Přejít na obsah

Nove alu + pneu


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Nankang? Hehe, tak ty budou potrebovat KUWA vyvazit, ....jestli vubec vyvazit pujdou :D

no spíš bych se bál za jak dlouho se někomu kouknu do kufru, Nankang naprosto propadly v testu při brzdění, doslova katastrofa, ty bych si na auto nadal ani zadarmo. Doufej jen, že se to netýká tohoto typu, ale směsi co používají mohou být podobné.. to jen tak na okraj.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem na to koukal a byl to test zimních. Pneu Nankang v AutoTipu tuším někdy v loňské zimě malý test levných zimních pneu a mezi nimi Nankang SV-1 Snow Viva, dopadly strašně,v tom grafu kdy auto brzdí ze 100km/h v okamžiku kdy s Conti., stojí ma auto s Nankang ještě 50-ti km rychlost, dráha je skoro o 30m delší! Až budu zase někdy intenzivně brzdit, doufám, že auťaky za mnou nebudou mít právě tyto gumy! A přitom stojí oproti té Conti ts810 jen o 20% méně.

Tak Ti přeju, aby se to těch letních něco podobného netýkalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2TIGeRZ: kde jsi sehnal ty kola Team Dynamics? Ani jsem nevděl,že dělají 5*100..díky :)

Tak som zvedavy ako to dopadne. Idem ich brat od:

alukola

Tuto stránku samozřejmě taky znám...skoro ob den jí "sjíždím" a koukám se co mají nového...taky nějaké hledám :) ...ceny tam mají super tak doufám,že to bude bez problému..kamarád tam od nich má tuším gumy ale elektrony nevím jeslti od nich někdo bral. BTW psal jsi jim zda-li tyto kola mají v 5*100?? Mám takový špatný pocit,že ne :(

Editováno: , autor: Lugo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2TIGeRZ: kde jsi sehnal ty kola Team Dynamics? Ani jsem nevděl,že dělají 5*100..díky :)

Tak som zvedavy ako to dopadne. Idem ich brat od:

alukola

Tuto stránku samozřejmě taky znám...skoro ob den jí "sjíždím" a koukám se co mají nového...taky nějaké hledám :) ...ceny tam mají super tak doufám,že to bude bez problému..kamarád tam od nich má tuším gumy ale elektrony nevím jeslti od nich někdo bral. BTW psal jsi jim zda-li tyto kola mají v 5*100?? Mám takový špatný pocit,že ne :(

tomu tipkovi so este pisal ze to bude na FABIU 5x100 tak dufam ze to pochopi :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Rass: nevim v cem je vypovidajici test pneu, kazda spolecnost to dela jinak a kazdej test pneu je taky vysledkove jinej. Nankang mam na aute a jsem spokojeny. Neznamena, ze kdyz je neco levny a z Ciny, ze to musi byt hned smejd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem mel na 125L Zimaky z Tesca tak sem si liboval jaky sou moc good,ale nez sem tam dal eskima za podobnou cenu.Rozdil nekolika trid. Na Fabii sem mel taky eskima a ted sem presel na Alpin A3 a opet dost znatelny rozdil, takze si myslim ze ten cenovej rozdil je opravnenej- ty gumy sou podstatne lepsi a tady se urcite nevyplati setrit -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...