Přejít na obsah

kolik za pojisteni Audi A4 Avant 2003


NoiseR

Doporučené příspěvky

Ahoj, pohravam si s myslenkou koupit si Audi A4 Avant TDI 1.9@96kw nebo 2.5@110kW - rok vyroby cca 2003 - ma nekdo predstavu, kolik na to stoji pojistka havarijni plus povinne, hav. proti kradezi, vandalismu, prir. zivlu, spoluucast 5%. Diky moc, znamej me strasi, ze za to dam ranec :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak rozumna cena za ten rocnik by byla 280-320 dle vybavy ---> HP All + spoluucast 5tis/5% tipuji pres nejakeho maklere 8-12/rok ... U okenka bych tipl kolem 16/rok

To myslis vazne nebo hodne tipujes? :) Mam Allianz na Fabia RS 08/2004 a platim cca 25.000 rocne vcetne povinneho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslis vazne nebo hodne tipujes? :) Mam Allianz na Fabia RS 08/2004 a platim cca 25.000 rocne vcetne povinneho...

Chybička byla, že jsi po dvo letech nezměnil pojistku na nižší pojistnou částku, protože cena tvého RSa byla zhruba dvounásobná co teť.

Jinak hodně záleží na bonusech, jestli jsou nebo ne ale všeobecně Allianz patří k tomu nejdražšímu co je na trhu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To myslis vazne nebo hodne tipujes? :) Mam Allianz na Fabia RS 08/2004 a platim cca 25.000 rocne vcetne povinneho...

Chybička byla, že jsi po dvo letech nezměnil pojistku na nižší pojistnou částku, protože cena tvého RSa byla zhruba dvounásobná co teť.

Jinak hodně záleží na bonusech, jestli jsou nebo ne ale všeobecně Allianz patří k tomu nejdražšímu co je na trhu.

Gile! Ja ti dam dvounasobna! :)-_- Predpokladam, ze soucasna prodejni cena je od 320.000 vejs, bezne se pohybujou kolem 350.000 za tohle stari... :) To je ale na okraj, vim, ze Allianz je draha, ale zase bez reci plni, mel jsem nekolikrat vykradeno a neznam problem, ze by mi nezaplatili i to, co jsem nemel v poj. smlouve zapsano (radio, SW atd...). Jinak treba Koop je na tom cenove cca -2000,- coz taky neni zadnej zazrak, o CPP mi nemluvte, kdyz vidim jejich reklamy a pak jejich realitu pri zadani o nejaky poj. plneni, brecel bych... Teda ja ne, ale ty, co tam pojistili :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, že ne polovina, ale pár korun víc -_- , ale když vezmeš původní sumu 550tis a nynější 350tis. tak je jasný, že cena musí být nižší i u stejné pojišťovny.

Jinak ČPP jednoznačně nejhorší pojišťovna co do mých zkušeností, Kooperativa, ČP a Allianz bez problému

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vše je to o pojistne castce a spoluucasti. Pojistovny poustej tak 50-60% pojistneho maklerum ... Vem si standardni/nepredrazenou ci jinak nevyhodnou nabidku a vydel dvema ... pak jen staci najit znameho/maklere aby ti pustil svou marzi. (bezeskodni udalost na pojistne ma taktez brutalni vliv !!!!)

Jasne, cena tady bude o 50tis a vice vice , ale neodpovida realite EU*). Jukni co se prodavaj venku ... Mimochodem, nejlepsi koupe jsou vykoupene leasingy tech zoufalcu co si jiz nemaj kde pujcit na splatky ... A4 byva oblibene vozitko

*) budme radi, ze se nam ta investice do VW tak drzi ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zpět k dotazu:

- povinné si zjistíš v poho z ofiko cifer na netu u konkrétní pojišťovny, minus ev.bonusy, jestli máš

- havarijní - u všech pojišťoven se počítá procentuální sazbou z časové ceny auta a ta sazba je samo sebou rozdílná podle značky auta, protože zohledňuje atraktivitu jednotlivých značek pro zloděje a ceny ND - jiná tedy bude třeba pro Fabii RS a jiná (určitě vyšší) bude třeba pro A4, byť by oba vozy byly pojištěny na stejnou částku - toť selský rozum ;)

- Audi obecně je velice atraktivní značka pro zloděje, takže proto bude sazba jistě vyšší než třeba u Škodofky, ikdyž ani ta nemá sazbu nejnižší... Fabie je třeba u ČP s procent.sazbou havarijky někde mezi 3 a 4 % (podle spoluúčasti), u A4 to cejchuju tak na minimálně 5% z časové ceny ročně ;) minus ev. zabezpečení jako zámek řazení, satelit...

Asi nejlepší varintou by bylo oslovit jednotlivé pojišťovny a přesně specifikovat cenu auta a jeho zabezpečení pro odpočet případné slevy :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamej plati na A4 Avant 2002, 1.9 TDi 96kw cca 38.000,-/rok. Jedna se o all-risk.

Skoda ma obecne koeficient 1,0, zatimco audi 2,0 -> vyssi cena.

Nechci se tveho znameho dotknout, ale to ho tedy pekne pumpujou ... Nechapu, ze se lidi nechaj tak odirat a pak smlouvaj o korunu u deb**it ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamej plati na A4 Avant 2002, 1.9 TDi 96kw cca 38.000,-/rok. Jedna se o all-risk.

Skoda ma obecne koeficient 1,0, zatimco audi 2,0 -> vyssi cena.

Nechci se tveho znameho dotknout, ale to ho tedy pekne pumpujou ... Nechapu, ze se lidi nechaj tak odirat a pak smlouvaj o korunu u deb**it ...

Nechapu tu vetu :) Jinak pocital jsem to zatim u Uniqua a je to fakt za dost :( Diky vsem zatim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Znamej plati na A4 Avant 2002, 1.9 TDi 96kw cca 38.000,-/rok. Jedna se o all-risk.

Skoda ma obecne koeficient 1,0, zatimco audi 2,0 -> vyssi cena.

Nechci se tveho znameho dotknout, ale to ho tedy pekne pumpujou ... Nechapu, ze se lidi nechaj tak odirat a pak smlouvaj o korunu u deb**it ...

Nechapu tu vetu :) Jinak pocital jsem to zatim u Uniqua a je to fakt za dost :( Diky vsem zatim...

Mel jsem na mysli, ze se lidi obecne hadaj o korunu a kdyz jde o X-tisicove vydaje, treba za pojistne, nijak zvlast si nezmapuji nabidky a moznosti na trhu pojisteni ...

mam tri auta, dve moto ... platil jsem jak debil nez jsem "objevil", ze existuji take pojistovaci makleri ;) viz. muj text vyse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos ma A4 1,8T 2001, koupena za cca 330 000,- pojisteno u podnikatelsky pojistovny 24 mesicu bezeskodny prubeh, vcetne okna allrisk, pov. ruc. super, spoluucast 2% - neskutecnych 35 000,-/rok coz je strasny, jednou tolik nez Octa 2003 s 1% spoluucasti...

Take jsem si pohraval s myslenkou koupit si A4-novejsi ale uz jen ta pojistka me odrazovala a zustanu u "ceskeho auta" ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem přemýšlel o funglovce A3 sportback....tak jak vidím ty cifry, tak už si nejsem tak jistý... :disgust:

P.S.: Koukám, že si nestačí vybrat auto a výbavu, ale že bude třeba si vybrat pár aut a oběhnout pojišťovny, jak to kde vypadá a podle toho si teprve vybírat auto. Ach jo.

Editováno: , autor: camron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamos ma A4 1,8T 2001, koupena za cca 330 000,- pojisteno u podnikatelsky pojistovny 24 mesicu bezeskodny prubeh, vcetne okna allrisk, pov. ruc. super, spoluucast 2% - neskutecnych 35 000,-/rok coz je strasny, jednou tolik nez Octa 2003 s 1% spoluucasti...

Take jsem si pohraval s myslenkou koupit si A4-novejsi ale uz jen ta pojistka me odrazovala a zustanu u "ceskeho auta" ;)

Navic mit pojisteno u CPP je skoro jako mit nepojisteno :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...