Přejít na obsah

Smartlink - Spouští se "Smartlink".


Doporučené příspěvky

Zdravím,

mám takový menší problém se spuštěním Smartlinku. Předem říkám, že smartlink jsem předtím nikdy nepoužil. 

Jde o to, že zapojím telefon skrze USB a zvolím přenos dat na telefonu. Kliknu na Smartlink a objeví se okno - Spouští se "Smartlink". Z tohoto okna se to nikam nepohne (tedy na výběr AA..).

Když jsem volal do škodovky, bylo mi řečeno, že Smartlink je určitě aktivován, protože v opačném případě by to napsalo, že tato funkce není uvolněna a je nutno jí aktivovat v AS.

Zeptal se mě na verzi Androidu a značky telefonu. Říkal, že by mělo být vše v pořádku a že problém bude někde jinde (to mi řekli dva AS). Například v kabelu. Tak jsem objednal jeden kvalitnější z Alzy (ten zkusím zítra) a jeden v místním elektru. Bohužel, nepomohl. Prostě se nedostanu přes to spouštění. Vyzkoušel jsem tedy jiný kabel, aktualizaci AA, tovární nastavení Smartlinku.. vůbec nic nepomohlo. Teď jsem zjistil, že to spouštění ukazuje je i v případě, že není telefon vůbec připojen.

 

Na úterý jsem objednán do AS na kontrolu co s tím může být. Ale i tak se zeptám ještě zde, jestli nemáte nějaké podobné zkušenosti a možné řešení, které by mi ušetřilo cestu do AS, které nemám nejblíž. 

 

Díky moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že v tejto téme je riešený aj presne tvoj problém:

https://forum.skodahome.cz/topic/141471-smartlink-sa-nechce-spusti%C5%A5/

Nie všetky rádiá podporujú Smartlink, aj keď majú v sebe ponuku. Všetko závisí od konkrétneho typu rádia, ktoré máš vo Fabke. Pozri presné číslo dielu rádia - nájdeš v nastaveniach.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po telefonátu mi bylo sděleno, že do Bolera byl smartlink vždy automaticky a jen se musel uvolnit v servise. Taky mi říkal, že by ho už dávno servisní technik poslal pryč a neztrácel s ním čas, kdyby tam smartlink neměl být. 

Jedna se o auto z 6.9.2018 což je první datum registrace. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Existovala i verze Bolera bez SmartLinku (jedna jednotka mi tu zrovna leží na stole bez podpory), tzn. SmartLink nešel ani aktivovat (konkrétně je to Bolero MIB1, koncové číslo 819). Podle datumu registrace to bude jedna z posledních před FL. Nicméně pokud si to ŠA ověřila, tak je to teď na jejich straně aby to zprovoznili.

Editováno: , autor: Martab
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zatiaľ vyzerá to byť na identický prípad ako v téme, na ktorú som odkazoval hneď v druhom príspevku.

Podľa mňa máš Bolero, ktoré po hw stránke nepodporuje Smartlink....... ale aj napriek tomu má voľbu Smartlink v menu - tak ako to popisovali v tej druhej téme.

Zaujímavé by bolo pozrieť presný zoznam výbavy, ktorý sa dával pri predaji auta, či vôbec bol Smartlink vo výbave. Väčšinou sa vtedy jednalo o príplatkovú výbavu - obzvlášť pri rôznych akčných modeloch.

Každopádne som zvedavý na výsledok.. držím palce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechám to na nich, ale o víkendu fakt potřebuji jet pryč.

Ale tak snad když se baví přímo se škodovkou, tak by ta škodovka měla snad vědět tohle všechno, ne?

Výbava je jinak STYLE.

Mně na tom smartlinku úplně nesejde, jen jsem měl pocit, že když už tam je, tak ať funguje, aspoň bych mohl dát pryč držák na mobil.

 

 

Editováno: , autor: patrikderka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to píše že "může být aktivován", tváří se to, jako že aktivován nebyl. Možná potom bude platit postup:

před 4 hodinami, lucky.jack napsal:

Já myslím, že se má udělat fiktivní výměna jednotka přes diagn a následná konfigurace přes SVK. Něco podobnýho jsem řešil. Byla to jen SW záležitost. 

Jsem zvědav co ti řeknou.

Ale to si musí servis vykomunikovat s Boleslaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, brrrrm napsal:

Takže zatiaľ vyzerá to byť na identický prípad ako v téme, na ktorú som odkazoval hneď v druhom príspevku.

Podľa mňa máš Bolero, ktoré po hw stránke nepodporuje Smartlink....... ale aj napriek tomu má voľbu Smartlink v menu - tak ako to popisovali v tej druhej téme.

Zaujímavé by bolo pozrieť presný zoznam výbavy, ktorý sa dával pri predaji auta, či vôbec bol Smartlink vo výbave. Väčšinou sa vtedy jednalo o príplatkovú výbavu - obzvlášť pri rôznych akčných modeloch.

Každopádne som zvedavý na výsledok.. držím palce.

Ano, na to téma jsem koukal a děkuji. 

Doufám teda, že se vše vyřeší. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...