Přejít na obsah

motorový olej


barbarosa

Doporučené příspěvky

zdravím pánové a některé dámy, říká Vám něco značka motorového oleje MOTOREX ?? kolega z práce si to nalil do své 1.6 74 kw protože mu to poradil jeho dvorní mechanik. Na netu jsem o tomto oleji našel pouze to, že je do motorek a čtyřkolek nebo na mazání řetězu. Jestli má někdo informace nebo zkušenosti s tímto olejem uvítám informace.

Já jsem použil olej od Texaca Havoline Extra 10w40 a kolegův dvorní mechanik mi ho silně pohanil. Volil jsem poměr cena / kvalita. Pokud máte někdo zkušenosti i s tímto olejem pište a doporučte. lollollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím pánové a některé dámy, říká Vám něco značka motorového oleje MOTOREX ?? kolega z práce si to nalil do své 1.6 74 kw protože mu to poradil jeho dvorní mechanik. Na netu jsem o tomto oleji našel pouze to, že je do motorek a čtyřkolek nebo na mazání řetězu. Jestli má někdo informace nebo zkušenosti s tímto olejem uvítám informace.

Já jsem použil olej od Texaca Havoline Extra 10w40 a kolegův dvorní mechanik mi ho silně pohanil. Volil jsem poměr cena / kvalita. Pokud máte někdo zkušenosti i s tímto olejem pište a doporučte. lollollol

asi to kolega předělává na motokáru lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdravím pánové a některé dámy, říká Vám něco značka motorového oleje MOTOREX  ?? kolega z práce si to nalil do své 1.6 74 kw protože mu to poradil jeho dvorní mechanik. Na netu jsem o tomto oleji našel pouze to, že je do motorek a čtyřkolek nebo na mazání řetězu.  Jestli má někdo informace nebo zkušenosti s tímto olejem uvítám informace.             

Já jsem použil olej od Texaca Havoline Extra 10w40 a kolegův dvorní mechanik mi ho silně pohanil. Volil jsem poměr cena / kvalita. Pokud máte někdo zkušenosti i s tímto olejem pište a doporučte.      lol  lol  lol

asi to kolega předělává na motokáru lol

O olejích už je tu spoustu založených témat... Ale koukal jsem na ten Motorex a našel jsem tohle

Má to i specifikaci pro VW, tak to bude asi i do aut.... Na Texaco jsem najezdil s Citroenem 160 tisíc a ještě jezdí jak čert a dlouho snad ještě bude, pač nic jinýho na tahání nemám :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové lejte tam to co máte, vždyť se bavíte o úsporách na výměně kolem 5stovek, stojí vám ta alchymie za to riziko- ta úspora je minimální vzhledem k ceně vozu kolem 1/4 mega :disgust:

a co tam liješ ty ;) pokud má olej za 180,- stejnou normu a specifikaci jako olej za 400,- mělo by být jedno který tam dáš, pokud pravidelně a včas měníš olej. B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové lejte tam to co máte, vždyť se bavíte o úsporách na výměně kolem 5stovek, stojí vám ta alchymie za to riziko- ta úspora  je minimální vzhledem k ceně vozu kolem 1/4 mega :disgust:

a co tam liješ ty ;) pokud má olej za 180,- stejnou normu a specifikaci jako olej za 400,- mělo by být jedno který tam dáš, pokud pravidelně a včas měníš olej. B)

víceméně s tebou souhlasím, ale přesto se do alchymie s olejem nepouštím, jak jsem psal.... <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem v nějakém motoristickém magazínu, že testovali oleje motorové a existují dva druhy: DOBRÉ a VYNIKAJÍCÍ...... údajně nenašli olej kterej by neodpovídal tomu svému označení co se týče kvality. Což mi přišlo jako dobrá zpráva B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...