Přejít na obsah

Topení


pet

Doporučené příspěvky

trochu jsem ti to přestěhoval nějak ti to nešlo :D

měl jsem kdysi obdobu tohoto ještě ve Wartburgu,sice to topilo,to jo,ale protivně to bzučelo a ventilátor opravdu nic moc,udělalo to jen takový kolečko a nic.Nevím jak to funguje tobě,ale já dám topení naplno,ventilátor naplno,chvilku počkám pak to začne rozpouštět a asi po 1,5 km volné jízdy mám okno čisté.Pokud ale máš námrazu i zevnitř(to se stane když necháš auto na sluníčku,nebo po jízdě nevyvětráš)tak ti pomůže jen rozmrazovač nebo škrabka bohužel.Já to dělám tak že před cílem asi tak 1 km vypnu topení uplně a nechám proudit studený vzduch a pak po zaparkování přetočím klapku na nohy a tak 1 minutu větrám a mám klid.Okno je pak zavnitř čisté! -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když mám namrzlá okna ,trvá to věčnost než se to ofoukne.Co říkáte na tohle? Nemáte s tím někdo skušenosti?http://autoboxy.vltava2000.cz/store/goodsdetail.asp?strGoodsID=com07208

Tohle by sis chtěl fakt dát do octy jo?? :smich: Neni nad nezávislý topení,zapnu dálkovým ovladačem 30min předtím než pojedu,no apak už jenom vlitnu do auta natočim to setřu rozmrzlej sníh a valim.A ještě tam mám teplo jak doma. :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem se o to nikdy moc nezajímal,ale tuším že někde tady na foru jsem četl i levnější,zkus hledat nebo někde na netu,možná i eberspacher,lepší možná nějaký bazar,jinak myslím je zbytečné kupovat to na ten ohřev vody v motoru to je spíše u nás tak machrovinka,nebo někam do severských zemí,ale třeba to najdeš za vhodnej chechták nevím.já měl možnost tehdá mít ten benžínák z wartburga za 2000kč,ale nějak mi to uteklo pod rukama to byla fajn věc.mělo to nádrž na 1 l benzínu,jen si zatáhl za takovou kličku,to chytlo a než si odrbal okna z venku,uvnitř už to příjemně hřálo na okna a po 2 km už jsi to vypínal páč už bylo okno i auto rozmrzlé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik to nezávislý topení přijde, že jsem tak smělý? cca :)

Hele fakt cca stim dálkačem od webasta kolem 30 000Kč. B)

Aj karamba..tak nic. Pro toliko penez se najde urco lepsi vyuziti. Jak rika octaviaman..uz je to spis machrovinka. Az se zase vrati doba ledova tak jdu do toho;) Dikec za odpoved.

Editováno: , autor: Shotek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik to nezávislý topení přijde, že jsem tak smělý? cca :)

Hele fakt cca stim dálkačem od webasta kolem 30 000Kč. B)

Aj karamba..tak nic. Pro toliko penez se najde urco lepsi vyuziti. Jak rika octaviaman..uz je to spis machrovinka. Az se zase vrati doba ledova tak jdu do toho;) Dikec za odpoved.

Za 30 000 si postav garáž a je to :palec2:lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na kolik to nezávislý topení přijde, že jsem tak smělý? cca :)

Hele fakt cca stim dálkačem od webasta kolem 30 000Kč. B)

Aj karamba..tak nic. Pro toliko penez se najde urco lepsi vyuziti. Jak rika octaviaman..uz je to spis machrovinka. Az se zase vrati doba ledova tak jdu do toho;) Dikec za odpoved.

Za 30 000 si postav garáž a je to :palec2:lol

V inzerátu jsem to viděl čoveče za 15 000Kč i stou dálkou.Zato už by to stálo :) Já už sem to stim koupil :p ,je to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem se o to nikdy moc nezajímal,ale tuším že někde tady na foru jsem četl i levnější,zkus hledat nebo někde na netu,možná i eberspacher,lepší možná nějaký bazar,jinak myslím je zbytečné kupovat to na ten ohřev vody v motoru to je spíše u nás tak machrovinka,nebo někam do severských zemí,ale třeba to najdeš za vhodnej chechták nevím.já měl možnost tehdá mít ten benžínák z wartburga za 2000kč,ale nějak mi to uteklo pod rukama to byla fajn věc.mělo to nádrž na 1 l benzínu,jen si zatáhl za takovou kličku,to chytlo a než si odrbal okna z venku,uvnitř už to příjemně hřálo na okna a po 2 km už jsi to vypínal páč už bylo okno i auto rozmrzlé.

zdar,

možná si myslel tady to

taky sem uvažoval o bufíku, ale bohužel mne odradila cena, ale uvidím příští rok

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No za ty prachy to radši budu ofukovat ,ať to trvá jak jak dlouho chce. kol110

hm,kup si rozmrazovač,jen to postříkáš chvilku necháš a pak nenásilně seškrábneš,mám ten od Hekra za 79kč.jinak jsem slyšel že existuje nějaká dečka s výhřevem která se dá na sklo,zapojí do zapalovače,no a dáš si cígo a je to!ještě jsem to ale nikde neviděl,jen škrabku se spirálou do zapíku,to ale nefunguje dost dobře měl jsem jí kdysi z mara za 80kč,a ani tuk,nešla s tím uvařit ani voda na kafe!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...