Přejít na obsah

zamlžené zadní okno Superb III


Daja1970

Doporučené příspěvky

Dokážete prosím někdo poradit čím to může být, že se mi občas zamlží celé zadní okno zevnitř u Superb III? Nemá to vliv na myčku, jen někdy po dešti a když je pak teplo, ale ne pokaždé. To je mi divné. Zkontrolovala jsem odtoky, vše čisté, pod koberečky, sloupky zevnitř, střecha a vnitřní deska kufru- vše je suché, nikudy tam nezatéká. V autě jezdím sama, takže vylučuji, že bych auto tak moc zadýchala. Bylo mi řečeno, že je možné, že už zadní okno tak dobře netěsní a dostává se vlhkost dovnitř tam tudy. Ale auto je 5 let staré bez bouračky, tak nevím zda je to vůbec možné? Má někdo s něčím takovým zkušenost? Ať nenechávám přelepovat zadní okno zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1. Máš vypnutú klimatizáciu (AC)?
2. Sedíš/sedíte niekedy v aute tak, že nie je naštartovaný motor/nebeží vetranie?

Ak si na aspoň jednu z otázok odpovedala "áno", tak sme našli odpoveď na tvoj problém.

P.s.: Teraz pozerám, že si to dala do sekcie Motor/2.0 TDI. Za toto určite nedostaneš pochvalu.

Editováno: , autor: e1.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Ondra16V uzamkl následující téma
  • Pawouk odemkl následující téma

Tam je pes zakopaný, klimatizácia (AC) má ísť vždy keď prší a je vlhké počasie. Praktické je mať ju zapnutú stále v režime AUTO a fukáre nesmerovať na tvár a telo. 

Čo sa zadného okna týka, existuje ešte taka vec, ktorá sa volá, že výhrev zadného okna. Má ho každé osobne auto vyrobené minimálne posledných 40 rokov. Ak je zadné okno náhodou zahmlené, stačí zapnúť a za pár minút bude z vnútra suché. Ale priznám sa, že pri zapnutej klíme som túto funkciu pri bežnom jazdení nikdy nepotreboval. 

  • Pozitivní 1
  • Negativní 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na jare se mne to stejne stalo po vetsim desti. Uvedene rady by nebyly k nicemu, protoze AC nikdy nevypnuta, filtr vymeneny, auto vetra i pres okna.

 

Tehdy bylo nejprve teplo, nasledne velke vlhko a pote se behem par hodin dal prudce ochladilo. Taky jsem hledal priciny a dosel jsem k tomu, ze se mozna jednalo o pouhou “rosu”. Nikdy predtim ani potom nezateklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...