Přejít na obsah

Držák loketní opěrky


OloZX6R

Doporučené příspěvky

:o  mas to na obrazkach ne... pozice GGGGGGGGGGGGG

mrkni jak to vypada, pak zajdi do zelezarstvi a kup si to tam, ve Skodarne za to das 300 a v kovomatu 20

kde ten kovomat je.

kdekoliv - jsou to normalizovaný díly

v kovomatech se asi vyznáš,ale ten držák to je luxus....za to bych se styděl...kdyby to bylo aspon natřený základem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:o  mas to na obrazkach ne... pozice GGGGGGGGGGGGG

mrkni jak to vypada, pak zajdi do zelezarstvi a kup si to tam, ve Skodarne za to das 300 a v kovomatu 20

kde ten kovomat je.

kdekoliv - jsou to normalizovaný díly

v kovomatech se asi vyznáš,ale ten držák to je luxus....za to bych se styděl...kdyby to bylo aspon natřený základem...

vždyť to není vidět ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se nečertím...mě stál držák 300Kč a nemusel jsem nic bastlit....názor"to není vidět" vypovídá o tom jak člověk k věcem přistupuje...nedejbože když je to automechanik...pak si k takovému člověku dej auto....to mužeš třeba do motoru nalít vyjeták z Avie... :smich: to taky není vidět... ;)

Jinak díky za info o tom nástavci.... :palec2:

Hodně štastných km s loketkou.... -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muže sem někdo,kdo má origoš loketku a držák a má loketku namontovanou ve Fábce..hodit foto??Jde mi o to jak to vypadá kolem nohy a díry v tunelu(po odkládacím prostoru)...Loketku zatím nemám ještě 100% přidělanou jen jsem jí tam zkoušel dát,ale že by to nějak přesně lícovalo... noha s dírou v tunelu. :angry:

Rád bych viděl zda je to normální nebo jestli je někde chyba...

Díky za foto... :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli myslíš vzadu:

Díky...co je to šedý mezy nohou loketky a tunelem....?mě tam tyky vznikla díra :angry:Přijde mi to divný...u Octávky tam noha s tunelem sedí jak prdel na hrnec...a u Fábky díra... :(

Jinak foto super..muže být i z druhé strany...??

Editováno: , autor: najmis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

se styď za co chceš, mě to absolutně nesere... držák je funkční a není vidět, takže nevidím sebemenší důvod to natírat.... a moc se nečerti to byly hlavně rady pro teba jak ušetřit peníze s tou redukcí

Já bych se za to taky nestyděl, ale osobně bych si to natřel, ne kvůli funkci, na tu to nemá vliv, ale pro pocit nebo tak něco :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dobře...ale taky ste tam měly tu mezeru....????docela mě to štve....proč to nemuže být jako u Octávky... :wallbash:

Tak se teda přiznám, u první fábky jsem to tam dal, ale nějak mi to propadlo a zůstala mezera,, :smich: a jak píše Jarda, vzadu nejezdím,,, :p i když mám v plánu tam něco nacpat... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mezeru mám a nějak mě to neva, vzadu moc nejsem :D

To já taky ne.....jde jen o princip..v celém interiéru vše krásně lícuje,sedí a pak u loketky díra jak do pr...Představ si že vlezeš v autosalonu do naleštěné fabie..prohlížíš si interiér a najednou taková díra....asi to nebudí dobrý pocit...není třeba malinko jinej tunel pro verze s loketkou...?Prostě mi to přijde divný....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to je "super"....většinou se chyby napravují,ale v tomhle případě se na to asi vybodli..asi by se jim nevyplatilo udělat novou formu.... :( Takže každej kdo má ve Fábce loketku,tak tam má díru,nebo si to musí nějak zadělat...takže takové "dodo" dodělej doma... :smich:

Tak tímto končím....pak sem kdyžtak hodím taky foto až to budu mít hotové..

Díky všem za info... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...