Přejít na obsah

Travel Assist nedostupný > Pípání


Jirka Šony

Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

Mám škoda Karoq, rok výroby 09/2022 a neustálé problém se senzorem Travel assist. 

 

Bez ohledu na počasí auto hlásí ,,Travel assist nyní nedostupný" provázené výrazným pípnutím. Takto i několikrát za 2 minuty. Rekord zatím 14x 6 minut.

 

Při poslední servisu našel mechanik nějaké problémy, které následně resetoval, vše bylo v pořádku zhruba měsíc, poté zase tento problém.

 

Zkoušel jsem umýt čelní sensor, včera jsem v myčce a stejně problém přetrvává.

 

Máte s tím někdo zkušenosti? Může být třeba někde nějaká nečistota? Z prostoru motoru se k senzoru jednoduše nedostanu.

 

Děkuji za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mám taky 9/2022. Mě se Travel assist nevypínal nikdy. Ale když jsem byl v servisu, tak mi tam nahrávali i nějakou svolávací akci (k jiné opravě). A tam říkaly, že je to něco s Travel assistem, ale to byla nějaká věc ohledně bezpečnosti. Jinak podle VIN na webu mi to svolávací akci nikdy nehlásilo.

Editováno: , autor: breakHunter
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...