Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

Já měl 195/50 Polaris2 a teď mám UG7 185/55 a přesto, že UG7 je zcela jednoznačně o dost lepší pneu, tak mě se subjektivně připadají díky tomu rozměru horší.. :feve:

Spíš to si ale nebude horší pocit na sněhu ale při normální jízdě žejo? Já mám Continentali, ale nejsou nový a de to znát na sněhu. Nová zimní guma drří úplně jinak. Ale tak já jezdim v zimě pomalu. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš to si ale nebude horší pocit na sněhu ale při normální jízdě žejo? Já mám Continentali, ale nejsou nový a de to znát na sněhu. Nová zimní guma drří úplně jinak. Ale tak já jezdim v zimě pomalu. :palec2:

Je to znát víceméně jen na suchu, auto je víc náchylné na boční vítr a zdá se mi že plave, ale ve sněhu, břečce a na mokru jsou rozhodně lepší UG7 i v rozměru 185/55. Problém je, že většina špičkových gum se dělá jen v rozměru 185/55 a ne 195/50 :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to znát víceméně jen na suchu, auto je víc náchylné na boční vítr a zdá se mi že plave, ale ve sněhu, břečce a na mokru jsou rozhodně lepší UG7 i v rozměru 185/55. Problém je, že většina špičkových gum se dělá jen v rozměru 185/55 a ne 195/50 :feve:

To máš pravdu, ale dobrou gumu seženeš. :palec2: Nejlepší by bylo kdybysme žili někde na jihu a nemuseli bysme furt řešit to přezouvání. Prostě jenom koupíš ALU a pak lítaj prachy jenom za nízkoprofiláče lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to špatně s penězma, víš.. :feve::feve:

ale tohle by byla životní chyba nechat si to uniknout, uvidim co se s tim dá ještě udělat..

Oj tak to je škoda! Mě taky jedna utekla v Německu trhal sem si vlasy, a pak sem našel tu mojí tady u nás úplně náhodou a byl sem první zájemce. A zatim toho nelituju :p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá to špatně s penězma, víš.. :feve::feve:

ale tohle by byla životní chyba nechat si to uniknout, uvidim co se s tim dá ještě udělat..

Kua... :feve: doufám že ti to ještě nějak klapne....a budeš Happy... :)

Jinak to s těma 15" sem psal já....

tady v bazaru zánovní ALU 7 000Kč+nové Pirelli Snow sport 6500Kč

nemužu si na ně stěřovat...jak na sněhu,suchu,mokru sedí super....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol

jj, je to jen auto, ale kdyby ste věděli detaily, souhlasili by jste se mnou..

Detaily Vám sem hodim až když z toho buď definitivně sejnde, nebo ji budu mít doma..

ještě by mi ste mi ji někdo vyfouknul.., pač tohle to je koupě století.. :p

snad tu koupi neuskuteční někdo jinej než já.. :feve::feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tech gumach.....neplave to jenom proto, ze tam zatizeni gumy ma byt minimalne 83H a tydle gumy maji 82T..nektere jsou 86H a ty jsou zpevnene a nebudou tak plavat....napr..nokian,continental...UG7 jsou super,ale jen 82T..co vy na to???prece je ten predek tezsi....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen pro info....

zjištoval sem cenu desek Textar. pro FRS ..přední cca1350Kč zadní cca900kč a to jsou ještě super ceny..!!!běžně přední cca1 600Kč... :feve:

Taky sem na to koukal. U autokelly maj nejlevnější vrtanej přední kotouč powerdisk za 2200,- lollol Když k tomu připočeteš zadek a desky seš na deseti jen bys řek ..... lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

o tech gumach.....neplave to jenom proto, ze tam zatizeni gumy ma byt minimalne 83H a tydle gumy maji 82T..nektere jsou 86H a ty jsou zpevnene a nebudou tak plavat....napr..nokian,continental...UG7 jsou super,ale jen 82T..co vy na to???prece je ten predek tezsi....

To by klidně mohlo být, ale předchozí Polaris2 jsem měl taky jen 82T a neplavaly...možná to bylo ochranou ráfku...? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj lici, co si mylsíte o tajném vypínači ?

myslíte, že to splní svůj účel?

Pokud někdo máte, nebo máte víc informací než já, kde je nejlépe si to nechatu dělat, co to stojí a kde ve fabii nejlíp umístit?

Díky, mějte se..

No taky sem o tom přemejšlel, ale už takhle odemikám zpátečku a ještě někde hrabat hodiinu pod sedadlem než najdu vypínač lol Mladá to má na autě hned vedle sedačky a de docela vidět, takže to ztrácí toho ducha.. (Tajnej) :palec2::palec2: Ani nevim kolik by to stálo na Fabii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...