Přejít na obsah

Jaká kola máte? FOTO


cosby

Doporučené příspěvky

Lala: koukám, že už jso pořídil kola. Kdysi jsme se o tom spolu bavili... Ty kola mají tak malé ET a nebo jsi tam dal ještě podložky? Zdá se mi, že celkem čouhají ven

Čau! Ty kola mají ET42 a šířka disku je 8" je to bez podložek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marios,ale měl jsi pravdu,že ta spotřeba opravdu nešla o moc nahoru.Do práce jsem jezdil za 5,4 v průměru a teď jezdím za 5,8 což je na 17 super spotřeba.A ani to není moc tvrdé.Na OI jsem měl 16 a byla tvrdší.Jsem moc spokojen,že jsem šel do těch 17.Je to úplně jiné auto.Ty 17 OII opravdu sluší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lala: Jo spotřeba nejde zas nijak závratně nahoru, pokud to teda nehoníš po dálnicích 170... :) Jsem rád ,že máš podobnou spotřebu jako já, pár lidí co má 1.6 motory (MPI, FSI) s něma nedokáže jezdit dlouhodobě pod 7l/100 tak třeba uvěří, když už nebudu jediný co jezdí se 17" koly kolem 6 l/100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám tyhle 16" a jsem maximálně spokojenej.... Nejsou to žádný galusky ale splňují svou povinnou praktičnost. Ale docela mě zaráží že někdo nepochopil tohle Téma...... Nahoře někdo posílá fotky kol z celýho světa z aut a tuningu, ale neposílá svoje kola.... Tak to je o ničem!!!!! Já taky můžu posílat kola co nejsou moje, ale k čemu se chlubit cizím peřím????? No nic, tak tady je moje Kokta a její 16" botičky:

post-16764-1209647271_thumb.jpg

post-16764-1209647324_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

engelharte ja se vubec nechlubim,ale davam sem foto pro inspiraci,ktere neni zase tak snadne najit,.Kez by jsem videl podobny vyber,kdyz jsem ja kupoval kola.ola ve vyklade a na aute je rozdil.Mimochodem jsou lidi co to oceni a kdyz ti to vadi tak se na ne nekoukej.Ty sem davas fotky,ktere roztec sroubu na OII ani nemusi mit,protoze OI ma roztec 5x100 a ne 5x112 a nik to to nevycita,tak nevim proc te irituje,kdyz mam snahu pomoct a ne chlubit se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, samozřejmě že to chápu. Já jenom, že se tu vždycky někdo rozčiluje z adminu že se míchají a pletou témata do sebe. Tak nic, promiň, taky se rád na ten tvůj "výběr" podívám. Třeba by bylo lepší aby jsi tu umístil nový téma o kolech kolem nás pro inspiraci. Tak s pozdravem........

PS: Tebe jsem zrovna ITT konkrétně nemyslel.........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Mam OII RS, remyslim o kolech. Nemate nekdo zkusenosti jak se na tom chovaji 19"? - a jaka je sirka (respektive je 8,5 v pohode?) - a jaky ET aby to nedrelo.

Nebo poradte nejaky pekny 18" (vcetne rozmeru) - kdyz bude i s fotkou na aute, jedine dobre.

Napiste, jestli mate zkusenosti, ne nejaky teoreticky dohady, diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim

Mam OII RS, remyslim o kolech. Nemate nekdo zkusenosti jak se na tom chovaji 19"? - a jaka je sirka (respektive je 8,5 v pohode?) - a jaky ET aby to nedrelo.

Nebo poradte nejaky pekny 18" (vcetne rozmeru) - kdyz bude i s fotkou na aute, jedine dobre.

Napiste, jestli mate zkusenosti, ne nejaky teoreticky dohady, diky.

A na čem jezdíš teď? 17" nebo 18"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...