Podla mojej tabulky by JUNIOR mal dat tych 240km/h. lol Chlape tu dialnicnu predaj Bylzdemu :smich::smich: Ale on by si mal davat vlastne dve.

Editováno: , autor: Bemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeje pánové opět napadají..:p

Pokud mi nevěříte tak vám dodám důkazy...a pokud neumíte číst tak to už je pak problém každého z vás....

hlavní problém je že nevěříte že udělám 200km/h a pak taky průměrné spotřebě pod 6 litříků..

Tímto končím..kdo chce ten věří a komu se to nelíbí ať si víte co políbí..:)lol

a nie si ty nahodou s boleslavy so skodovky ? ze tu robis reklamu HTP aky je to super motor. inak skus sa skontaktovat so skodou ked im povies po co si tu napisal tak nepochybujem ze ta zamestnaju :smich: vo funkcii presviedcania ludi na HTP motorizaciu a daju ti asi takuto fabiu aby si lakal ludi

post-9-1165499677.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylzde: ty voe mal si pravdu nasiel som ten kopec kde si skusal maximalku som si dal zavod s audi A8 4,2L. len chudak mal smolu ze mu v 250-ke zopol obmedzovac tak som ho predbehol a dostal som s toho 260km/h ako dokaz prikladam foto aby si veril :) kde sa hrabe tvoje HTP :p

p.s.: to som mal este daleko do obmedzovaca takze by este isla

post-9-1165499872.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak nevím za kolik jezdíš ty,ale já měl i s touto rychlostí leč krátkodobě spotřebu ve 4 s plným kufrem pod 6litříků...Taky najedeš na nádrž přes 850km??Asi ne viď... :p

Covece, kdyz napises takovoudle kravinu, tak se nedim ze te tu lide bombardujou za to, ze mas aktualni, neboli kratkodobou spotrebu ...

Jinak mam opravdu velikou chut ti nekdy v kopci natrhnout prdel ... zamerne rikam v kopci, protoze z kopce umi jezdit rychle i mene vykone auto a po rovince je to take neobjektivni ... Zavod do vrchu je smrt pro HTP a toto plati dvojnasob u dvouventilu co mas ty :p

Pro ostatni : HTP, MPI, 16V ci TDI ... ani jeden motor neni vytez, kazdej ma sve pro i proti!

další co neumí číst..tak rychle jsem jen chvilku,proto se to nepodepsalo na te prumerne spotrebe na konci...Asi neumis cist ty a je vas tady takovych asi vic...holt uz nebudu psat slozite vety kdyz jim pak nerozumite...sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylzde: ty voe mal si pravdu nasiel som ten kopec kde si skusal maximalku som si dal zavod s audi A8 4,2L. len chudak mal smolu ze mu v 250-ke zopol obmedzovac tak som ho predbehol a dostal som s toho 260km/h ako dokaz prikladam foto aby si veril :) kde sa hrabe tvoje HTP :p

p.s.: to som mal este daleko do obmedzovaca takze by este isla

tak tady nekdo jedl vtipnou kasi...delas z komara velblouda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...