Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Zdravím, jsem také z TP, zkus toto a nemusíš nikam.

si to stiahni vypal na CD /nero max 16x/ vloz do navi, po chvili ti cd vypluje nechaj ho v strbine stlac setup+ dva prave tlacitka vedla strbiny na CD/i/a po chvili si ho vtiahne dnu a bude pracovat, normalne to nahraj ako ked menis sw v navi, samo vyhodi cd po skonceni von a mas to hotove

tu mas link https://rapidshare.com/#!download|802tl3|4087072565|mycd.iso|4210|R~3E8548E32A019584ADA54D9DCDA77D08|0|0

Tento súbor slúži na odblokovanie obrazu za jazdy? Nahral som ho do columbusa ale obraz je stale blokovaný,

Editováno: , autor: arpad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravím všechny, a předem se omlouvám pokud se to tu už řešilo. Mám problém s COLUMBUSem v mé Octavii II FL (konec roku 2009), a to takový že jednoho krásného dne se mi místo spuštění objevuje stále uvítací obrazovka, po pár vteřinách zhasne, a za pár vteřin znovu. Předem díky za rady a zkušenosti s tímto problémem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

dal jsem si columbuse do předfl Scouta (12/2008).

V columbusovi mám FW 2664. Myslel jsem , že mi vybije baterii a nic. Pohoda, pravděpodobně mám novější gateway.

Chtěl bych nahrát novější FW, už proto, že je Columbus docela pomalý a také proto, že mi při zesílení hudby (metalu) začnou vynechávat reproduktory (nevíte čím to je????).

Momentálně mi columbus jede v poho, nevybíjí baterku a i hezky komunikuje s maxidotem, (couvací senzory a ovládání climatronicu se samozřejmě nezobrazuje, ale to jsem čekal).

Tak se chci zeptat jaký nejnovější a dobrý FW si mohu dovolit, aniž bych přišel o nynější plusy (nevybíjení baterie + komunikace s maxidotem)? Moje Gateway: 1K0 907 530 Q, Na Columbusovi je napsáno: HW: H04 a 1Z0 035 680 A

Děkuji. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha. Tak to jsem měl ještě kliku. Stálo by za to vyměnit gateway kvůli firmwaru? Umí nějaký nový firmware číst jiný video formát než dvd video (avi, mpeg)?

Aby mi columbus zobrazoval climatronic a couvací senzory, tak stačí koupit k senzorům i climatronicu nové jednotky nebo by se muselo ještě dělat něco s columbem? Kolik takováhle sranda stojí? :-)

A poslední věc.... Mám v columbusovi mapy 7376, což jsou myslím nejnovější, ale názvy států tam napsané v nějakém prapodivném jazyce: Česká republika = Cek Humriety nebo nějak tak.... :-)

Doporučte, kde mám stáhnout nejnovější mapy v normálním jazyce?

Jo a to prskání při zvýšené hlasitosti lze vyřešit?

Děkuji. :-)

2664 upravený pro předface OII

Editováno: , autor: Sepulnation
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny, a předem se omlouvám pokud se to tu už řešilo. Mám problém s COLUMBUSem v mé Octavii II FL (konec roku 2009), a to takový že jednoho krásného dne se mi místo spuštění objevuje stále uvítací obrazovka, po pár vteřinách zhasne, a za pár vteřin znovu. Předem díky za rady a zkušenosti s tímto problémem!!!

Děkuji ferdovi za pomoc, stačilo přehrát fw. :)

Mám další dotaz, po připojení telefonu přes bluetooth se mi někdy zobrazí a někdy nezobrazí v MAXIDOTU. V Columbu ho vidím, ale v maxíku někdy je a někdy není. Když není tak "stači" znovu nastartovat. Jde to nějak vyřešit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V me LK se SunSafe ma spousta lidi mj. (vedle potizi s GPS) velke, velke problemy s nekterymi mobily zavolat, vim, ze s tim maji velke potize i radar detektory, ja zkousel sveho stareho Unidena, ten slape OK, bohuzel je ale neni v CZ pro velky pocet falesnych detekci a naopak nizke detekci ceskych radaru moc pouzitelny. V cizine ale jede obvykle spolehlive.

Jinak bych ale SunSafe ani nahodou nemenil, drive jsem mival na oknech tmave folie, ale SS skla, prestoze nejsou tmava, maji uzasne vlastnosti (vedle tech vyse jmenovanych potizi) :-)

Fakt je, že aj telefonovanie je ťažšie, signál je slabší. Ja mám doma problémy aj s DO garáže, ktoré mám na kľúčoch. Zvyčajne musím prísť až úplne ku bráne, aby sa dala otvoriť. Ale vyriešil som to zabudovaním DO do motorového priestoru, takže tento problém som vyriešil. Na GPS v telefóne som našiel fintu, keď je vrch telefónu (kde je anténa) na dotyk s čelným sklom, je signál citeľne lepší, ako keď je mobil v držiaku pár cm od skla. Ale aj tak som so SunSafe spokojný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se Vám líbí nástupce Columbuse a RNS510:

http://www.vw-scene....e=article_large

Mne by stačilo, keby nástupca RNS510 ponúkol 3D mapy (v Audi vyzerajú tie mapy super), displej by mohol byť trošičku väčší aj na úkor tlačidiel (v Audi A7 je nádherný a OBROVSKý displej), potešila by podpora DivX a nejakých iných formátov, bola by super podpora prednej i zadnej parkovacej kamery, ku kontaktom by to mohlo ťahať aj fotky z mobilu a nezaškodila by ani podpora nočného videnia. Navyše v štýle UP/Citigo by mohla vedieť navi zobrazovať aj dáta z palubného počítača, prípadne ťahať nejaké dáta aj z netu (počasie, dopravné hlásenia a pod.).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

po jake dobe se vam vypne columbus, kdyz ho nechate hrat ve stojicim aute ?mam za to, ze radio v FI a FII se mi vypinalo po hodine. columbus v oktavce se mi vypne po triceti minutach. kde se tenhle interval vubec nastavuje ? kazdopadne vubec mi nevadi, ze je to jen tricet minut.

A to ti ešte po dlhšom počúvaní rádia vyhodí hlášku, že aby si uľahčil batérii, naštartuj, lebo inak sa rádio vypne. A keď sa vypne, tak ho už nezapne. Čo je pri práci v garáži na porážku, pokiaľ nemáš u seba kľúče od auta. Ale je to ochrana, aby sa dalo auto ešte naštartovať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...