Přejít na obsah

Fabia RS vs. Minicooper video


Rabbyt

Doporučené příspěvky

Den mam naprosto v poradku, ale tohle je proste diletanstvi. Prece tady mame sekci na videa, tak proc odkaz s videem cpat nekam kam nepatri. Kdyby to takhle delal kazdej, tak tu mame pekny bordel...

ja len tak som napisal chcel som rozprudit ti krv :D .a k tvojej odpovedi- uplne stebou suhlasim mas pravdu ! ! ! .dokaze to cloveka nastvat. :angry: A kto to opat porusi davaj tie upozornenia nakoniec tie upozornenia su celkom aj dobre :D;)-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ze jsem to nedal do sekce Videa, to je samozrejme moje chyba :) ...jen kdyz jsem hledal, kam bych ten odkaz soupl, tak jsem tu sekci Videa proste DILETANTSKY prehledl.

A k tomu, ze to tady uz (citace) dvastapetkrat bylo (konec citace).... Jak jsem to mel asi vedet???? Pred vlozenim svyho prispevku jsem pouzil Vyhledavani a na slova jako minicooper nebo cooper to nenaslo ani jeden prispevek. Podotykam, ze jsem prohledaval vsechna fora a v neomezenem case. Zkuste si to sami. :angry:

33% varovani za takovouhle prkotinu, neni trochu moc? To se jeste 2x prehlidnu a letim z fora...super. :angry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

33% varovani za takovouhle prkotinu, neni trochu moc? To se jeste 2x prehlidnu a letim z fora...super. :angry:

Sou to buzici ty admini moderatori a jim podobna havet co ? Ja to rikam furt lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...