Přejít na obsah

Plynová vzpěra kapoty


Luke288

Doporučené příspěvky

No podle mě to hlavně vůbec nedělá milotec, ten to max. prodává, ale kutí to někde v severním Vietnamu ve fabrice kde za Hočimina dělali kalašnikovy :feve:

Že by jim ještě zbyly díly?

To Žofka: ten píst musí běhat hladce, jestli drhne, tak vyměnit. Mně to tak dělalo taky, a nechtěl jsem riskovat, že jednou zaberu a zlomím si o něj kapotu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by jim ještě zbyly díly?

To Žofka: ten píst musí běhat hladce, jestli drhne, tak vyměnit. Mně to tak dělalo taky, a nechtěl jsem riskovat, že jednou zaberu a zlomím si o něj kapotu

no nevim, uvidim po srazu a kdyžtak jim hned napíšu.. akorát, že jsem to kupoval přes tuning krám a oni chtěli a dali mi na paragon razítko, že si to mám nechat udělat od nějakého odborníka..

uvidim, tak aby se necukali.. :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

tak jak to čtu jsem štastlivec vše klape jak má jenom trochen blbej návod pojistky sem vindal a zase nandal naspátek protože po vindání pojistek jsem stejne nevindal ty kulové čepy. A poznatek asi maj nového výrobce vzpěr protože na vzpere je milotec vysmažen laserem a ne modrej potisk jak na foto ve fóre .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A uznal to v krámě? kdy bude nová? Jinak sundal sis z ní ty pojistky? :)

?

no tak já jsem to měl domluvený s Milotec, takže ten obchodník to jen s mým komentářem na papíru zabalil a odeslal a teď čekám..

Pojistky jsem sundal a odložil do schránky na palubce, odtamtud by se neměly ztratit..

ad kaky: to by bylo fajn, kdyby se našel jinej dodavatel protože teď maj ty vzpěry dost poruchové.. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Ahoj kluci,chtěl jsem se zeptat.Mám problém s pístnicí,lépe řečeno s tou vspěrou co tam je.Když jí namontuji a zavřu kapotu bez pístnice tak kapota je po zavření vysunutá.Někdo tu psal že musel uřezat plast nebo něco.Ale asi bude lepší obrousit tu vzperu.Má někdo ten samí problém?Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nejde jen o délku pístnice, ale i o sílu, u OII by měla mít +- 360 N ve variantě s jednou vzpěrou

Já to mám udělaný na dvě vzpěry, které jsem si objednal na míru od firmy Moliton Montako.cz, držáky se vyrobí doma z pár kaček. Rozměry vzpěry viz další příspěvek

EDIT - nebylo to od Molitonu, ale Montako.cz!!! - když tak objednejte z odkazu v následujícím příspěvku

Editováno: , autor: Kajman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
je montaz zlozita?

Úplně jednoduchý. Jeden člověk nebo klacek ti podrží kapotu, povolíš pár šroubků, dáš tam držák, dotáhneš šroubky, do blatníku ísto šroubu našroubuješ kloubek, nasadíš pístnici a je to. Pokud si někdy měl merkura nebo aspoň klíč v ruce a umíš povolit šroub tak to je práce na 10 minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...