Přejít na obsah

Světlomety


Blacky

Doporučené příspěvky

  • o 2 měsíce později...

Pani, neviem ako vas, ale mna uz celkom zacina stvat, ze na Fabiu II / Roomster sa nedaju nikde zohnat tuningove predne svetlomety. Tak som pisal do Autostyle, no ich odpoved bola, ze momentalne nemaju dodavatela, ktory by im to vyrobil. A nevedia, ci sa to v blizkej buducnosti zmeni. Nechapem ako sa taketo nieco moze stat v dnesnom svete, kde ziadna medzera na trhu nezostane dlho prazdna... Obzvlast ked sa jedna o masovo vyrabane auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Zrovna jsem koukal na fotky z dovoleny a nasel jsem tam tohle a nezda se, ze by s tim mel nejakej problem :p

tento roomik som videl nazivo, krasny bol a svietil bez problemov... bixenony tam a parkovacka fuc, a chcel ho chalan mracit, ci sa k tomu dostal neviem, lebo mal skaredy skrabanec po lavej strene :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

nuz neviem keby bola ta dioda do biela a svetlo nádych do modra to by uz vypadal jak kolotociarska sranda ;) fotka to moc skresľuje inak to neni az tak výrazne modre je to take ladovo biele svetlo :p

*************************************

Pravidla rikaji - necituj posledni prispevek!

*************************************

BTW: je to pekný. :palec2:

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím lidi

Předem děkuji za pomoc, koupil sem škoda fabia II 1.2 TSI 77KW,7 DSG Elegance, rok výroby 9/2010.

Koupil sem to jako zabavený leasing z Okim louny s certifikací škodaplus.Mám trošku ale obavy zda mi nelhali,bylo mi řečeno že auto má natáčecí světlomety +corner funkce, jenže mám pochybnosti zda tam opravdu jsou.

V návodě škoda na internetu sem našel že v nastavení palubního počítače lze natáčení vypnout,nejsem si ale jistý že šlo o fabii !ale já jsem tuto položku nenašel takže mám pochybnosti .

Takže bych potřeboval poradit jak to poznám ale taky přikládám foto světel a mlhovek.

Moc dík za rady

Zde jsou fotky,omlouvám sel neumím je vložit přímo zde.

http://www.ulozto.cz/9744529/fotografie0160-jpg

http://www.ulozto.cz/9744530/fotografie0162-jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá barva 17 kola 319 původní cena 429 ano to je ona ,taky myslím že to jsou natáčecí, koukal sem na jiné fabie a ty čočky tam jsou jen když mají napsáno natáčecí světlomety,většinou ty světla vypadají úplně jinak,sem totální lajk no:-).Jenom nevím kde v menu počítače se dají vypnout pokud tedy.

***********************

Pozor na pravidla - necituj posledni prispevek!

***********************

Editováno: , autor: Blacky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo máš pravdu barva není nic moc,modrý základ ale řeknu to tak.Chtěl sem nové auto ale nové z autosalonu sem nechtěl je to obrovská ztráta peněz už jednou sem tu chybu udělal a víc krát ne.Tak sem se rozhodl pro škodaplus roční vozy do 20 000 ověřené čet sem že je to OK.

No jo ale chtěl sem fabii s TSI 77KW to byl první problém 63KW je pořád na výběr tak kolem 30 ale 77 jenom pár, no a pak sem sem si to zkomplikoval ještě víc,projel sem se s DSG a jů chtěl sem to.

Kombinace TSI 77KW a DSG řeknu ti to moc lidi nekupuje startovací cena je 377 000 to je na fabku podle mě hodně, plus nějaký přeplatek a si na 419 jak nic.

Tohle byla za 3 měsíce druhá co sem to sledoval jenže ta první měla bílý interiér a to ani za nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj,tak jsem se začet do tématu přední světla a jejich úpravy a musim říct,že nás naši čínští kolegové zase předběhli. :aggressive: U nás se vymýšlí,jak světla předělat ve stylu Monte Carlo a v Číně se tak naše Fabči 2 prodávají běžně.Náhodou jsem oběvil na netu tyto fotky.

post-65050-0-06001500-1317065052_thumb.j

post-65050-0-97273900-1317065075_thumb.j

post-65050-0-84568000-1317065093_thumb.j

post-65050-0-90283500-1317065123_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...