Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Zdravím, sehnal jsem mapy v8,1. Budou mi fungovat (FW mám 2764 a mapy 7334). Jak mám postupovat, abych si pro jistotu uchoval mapy co mám v navigaci, kdyby ty nové byly nějaké špatné? Mám to nejprve zkusit načíst z DVD. Díky

Nactenim z DVD (docasne pouziti map) nic nezkazis, protoze ti stare mapy stale zustanou na HDD v pristroji. Mel jsem ve vlaknu s mapama obdobny dotaz, ale bohuzel nikdo asi nevedel odpoved. Ja mam verzi fw 1164 a na foru bylo psano, ze prehranim na novejsi verzi map prestane fungovat POI a TMC a nekde dokonce, ze mapy vubec nemusi fungovat. Zkusil jsem docasnym nactenim z DVD vse testnout a behalo to bez sebemensiho problemu. Riskl jsem nahrat mapy na HDD a vse slape jak hodinky :kol-47:

Jinak pokud si chces zachovat puvodni mapy, tak si musis sehnat DVD se stejnou verzi map. Z Columbuse si myslim vytahnout nejdout.

Editováno: , autor: OctaviaLUB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dotáhl jsem si z Německa Octavii II před face rok 2008, je v něm Columbus ale mám problém kterej je tu řešenej už milionkrát. Columbus mi nekomunikuje jak s maxidotem, multifunkčním volantem a ani s předníma a zadníma senzorama. vše funguje samostatně bez problému krom volantu (svítí nic víc). bohužel nevím jakou mám verzi columbuse ani nic kolem (auto mám pár dní). nenašel by se někdo z okolí Ústí nad Orlicí (Pardubice) a dal mi vše dokupy??? díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KOlem "Pro

Zdravím,

dotáhl jsem si z Německa Octavii II před face rok 2008, je v něm Columbus ale mám problém kterej je tu řešenej už milionkrát. Columbus mi nekomunikuje jak s maxidotem, multifunkčním volantem a ani s předníma a zadníma senzorama. vše funguje samostatně bez problému krom volantu (svítí nic víc). bohužel nevím jakou mám verzi columbuse ani nic kolem (auto mám pár dní). nenašel by se někdo z okolí Ústí nad Orlicí (Pardubice) a dal mi vše dokupy??? díky moc

Od Prostějova Vaša, z Humpolce Milhausek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

dotáhl jsem si z Německa Octavii II před face rok 2008, je v něm Columbus ale mám problém kterej je tu řešenej už milionkrát. Columbus mi nekomunikuje jak s maxidotem, multifunkčním volantem a ani s předníma a zadníma senzorama. vše funguje samostatně bez problému krom volantu (svítí nic víc). bohužel nevím jakou mám verzi columbuse ani nic kolem (auto mám pár dní). nenašel by se někdo z okolí Ústí nad Orlicí (Pardubice) a dal mi vše dokupy??? díky moc

není problém v Humpolci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zřejmě došlo k poškození souboru: eu.rd - ten obsahuje tyto údaje. Doporučuji pro tebe nejsnažší cestu: nahrát nějakou starší mapu a pak znovu přehrát touto novou. Ta stará mapa se nemusí ani nahrát celá. Stačí zvolit instalovat a počkat cca . minutu a pak vyjmout DVD. Tím smázneš současně nahranou a jen znovu vložíš nejaktuálnější mapu co máš a dáš instalovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...