Přejít na obsah

malá svítivost......


charviman

Doporučené příspěvky

Čauky, potřeboval bych poradit: koupil jsem si ve značkovým elektru nový žárovky do mý octavie 97, bylo na nich napsáno, že jsou plněný xenonovým plynem, ale nějak nesvítí. Nebo teda svítí, bíle, krásně, ale toje vše. Když večer jedu, vidím před sebe jen tak na 3 metry a navíc, jak v mlze. Vůbec nesvítí ostře.

Poradíte mi tady někdo, co s tím může být?? Jestli je to v autě, nebo jsou to fakt blbý jen světla??? díky moc. :unsure:

měl jsem je taky - prý pozlacený kontakty a na konci skla modrý pruh, že jo? Včera odpoledne jsem je zahodil, mám čirou optiku facelift a vůbec od nich nebylo nic vidět, dal jsem zatím normální H4. Mám už objednané Osramy Silverstar +50%svítivosti, ale zatím nějak nejdou..... Když to nebude ono, pak zkusím ty Philipsy, ale dlouhodobě šetřím na xenony - ty jsou snad v pořádku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čauky, potřeboval bych poradit: koupil jsem si ve značkovým elektru nový žárovky do mý octavie 97, bylo na nich napsáno, že jsou plněný xenonovým plynem, ale nějak nesvítí. Nebo teda svítí, bíle, krásně, ale toje vše. Když večer jedu, vidím před sebe jen tak na 3 metry a navíc, jak v mlze. Vůbec nesvítí ostře.

Poradíte mi tady někdo, co s tím může být?? Jestli je to v autě, nebo jsou to fakt blbý jen světla??? díky moc.  :unsure:

http://skodaoctavia.cz/Exteriernavody/svetlaCisteni.htm tady máš návod i s fotkami takže to zvádneš. A parabolu nepoškábeš je to jen pochromovaný plast žádná věda. Jemnej hadřík a je to. A ty světla fakt prokouknou a jsou jako nové je to dobře vidět na té poslední fotce -_-

A nevíš, jak na facelifty, jsou celý z plastu a nedělené :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem je taky - prý pozlacený kontakty a na konci skla modrý pruh, že jo? Včera odpoledne jsem je zahodil, mám čirou optiku facelift a vůbec od nich nebylo nic vidět, dal jsem zatím normální H4. Mám už objednané Osramy Silverstar +50%svítivosti, ale zatím nějak nejdou..... Když to nebude ono, pak zkusím ty Philipsy, ale dlouhodobě šetřím na xenony - ty jsou snad v pořádku

Jo, přesně tyhle mám. Taky je vyhodím do koše. Fakt hrůza. Teď si budu kupovat nový světlomety L a K od Cosbyho, tak pak si do nich koupím pořádný Phillipsky. :palec2: Tak snad už budu mít pokoj.

Editováno: , autor: charviman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daju sa rozoberat aj tie s čirou optikou? Lebo som na to kukal a ja som tam tie svorky nevidel. ;) a este bysom please chcel vediet ze kolkaty sroby{ci co je to}to svetlo drzia na afte lebo nemam ten srobovacik a musim si ho kupit :D

Někde jsem tu četl, že jsou slepené, že jedině rozlepit. Ale prodávají se náhradní čiré plasty takže to nějak pude. Skuz prohledat forum někde se tady už jednou diskutovalo o čištění světel. Zkus to vyčistit tou dírou pro žárovku vatu na špejli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem tu četl, že jsou slepené, že jedině rozlepit. Ale prodávají se náhradní čiré plasty takže to nějak pude. Skuz prohledat forum někde se tady už jednou diskutovalo o čištění světel. Zkus to vyčistit tou dírou pro žárovku vatu na špejli.

Kde jsi viděl náhradní čiré plasty na facelift? :o Docela by se mi hodili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem tu četl, že jsou slepené, že jedině rozlepit. Ale prodávají se náhradní čiré plasty takže to nějak pude. Skuz prohledat forum někde se tady už jednou diskutovalo o čištění světel. Zkus to vyčistit tou dírou pro žárovku vatu na špejli.

Kde jsi viděl náhradní čiré plasty na facelift? :o Docela by se mi hodili

Přidávám se, tak by se mi hodily plastové skla na MR02, mám tam pavučiny/praskliny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespletl fakt jsem je tam viděl stály litr. Na jméno firmy si nemůžu vzpomenout něco jako eriny, ale ten název je jinak maj takový nic moc webovky a prodávají a vyrábějí autodoplňky určitě to někdo víte. A taky prodávají číré plasty na předfacelift a spoutu lidí si to dalo na obyč světla a pak jim to svítilo nahovno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nespletl fakt jsem je tam viděl stály litr. Na jméno firmy si nemůžu vzpomenout něco jako eriny, ale ten název je jinak maj takový nic moc webovky a prodávají a vyrábějí autodoplňky určitě to někdo víte. A taky prodávají číré plasty na předfacelift a spoutu lidí si to dalo na obyč světla a pak jim to svítilo nahovno.

Nemyslíš ellri.cz? Ty mají tyhle plasty, ale jen do 8/00 :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...