Přejít na obsah

FABIA RS


anry

Doporučené příspěvky

jj, doufám že to vyjde..

ale víte jak, úvěr ještě nemám, to se dozvim ve čtvrtek bo v pátek a ten co to prodává je z Budějic a já z Liberce, takže cesta 280km v tomhle počasí, to je taky dost na pikaču.. :feve::feve:

Navíc na ní prej nemá zimní gumy, že prý jezdila jen v létě, tak i tohle by bylo dobrý nějak pořešit, bo cestu zpátky na letních.. :feve::feve: kurňa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, doufám že to vyjde..

ale víte jak, úvěr ještě nemám, to se dozvim ve čtvrtek bo v pátek a ten co to prodává je z Budějic a já z Liberce, takže cesta 280km v tomhle počasí, to je taky dost na pikaču.. :feve::feve:

Navíc na ní prej nemá zimní gumy, že prý jezdila jen v létě, tak i tohle by bylo dobrý nějak pořešit, bo cestu zpátky na letních.. :feve::feve: kurňa...

Hele já pro ní jel taky 300 kyláků v hnusnym počasí. Ale máš pravdu, že v tomhle na letnákách nic moc no. Sežen někoho s plaťákem ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, doufám že to vyjde..

ale víte jak, úvěr ještě nemám, to se dozvim ve čtvrtek bo v pátek a ten co to prodává je z Budějic a já z Liberce, takže cesta 280km v tomhle počasí, to je taky dost na pikaču.. :feve::feve:

Navíc na ní prej nemá zimní gumy, že prý jezdila jen v létě, tak i tohle by bylo dobrý nějak pořešit, bo cestu zpátky na letních.. :feve::feve: kurňa...

Ostatní musí klapnout....jen ty letní gumy nevím no.... ;) ted navečír bylo dost sněhu a na zimáčkách to pěkně klouzalo... :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, doufám že to vyjde..

ale víte jak, úvěr ještě nemám, to se dozvim ve čtvrtek bo v pátek a ten co to prodává je z Budějic a já z Liberce, takže cesta 280km v tomhle počasí, to je taky dost na pikaču.. :feve::feve:

Navíc na ní prej nemá zimní gumy, že prý jezdila jen v létě, tak i tohle by bylo dobrý nějak pořešit, bo cestu zpátky na letních.. :feve::feve: kurňa...

Tak na letňáčích 205 šířka to radši ani nezkoušej :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že v sobotu seženu někde v Budějicích nějakej servis, kterej by mi přezul?? Bo nejlepší by bylo koupit zimáky i s ráfkama.. Na čem jezdíte v zimě? myslim rozměrově ráfky..

Gumy by se snad daly taky sehnat a na rychlo to tam převlíct a frčet dom..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslíte, že v sobotu seženu někde v Budějicích nějakej servis, kterej by mi přezul?? Bo nejlepší by bylo koupit zimáky i s ráfkama.. Na čem jezdíte v zimě? myslim rozměrově ráfky..

Gumy by se snad daly taky sehnat a na rychlo to tam převlíct a frčet dom..

lol

To víš že něco seženeš. Máš na to celej tejden. Koukni se do bazaru. Já mám 195tky na letních elektronech. Nezapoměň že na rsko musíš mít nejmín patnáctky kvůli brzdám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol

To víš že něco seženeš. Máš na to celej tejden. Koukni se do bazaru. Já mám 195tky na letních elektronech. Nezapoměň že na rsko musíš mít nejmín patnáctky kvůli brzdám.

přesně......já pořídil ty 15" zimáky za nějakých 13 500Kč...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, sem byl v práci mimo domov, tak jsem přijel dnes ráno po noční..

Říkáte teda, že bych na to měl sehnat 15´ a nejlíp 195/50 jo?? Jestli je to povolený nebo nepovolený, to mě nějak netrápí, hlavně aby to byla pro RSo nejlepší volba.., to je důležitý :);)

Jak ste tu psali, že sehnali za 13500,- to jako komplet nový s diskama ???

Asi nemá smysl kupovat na zimu ALU, co??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj kluci, sem byl v práci mimo domov, tak jsem přijel dnes ráno po noční..

Říkáte teda, že bych na to měl sehnat 15´ a nejlíp 195/50 jo?? Jestli je to povolený nebo nepovolený, to mě nějak netrápí, hlavně aby to byla pro RSo nejlepší volba.., to je důležitý :);)

Jak ste tu psali, že sehnali za 13500,- to jako komplet nový s diskama ???

Asi nemá smysl kupovat na zimu ALU, co??

Čus. Určitě kup 195, jsou lepší! já sem tam měl asi 14 dní 195 z oktavky, což neni povolenej rozměr a na tom sem měl originál poklice. Vypadá to i docela dobře, dokonce líp než s 15kama ALU co tam teď mám. Takže se toho neboj! lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...