Přejít na obsah

Trablík s hláškou chladící kapaliny


Zzzzz

Doporučené příspěvky

Druhý den se mi po delším stání (cca 10 hodin) stalo, že mi po nastartování začalo auto řvát, rosvítilo varovnou červenou kontrolku a napsalo alarm:

"Zkontrolujte prosím hladinu chladící kapaliny"

Ta je v pořádku, nemizí a je těsně pod ryskou maxima.

Po vypnutí motoru a této vizuální kontrole, včetně sundání víčka nádobky, jsem nastartoval a celý cen, všech cca 6 startů, úplně v pohodě a po delším stání dnes ráno opět stejný příběh i se stejným postupem a je zase "klid"

Není příjemné být vítaný v autě právě takovou hláškou.  Máte někdo zkušenost / nápad?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva týždne dozadu som to riešil, ale mne voda skutočne mizla, najprv pomaly, neskôr po 15 km od doliatia už hlásila málo kvapaliny. Servis a výmena termostatu, na ňom bol únik. 

U mňa ale tým, že to bol vadný termostat, po doliatí a naštartovaní bolo všetko o. k. dokiaľ sa nezohrial motor, ako sa potom otvoril termostat, voda začala vytekať. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Klasická,stále se opakující problém s čidly-drátky v nábobce.

1) vytáhnout nádobku,nalít ocet nebo jinou kapalinu rozpouštějící vodní kámen.Já to dělám spec.přípravkem od opravářů praček na vodní kámen.

Napít,nechat půl hodinky působit,občas protřepávat.Nalít horké!!

2)pokud to nepomůže,tak novou,stojí pár stovek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...