Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

MELLO: ten čelní panel není odnímatelný ??

Romariooo: v technických parametrech je udáno 206 tuším.. ale na youtube jsem viděl video a tam s ní letěl 230 pokud si to správně pamatuju.., byla určitě chiplá..

Jasně.Děkuju za reakci.Kámoš se chlubi že s ní letěl 240 ale to se mi právě nezdálo.Já mám dvojkovou octávii chip ze 77 na 115kW a vic jak 220 z ní nedostanu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně.Děkuju za reakci.Kámoš se chlubi že s ní letěl 240 ale to se mi právě nezdálo.Já mám dvojkovou octávii chip ze 77 na 115kW a vic jak 220 z ní nedostanu.

To bude nejspíš tím, že máš 5ti kvalt a už ti prostě ta 5tka na větší rychlost nestačí. lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak to já bojim bojim každopádně taky, ono už to totiž zaříná být hukot tak od 190ti :help:

jj já prostě na to moc nejsem tady na ty rychlosti :-) Přece jenom pořád řídim jenom fabii lol Ale vim že kámoš měl taky čiplou RS na třetí stupeň a řikal že jel 240, takže asi tak 225-30 real.

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Trošku z jiného soudku...Kolik se dá z Fabie RS maximálně vytáhnout třeba na dálnici? Jaká rychlost?

Na zimákách 185kách před měsícem, po rovině 205 km/h GPS a dál měla tendenci co 10 sec + 1km/h. Bohužel kolik to bylo tacho sem nestihnul, měl sem toho plný ruce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na zimákách 185kách před měsícem, po rovině 205 km/h GPS a dál měla tendenci co 10 sec + 1km/h. Bohužel kolik to bylo tacho sem nestihnul, měl sem toho plný ruce...

Já mám vždycky hroznej strach ze srnek! Už sem srazil dvě :-) jedna bohužel nepřežila. Druhý sem jenom vypral kožich lollol Plus jeden kanec málem vypral kožich mímu autu :prc:

myši, hady a ptáky nepočítám lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vždycky hroznej strach ze srnek! Už sem srazil dvě :-) jedna bohužel nepřežila. Druhý sem jenom vypral kožich lollol Plus jeden kanec málem vypral kožich mímu autu :prc:

myši, hady a ptáky nepočítám lol

Tvoje starosti bych chtěl mít. Mnohem víc mě ohrožují ostatní účastníci siln. provozu. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám vždycky hroznej strach ze srnek! Už sem srazil dvě :-) jedna bohužel nepřežila. Druhý sem jenom vypral kožich lollol Plus jeden kanec málem vypral kožich mímu autu :prc:

myši, hady a ptáky nepočítám lol

To ja mam taky strach, ale vo to je to vetsi adrenalin... Tohle bylo v zemi krale Miroslava a ta Autobahn byla oplocená...

Jinak ja na konte nastesti nic vetsiho nez mys nemam, jen jdnou sem trefil srnku, ale jen tak lehce mi prelestila predni blatnik, tak sem zastavil, sel se podivat na skodu, ona mezitim odbehla do lesa, nastesti tam nic nebylo. Jak si du zase sednout, vidim jak se ta srnka blizi zezadu k autu a bez varovani do nej z rozebehu narazi ! ... krava jedna. Pak zase utekla pryc a na viku kufru mi zustala prohluben !

Mel sem ji srazit !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja mam taky strach, ale vo to je to vetsi adrenalin... Tohle bylo v zemi krale Miroslava a ta Autobahn byla oplocená...

Jinak ja na konte nastesti nic vetsiho nez mys nemam, jen jdnou sem trefil srnku, ale jen tak lehce mi prelestila predni blatnik, tak sem zastavil, sel se podivat na skodu, ona mezitim odbehla do lesa, nastesti tam nic nebylo. Jak si du zase sednout, vidim jak se ta srnka blizi zezadu k autu a bez varovani do nej z rozebehu narazi ! ... krava jedna. Pak zase utekla pryc a na viku kufru mi zustala prohluben !

Mel sem ji srazit !

Ty máš teda zážitek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ja mam taky strach, ale vo to je to vetsi adrenalin... Tohle bylo v zemi krale Miroslava a ta Autobahn byla oplocená...

Jinak ja na konte nastesti nic vetsiho nez mys nemam, jen jdnou sem trefil srnku, ale jen tak lehce mi prelestila predni blatnik, tak sem zastavil, sel se podivat na skodu, ona mezitim odbehla do lesa, nastesti tam nic nebylo. Jak si du zase sednout, vidim jak se ta srnka blizi zezadu k autu a bez varovani do nej z rozebehu narazi ! ... krava jedna. Pak zase utekla pryc a na viku kufru mi zustala prohluben !

Mel sem ji srazit !

tak kráva nebo srnka? lol se asi chtěla pomstít, svině jedna! fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

člověk aby sebou vozil kulovnici lol Na českejch dálnicích můžeš čekat všechno. Jako třeba krávy a tak lol Jenou sem jel po dálnici a vidim jak na kopci sedí půlmetrovej havran a žere lišku. To mě rozsekalo :p

Pul metrovej havran jak zere lisku ??? Ty vole to je jak od Hitchcocka.... !!!

Editováno: , autor: Kublajchán
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, vy máte příběhy.. To by chtělo natočit film.. :palec2::):)lol

Jo a lidi, vypadá to, že bych, pokud se poštěstí a hvězdy se na nebi dobře usadí, mohl o víkednu taky jezdit FRS, krásnou, žlutou ;):palec2::aggressive:

Tak doufám, že to vyjde.., pak bych napsal podrobnosti.. :-) :-) když vyjde úvěr a ten co to prodává se nerozmyslí, bude má, má jedinááá... kol5kol5kol5kol5 žlutá princeznaááá kol5kol5

:aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, vy máte příběhy.. To by chtělo natočit film.. :palec2::):)lol

Jo a lidi, vypadá to, že bych, pokud se poštěstí a hvězdy se na nebi dobře usadí, mohl o víkednu taky jezdit FRS, krásnou, žlutou ;):palec2::aggressive:

Tak doufám, že to vyjde.., pak bych napsal podrobnosti.. :-) :-) když vyjde úvěr a ten co to prodává se nerozmyslí, bude má, má jedinááá... kol5kol5kol5kol5 žlutá princeznaááá kol5kol5

:aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive:

Tak doufám, že ti to vyjde. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kurňa, vy máte příběhy.. To by chtělo natočit film.. :palec2::):)lol

Jo a lidi, vypadá to, že bych, pokud se poštěstí a hvězdy se na nebi dobře usadí, mohl o víkednu taky jezdit FRS, krásnou, žlutou ;):palec2::aggressive:

Tak doufám, že to vyjde.., pak bych napsal podrobnosti.. :-) :-) když vyjde úvěr a ten co to prodává se nerozmyslí, bude má, má jedinááá... kol5kol5kol5kol5 žlutá princeznaááá kol5kol5

:aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive::aggressive:

Držím.... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...