Přejít na obsah

AAA Auto


Rejpal

Doporučené příspěvky

Prijet odmitli, ze to delaji jen u novejsich a drazsich aut. Dnes mi pochopitelne znovu asi 4x volali, ze mam prijet, ze mi zaridi, ze na me budou v bazaru cekat v pozoru a do pul hodky budem hotovi. Poslal jsem je uz do prdele s tim, ze tam uz potreti fakt nepojedu a ze pokud auto chteji, tak at prijedou osobne a predem mi poslou vzor smlouvy mailem. To se jim teda vubec nelibilo, takze jsme se nedohodli, ale pocitam, ze se stejne jeste za par dni ozvou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 3 týdny později...

Ano presne jak pise manfroto, v jejich standardni smlouve pri vykupu je, ze za vsechno rucis budoucimu majiteli ty po dobu 1 roku tusim. Pricemz na webu samozrejme pisou reklamni zvasty, ze za vse prebiraji odpovednost. Vyhadat si jinou smlouvu lze, ale stoji to opravdu hodne nervu a mnoho hodin cekani az "se poradi s manazerem".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já jsem do áček prodal skoro všechny svoje auta...člověk se nesmí nechat odbýt/nasrat hned první nabídkou a musí trochu zabojovat a ono to jde.

Samozřejmě to taky musí být auto o které mají zájem,v tu chvíli je člověk schopnej se dostat na rozumný peníze.

 

Superb II 1.4tsi, Yeti 2.0tdi, Alhambra 1.9tdi, Fabia 1.2htp -tyhle auta jsem tam prodal za dobrý peníze.

Jediný co jsem jim tam nenechal byla A4 2.0tdi a zkusil jsem jí prodat za víc. Což se nakonec podařilo,ale ne o moc.

 

Oni jsou obchodníci, musí levně koupit a draze prodat, žádná charita.

 

Auto jsem tam nekupoval žádný, ale je jasný že jenom libovky tam mít nebudou.

Alhambru jsem tam odvezl rovnou po vyzvednutí ze servisu, potom co mi z toho udělal svým bavorákem mladej ožrala rohlík. 

Takže půl auta po laku, řezáno, svařováno, rovnáno...sice autorizák, ale už to nikdy nebude jako předtím.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

 S AAA mám velmi špatné zkušenosti,již více jak půl roku sháníme nové auto.Ale zřejmně jsme neponaučitelní a stále jsme doufali, že v tomto bazaru pro nás vyhovující auto seženeme. Ale omyl je pravdou, vždy když jsme si nějaký vůz v internetové nabídce vybrali, tak byl pokaždé už prodaný a že těch aut nebylo málo...nu což, tak  jsme se vydali přímo na pobočku, kde se nás ujal přátelský personál a začali jsme jednat o vhodných variantách, zaprvé si nás přehazovali jako horký brambor a celkem vrchol byl, když se nás ten nagelovanej šašek zeptal, jestli si trochu nevymýšlíme haha blbeček...no ale jak už to tak bývá,tak jsme se neponaučili a po nějaké době opět zabrousili k Áčkům,kde jsme si auto vybrali, ZAREZERVOVALI  a následující den vyrazili do zhruba 100 km vzdálené Prahy pro auto, po cestě nám ještě volali, že auto je připravené a že nás čekaji. Tak jsme dorazili na místo a ten největší fór,vrchol... "no ale tento vůz tu nemáme" no v tu chvíli jsem myslela, že mi praskne cévka.... připadali jsme si jak největší idioti!!!Takže AAA už nikdy, to budem raději jezdit na kole...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V AAA jsem zatím nakupoval pouze jednou a byl jsme maximálně spokojený. Samozřejmě, že se mně snažili nabulíkovat pár pitomin o nadstandardní kvalitě a zachovalosti vozu a že ho vlastně prodávají pod cenou bla bla bla...Strašná snůška naprosto ničím nepodložených keců, později jsem zjistil, že o autu věděl jen to, co měl v počítači a to byla výbava, tachometr, rok výroby a v kolonce stav byl jen záznam o lakovaném nárazníku, na což mě kupodivu sám upozornil. Vše ostatní vařil z vody. Dokonce ani nevěděl, že v autě je GPS vyhledávací systém po předchozím majiteli, i když na klíčích k tomu byl ovladač, u servisky manuál a doklad o ukončení poskytované služby (později jsem si ji předplatil, když už tu vstupní investici udělal někdo za mě... )

 

Auto jsem si nechal přistavit do "svého" servisu. Po té, co jsem prodejce seznámil se "zjištěnými závadami", které jsem si po jeho vzoru rovněž vycucal z prstu, jsme se velmi rychle dohodli na slevě (pak tedy pravda asi hodinu trvalo, než ji posvětil někdo nahoře) a nakonec jsem ještě vyhandloval téměř nová kompletní zimní kola - mimo jiné na pobočce v Chabrech (jinde to bude asi obdobné) jich mají pro podobné účely celou halu. Zjevně vyndavají veškeré zbytné příslušenství, které pak dávají jako bonusy. Jen mě pak zamrzelo, že jsem si neřekl i o schránku pod roletu, které tam taky měli - takže, když auto z áček, tak jedině s plnou výbavou :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to stejný bazar jako všechny ostatní. Ojeté auto nelze kupovat jako boty u Bati, jé to červené je hezké, zabalte mi ho.....

Měl jsem od nich už asi 5 aut, vždy odpovídali tomu s čím jsem je kupoval, prodal jsem jim tři i tam jsem byl spokojený...

Editováno: , autor: adoks
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja se klidne pochlubim, prodej auta se tahl 3 dny, na webu maji vyslovene lzi, ktere vubec nekoresponduji s tim, co pisou v budouci smlouve. Zamerne nechavaji zakaznika cekat kvuli udajnym konzultacim s neexistujicim manazerem po telefonu. Kdyz jsem to jednou nevydrzel a vpadnul bez ohlaseni k nim do kanclu, tak pochopitelne s zadnym manazerem nekomunikovali a sedeli si tam v klidku u kafe. Kdyz cloveku neco slibi po telefonu, tak o tom po prijezdu do provozovny nic nevedi. Osobne jsem nakonec prodal auto za stejne penize pres net, stalo me to 2 telefony, 1 email a asi 20 minut casu. U nich jsem stravil 3 odpoledne a nakonec jsem jiz nevydrzel cekat az splni co slibili a odjel. Predtim mi jeste hrozili, ze mi nevrati klice od (stale meho) auta a doklady pokud nezaplatim 4500kc za administrativni ukony, ktere udajne za ty 3 odpoledne udelali. :) S tim jsem je opravdu poslal do prdele, ze jestli mi klice nedaj, tak na ne proste zavolam policajty. Jsou to nejvetsi zmrdi pod sluncem. Naprosto verim, ze tam lze prodat auto za slusne penize i koupit auto, ktere se nerozpadne po mesici. Nicmene jejich pristup a chovani je maximalni zmrdstvi nejhorsiho zrna. Veskere ukony u nich trvaji asi 100x dele nez u normalniho prodejce. A to vubec neprehanim. Kdyz slysim zkratku AAA tak mam vzdycky chut zacit strilet. Nakupem noveho a prodejem stareho auta jinde jsem dohromady stravil asi 20 minut casu primo u autorizovaneho prodejce a asi hodinu na telefonech a u emailu pri prodeji stareho auta. Za tu dobu u AAA zmrdu clovek ceka jen na to, aby vubec nekdo prisel a pozdravil ho.

Editováno: , autor: mike_k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koupil jsem u nich fabii pro ženu,běžná zde už popsaná praxe-nabízíme to co nemáme,potom ho ukecáme na něco jiného,prohlédl jsem nakonec několik aut,vždy jsem je nechal zavézt do značkového servisu,zaplatil 400 kč za kompletní prohlídku a s díky odmítl,běžně prodávají zcela zjevně přetočené tachometry,bouraná auty-u těch ale při osobní návštěvě upozorní sami o co přesně jde,nabízejí i auty s pohlou nosnou konstrukcí,když mi nabídli po telefonu krásný vůz a vyklubal se z toho složenec ze dvou půlek,navíc s různými odstíny červené,poslal jsem je někam a pohrozil žalobou,do 3 dnů nabídka na auto které ted mám,vše v pořádku,kilometry sedí,akorát to stejné auto dál nabízeli k prodeji na netu,akorát snížili cenu-prostě lákadlo pro další blbce,potom jim prodají něco jiného,následoval telefon,že jako chci,aby to nenabízeli,prý  to byl omyl a dají to pryč,po 14 ti dnech to tam bylo pořád,dokonce mě to osobně přišlo jako nabídka na počítač,to už nás vytočilo,následoval další telefon a pohrození obchodní inspekcí,poté stažení z nabídky,prostě a jednoduše-chovají se stejně jako jiné bazary,cílem je vydělat,obcházel jsem i jiné bazary,jedno auto už koupit i jinde-po dešti nějak nejelo tudíž po dohadování vráceny peníze,výsledek-cokoliv chci koupit,nechám před zaplacením prověřit ve značce a je klid,soused u nich koupil i prodal několik aut a spokojenost,ale chce to opatrnost jako u všech jiných

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak obchod zejména tohoto typu, kdy se vždy nějakým způsobem jedná o specifickou nabídku zboží, je vždycky boj kdo z koho. Dobrý prodejce se pozná podle toho, že na něm nepoznáte, že se nás snaží podojit. Takže pak odcházíme spokojení, leč odrbáni. Ovšem primárně jde při nákupu o uspokojení potřeby, tedy tu spokojenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pamatuju je ještě z doby kdy v Praze začínali a od prvopočátku měli ti jejich zaměstnanci jasně dané podmínky a naučené postupy. Ty se rozhodně nezměnily, jen jsou nyní tzv. sofitikovanější.  Prostě dřív byli "koňští handlíři, nyní jsou to auto nadlíři", myšleno v tom peorativním smyslu! 

 

ÁČKŮM SE VYHNOUT HODNĚ VELKÝM OBLOUKEM! Toť můj názor a myslím si, že nejsem v tomto směru osamocen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...