Přejít na obsah

Fixační kroužky ve dveřích


RLP

Doporučené příspěvky

Poradite mi někdo?Potřeboval jsem vyndat vložku zámku ven a když jsem uvolňo-val šrouby,tak se mi povolil ten plechový 3/4 kroužek, který brání proti vypáčení

vložky zámku a spadl mi dovnitř dveří.

Lze ho nějakým způsobem vyndat, aniž bych musel oddělat ten nosný plech pod tapecem.Mám ho totiž přinýtovaný,takže hrozná práce.

Díky všem za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší by samozřejmě bylo ten plech sundat, ale jestli máš hodně trpělivosti, tak když vyndáš reproduktor, tam ti vznikne otvor, kterym můžeš něco prostrčit a šmátrat a šmátrat a šmátrat. Osobně si ale myslim že jednodušší bude ty nejtky odvrtat a nahradit šroubama. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší by samozřejmě bylo ten plech sundat, ale jestli máš hodně trpělivosti, tak když vyndáš reproduktor, tam ti vznikne otvor, kterym můžeš něco prostrčit a šmátrat a šmátrat a šmátrat. Osobně si ale myslim že jednodušší bude ty nejtky odvrtat a nahradit šroubama. ;)

šmátrat zkus magnetem na tyčce -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...