Přejít na obsah

Konecne SNIH!!!


Crake

Doporučené příspěvky

Tak jako kazdy rok napadlo par centimetru a mame z toho peknou kalamitu... Spousta dobrodruhu s letmimi gumami je opet na cestach, kamiony hraji na honicku apod... Silnicari opet nevyjeli, bo jim asi dosly zasoby soli, nebo ze by technika??? Jak je to u Vas??? Podelte se...

Jinak Praha po ranu minimalni prujezdnost a ani jeden tahac... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem do pražských ulic vyrazil ráno hodně brzy, silnice skoro prázdné a užíval jsem si to. A opět jsem se ujistil, že ASR je na rozjezdy na dvě věci (zvlášt bez EDS). Vetší kopce (od Jeremenkovi nahoru na Dobešku atd...) bych asi ani nevyjel, když se ta sranda vypne, tak je to OK. Ve vyšších rychlostech svůj smysl ASR samozřejmě má.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem taky zdarne dojel, sice mi cesta do prace trvala skoro 3x dele, ale rychlejc se to fakt nedalo....silnice ''vyjeta'' sotva na jedno auto a jakmile este clovek chyti nakladak pred sebe, tak je to prakticky pryc...ale sem v praci, takze 50% mam zdarne zasebou.... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sníh zásadně neometám, jen když je ho velká vrstva, tak shrábnu čelní sklo a přední dveře. podle mě je ometat sníh pí..čovina. dejme tomu ještě z kapoty bych to chápal, ale proč někdo ometá i střechu fakt nechápu. jinak pohoda, Na hoře po Plzeňský se v klídku dalo jet 80, vyjížděl jsem v 8 a provoz celkem hustej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sníh zásadně neometám, jen když je ho velká vrstva, tak shrábnu čelní sklo a přední dveře. podle mě je ometat sníh pí..čovina. dejme tomu ještě z kapoty bych to chápal, ale proč někdo ometá i střechu fakt nechápu. jinak pohoda, Na hoře po Plzeňský se v klídku dalo jet 80, vyjížděl jsem v 8 a provoz celkem hustej.

a jak z toho auta pak vidis?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sníh zásadně neometám, jen když je ho velká vrstva, tak shrábnu čelní sklo a přední dveře. podle mě je ometat sníh pí..čovina. dejme tomu ještě z kapoty bych to chápal, ale proč někdo ometá i střechu fakt nechápu. jinak pohoda, Na hoře po Plzeňský se v klídku dalo jet 80, vyjížděl jsem v 8 a provoz celkem hustej.

jj mam to podobne, neska sem ani nestacil odhazet tu kapotu, ale projednou se tolik snad zase nestalo.... :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snih odmetam komplet. Jet za zasnezenym autem z kteryho ten snih odletuje za jizdy neni prijemny.

Jinak ja si vzal dneska dovolenou :) Silnice se mi zdaji v pohode, jenomze je blokuji ti dementni kamionaci. Vcera sem cestou z prace na 40km potkal 3 pluhy a jednoho sypace a presto to blbec v kamionu v kopci zablokoval, takze sem cestoval 1,5h. Zajimave ze vetsine kamionaku to jelo ale par vyjimek to dokazalo dokonale ucpat.

Editováno: , autor: NiceOne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja jsem taky zdarne dojel z Říčan do centra, a bylo to celkem v poho, aut uz nebylo tolik jako po ranu, obcas nejaky kamion ktery hrabe do kopce ale to k tomu patri.

Jinak neometeno auto je pekna kravina, jak pak jedes pred nejakym takovym prasakem po dalnici tak vsecko co z nej odletava se ti sere do vyhledu takze riziko ze se nekdo vymylele vetsi nez kdyby nic nelitalo....ja si vzdycky auto odsnezim i kdybych nemel smetak, klidne na to pouziju i tu ruzovou vestu od ceske pojistovny ktera je mi na hovno .-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sníh zásadně neometám, jen když je ho velká vrstva, tak shrábnu čelní sklo a přední dveře. podle mě je ometat sníh pí..čovina. dejme tomu ještě z kapoty bych to chápal, ale proč někdo ometá i střechu fakt nechápu. jinak pohoda, Na hoře po Plzeňský se v klídku dalo jet 80, vyjížděl jsem v 8 a provoz celkem hustej.

A kdyby ti sníh ze střechy při brždění sjel na přední okno , tak aspoň uvidíš pěkný prd a ostatní by mohli mít možná i pěkně nepříjemný zážitek :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když odlítává sníh ze střechy je to stejný jako by sněžilo. stačí si pustit stěrače. a že by mi sjel sníh ze střechy na přední sklo se mi ještě nestalo, to bych musel asi hodně brzdit a když bych hodně brzdil, tak bych asi brzdil, abych zastavil. jinak stěrače by si s ním poradily. a z auta vidím dobře, protože abych z auta viděl mi stačí mít shráblý čelní a přední boční skla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem se vratil z pojizdek a potkal jsem 1 sypace!!!! Takze uz se asi neco deje... Nebyt ASR asi bych se v par sytuacich ani nerozjel... 96kW je 96kW ;)-_- Jinak videl jsem par typku, ktery maj cely auti od snehu jen na celnim skle malej pruhled... hruza...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snih odmetam komplet. Jet za zasnezenym autem z kteryho ten snih odletuje za jizdy neni prijemny.

Jinak ja si vzal dneska dovolenou :) Silnice se mi zdaji v pohode, jenomze je blokuji ti dementni kamionaci. Vcera sem cestou z prace na 40km potkal 3 pluhy a jednoho sypace a presto to blbec v kamionu v kopci zablokoval, takze sem cestoval 1,5h. Zajimave ze vetsine kamionaku to jelo ale par vyjimek to dokazalo dokonale ucpat.

já být tebou, bych si to s tím kamionem někdy zkusil. ono když táhněš za sebou 20 tun a máš hnanou jen jednu nápravu, tak to není žádná prdel a můžeš mít gumy jaký chceš. samozřejmě tím nechci hájit magory, co mají letňáky nebo ty co sou líní nasadit řetězy. ale kamiony narozdíl od většiny z nás prostě jet musí, takže k nim budme tolerantní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted jsem se vratil z pojizdek a potkal jsem 1 sypace!!!! Takze uz se asi neco deje... Nebyt ASR asi bych se v par sytuacich ani nerozjel... 96kW je 96kW ;)-_- Jinak videl jsem par typku, ktery maj cely auti od snehu jen na celnim skle malej pruhled... hruza...

jde jen o prvních pár stovek metrů, sníh z toho sleze. jste moc outlocitný. a co se týče ASR tak bych tě s ním chtěl vidět v kopci a nezáleží kolik máš kilowathodin. to je o citlivej noze. ASR má smysl ve vyších rychlostech, ale rozhodně ne na rozjezd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Praha vcera az do pulnoci naprosto v pohode, posoleno, prohrnuto, zatracena sul, to bych zakazal a tem, co to pri par cm nezvladaj, bych proste bral papiry, nemaj co delat na silnici. Rano situace stejna, nenarazil sem mimo vedlejsich na silnici, kde by nebylo posoleno, sypace mi tu blikaj pod oknama kazdou chvili, takze osobne chvalim :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...