Přejít na obsah

přirústek rodiny ŠKODA


olaf

Doporučené příspěvky

Unás so to čeká během asi 14 dní už to bude druhý,první je holka a ,to druhý nikdo neví, no necháme se překvapit.Bud to bude škoda a nabo škodovka každopadně to bude jejich příjmení na celí život. To bude doma divočina! :wub::specool::clap::palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
tak je to HOLKA jmenuje se veronička 3,70kg 51 cm dnes rano v 7,25. Žena i malá jsou v pořadku a zdravé ,a včer se de nato -_--_-:specool:;)

Je super, že obě holky ksou v pohodě. Moc gratuluju a přidám jedno moje oblíbené pořekadlo:

Kdo chce kam, pomožme mu tam a dobře ti tak ty trůbo, ty budeš za 12 - 14 let odhánět frajery s brokovnicí v ruce :smich:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi ja su rád že je mám , 2* u porodu sem si to užil,stačí! Su rád ža sem se v tom autě nezabil ,byla to moja pičo .... , dnes už je všechno trošku jinač ,aleživot je někdy krasný a proto ,CHCI ŽÍT!!!!!!

Tak to nám nemusíš říkat, že jsi rád že je máš, to je snad více než jasné a ty moje kecy musíš brát s hóóóódně véééééélikou rezervou ;):palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi ja su rád že je mám , 2* u porodu sem si to užil,stačí! Su rád ža sem se v tom autě nezabil ,byla to moja pičo .... , dnes už je všechno trošku jinač ,aleživot je někdy krasný  a proto ,CHCI ŽÍT!!!!!!

veliká gratulace -_-:palec2:

ta větší,to je krásná princezna :palec2::palec2:

nás to čeká za cca 5 týdnů :D

Editováno: , autor: Sejis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapi ja su rád že je mám , 2* u porodu sem si to užil,stačí! Su rád ža sem se v tom autě nezabil ,byla to moja pičo .... , dnes už je všechno trošku jinač ,aleživot je někdy krasný  a proto ,CHCI ŽÍT!!!!!!

veliká gratulace -_-:palec2:

ta větší,to je krásná princezna :palec2::palec2:

nás to čeká za cca 5 týdnů :D

Ty už jsi zase v tom? :smich::smich::smich::smich::smich:

To spíš na to vypadám já a né ty ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...