Přejít na obsah

Díra v sedadle


Norbi_CZ

Doporučené příspěvky

:disgust: Ahoj lidi.

Po předchozím majiteli mi zůstala v sedadle řidiče díra zřejmě po cigaretě. Chtěl jsem se zeptat na radu. Jak to nejlépe zadělat? Dá se koupit třeba nějaká záplata se stejným vzorkem ve škodovce? Nebo máte lepší nápad?  <_< předem díky za rady.

Na to se vyprdni, skuz si sehnat jiný sedačky černý z faceliftu použitý seženeš za 3500,- a nebo šedivý to ti dá někdo možná i zadarmo.

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to se na mě zabiak nezlob, ale raději bych si koupil origo potah a jednoduše ho vyměnil! Víš co jsi mu teď poradil?? Čumět po inzerátech, všechno obvolat, jet pro ně někam do řiti, projet talíř za PHM!!! Pak tam přijede a co uvídí??? Ještě větší svině, než má sám v autě!!! To by učitě přišlo dráž, než těch 1930,-...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ti nepomůže nic jiného, než se podívat na štítek v kufru na kód interiéru a podle něj si objednat nový potah. Předpokládám, že se ti jedná o sedák. Cena se pohybuje okolo 1930,-

Ajaj... :o Díky moc za radu, ale doufal jsem spíš v tu záplatu. No nic uvidíme, jak moc mě ta dírka bude štvát...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ti nepomůže nic jiného, než se podívat na štítek v kufru na kód interiéru a podle něj si objednat nový potah. Předpokládám, že se ti jedná o sedák. Cena se pohybuje okolo 1930,-

Ajaj... :o Díky moc za radu, ale doufal jsem spíš v tu záplatu. No nic uvidíme, jak moc mě ta dírka bude štvát...

Tak si kup potahy, levné seženeš okolo 1000,- a potom jen výš a výýš a výýýš až nejvýýýýýýýýýýýš :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady ti nepomůže nic jiného, než se podívat na štítek v kufru na kód interiéru a podle něj si objednat nový potah. Předpokládám, že se ti jedná o sedák. Cena se pohybuje okolo 1930,-

Ajaj... :o Díky moc za radu, ale doufal jsem spíš v tu záplatu. No nic uvidíme, jak moc mě ta dírka bude štvát...

jestli je ta dira malinka, tak myslim, ze to vadit moc nebude. Pokud budes nekdy v budoucnu delat interier, tak stejne budes kupovat novy sportovni sedacky, takze bych to ani moc neresil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Hradci Králové opravují sedačky originálníma látkama... Tak pokud bys to chtěl jen opravit, udělají ti jen ten díl, který máš poškozený.

To je pravda, viděl jsem od nich potažené sedáky do Laguny a bylo to fakt precizně udělané. Na cenu si ale nevzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jestli nechceš ani novou sedačku, ani novej potah, tak si do toho HK zajeď a uvidíš že to bude nejlevnější řešení a přitom nejelegantnější. Tím že to je z jednotlivých kousků, tak ti vymění jen ten poškozený. Umí i sedačky s airbagama. Navíc tam taky perfektně sedačka a interiér čistí, maj na to super mašiny.

Mrkni na jejich web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ty fotky na www.autodoctor.cz vypadají spíš na praci ve Photoshopu. Nechce se mi věřit, že by se někomu podařilo třeba to sedadlo po opravě dát přesně do té pozice a uděla takový přesně identický výřez, jako byla udělaná ta fotka před opravou, to samé u ostatních fotek. Hodnotím samozřejmě jen ty fotky, práci si netroufám zpochyňovat, páč tu firmu neznám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...