Přejít na obsah

Fotky Fábek z ulic


kodemi.:R

Doporučené příspěvky

nechápu lidi co si kouí RS a narvou na to hnusné plecháče. Má půl mega na fabku a nemá 20 tis na pěkné zimní kola. :wallbash:

Na zimu jsou plechy optimální...škoda alu kol ;) Hihi třebas právě vyplázl půl mega za RSku, zadlužil i svoje budoucí děti a teď j odkázanej na život o vodě a chlebu...a plecháčích lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím no, já jsem koupil alu na zimu hned a mám je do tedka. Dneska už máš takovou povrchvou upravu na nich že vydrží víc jak ty plechy hnusné.Ale to je každého věc, já jen říkám svůj názor.

Jo, o tom to je říct tu svůj názor...vím že spousta značek už nabízí alu kola speciálně pro zimní období, neříkám že jsou plechy hezčí = to ani říct nejde :) dle mýho ale na zimu zbytečnost a k tomu že víc vydrží - kolikrát zajíždím, nebo parkuju na blbý místa, kde teď díky sněhu nejde vidět hrana obrubníku, ale s plechama mi hrozí max tak poškrábání puklice lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
ta modra zdaleka nema plnou vybavu - pan ji kupoval jako skladovku (v te dobe byla jedna v Praze, jedna v Pardubicich a jedna v Kurimi - ale tu snad uz ukradli), pokud vim, tak v Praze ji mame tri (EC +/- od sebe 7A2, 7A3...pak jsem videl jednu s C znackou, takze z jihu...

Ja opravdu netusim, jestli je tam plna vybava, pan majitel zrovna neni typ cloveka, ktereho bych se na to ptal. :) Kazdopadne jsem to myslel tak, ze takova Fabia RS v tehle barve s velkou nalepkou pres zadek CIMBU, antiradarem za oknem... nema zrovna predpoklady pro tazne vzadu. Ale treba ho ma jen kvuli parkovani. :) Ale zadna zakladni RS vybava to taky nebude...

Editováno: , autor: samurai
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Přítelkyně mi říkala, že jezdí nějaká upravená oranžová po Olmiku, ale nestihla mi ji vyfotit, takže už vííím :) To co už má udělaný, tak vypadá, že si s tím vcelku pohrál, aby vše sedělo hezky :) Měl jsi mu dát nějakej lísteček za sklo, ať se tu regne, byl by tu další zajímavej člen lol Ta barva vypadá, jako ze vzorníku Seat, nedávno jsem ji na nějakým viděl, je o něco světlejší a křiklavější, jako moje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...