Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Chtěl bych se zeptat, jakou závislost mají posuvníky v nastavení hlasitosti navigace. Nedaří se mi to nastavit tak aby se mi navigovaní nehádalo s rádiem. Mluvim o korekci hlasitostí při navigování. Máte někdo tip jak správně nastavit? Nebo třeba vyfotit jak máte posuvníky nastavené?

Další otázka je ohledně BT. Je jedno co se koupí za verzi BT nebo podle čeho mám hledat. Co porovnání s PARROTem? Pořád přemýšlím jestli jít do Parrota, nebo origo BT...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec pánové, mám dotaz, na garáži mi stojí sup 09 s columbusem a tv dvb logic, tv občas hraje občas ne tak že šla zatím ven, vypadáto že krabička co je pro CAN dělá neplechu a to dost.. Po vyčištění závad z jednotek a vyhození TV z gateway se mi nedaří zobrazit parkovací senzory na rádiu. Před TV se zobrazovali normálně, teď se jen rádio stlumí a nic. Počítám že nakódováno je správně.

parkal 1Z0 919 475 kod: 100004

rádio 3T0 035 680B kod: 04000400000400810000

H03

3814

auto jsem i odpojil od štekru na cca 30min.

Děkuji za info CIAO

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

No jestli neni něco špatně s FW, tak možná nastavení.

Takhle mám nastaveno já - nikdo mi nedokázal vysvětlit, co se nastavuje těma posuvníkama, ale po dlouhým zkoušení různých variant mi toto nastavení konečně vyhovuje.

Třeba pomůže i někomu dalšíku :kol-47:

post-48545-0-27228000-1361096135_thumb.j

post-48545-0-23663500-1361096142_thumb.j

post-48545-0-14890800-1361096147_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem navštívil ferdu25 a vyladil mi trinaxe na nejnovější soft včetně dvojího barevnýho menu. V nocí bílé ve dne zelené + nový mapy a nové logo při spouštění. Taky je jiné menu radiotextu.Vše maká parádně tím to dík za instalaci.Všem doporučuji ferda je machr v oboru. :kol-142:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim panove,potřeboval bych poradit,mam škoda octavia II r.v.05 mam tam nexus multifunkčni volant vše funguje ale mam možnost přehodit za colombus ze superba r.v.09 četl jsem tu už hodně ale pojede mi to nebo musim dokoupit ten GATEWAY novějši a kde ho hledat pod volantem?on je aby mi šel multifunkčni volant a nevybijela se mi ta baterk?a ještě jeden dotas když dam ten nexus do superba r.v.09 tak pojede normalně vše ne?superb je totiž na prodej,a octavka je moje.tak bych si tam dal ten colobus když je ta možnost.všem děkuji co poradi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec Borci dneska sem dal do oc ll columbusa a po precteni tohoto vlakna cekam ,že asi zitra nenastartuju  :kol-47: Tak bych se chtel optat jestli nekdo z okoli Brna kdo by se me na to mrkl a sladil by me to diky

Chtel jsem jenom podekovat za rady co sem od vas dostal byl jsem docela mile prekvapen diky hlavne Jan155 a Ferda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz a nepochybuji, že zde na něj někdo zná odpověd, columbus mi sviti jen uplne bile - radio sice hraje, stanice jdou prepinat pomoci ovladani na volant, ale to je vse.  Ještě bych dodal, že jsem zkoušel oba dva typy restartů, ale výsledek byl stejný - jen bílá obrazovka.

Děkuji.

Editováno: , autor: Jandys1234
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz a nepochybuji, že zde na něj někdo zná odpověd, columbus mi sviti jen uplne bile - radio sice hraje, stanice jdou prepinat pomoci ovladani na volant, ale to je vse.  Ještě bych dodal, že jsem zkoušel oba dva typy restartů, ale výsledek byl stejný - jen bílá obrazovka.

Děkuji.

zřejmě vadná deska displeje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte

Potrebujem pomoct. Vložil som kvoli Upgrade do columbusa soft 2760 modifikovany pre A jednotku, a zrazu ked načital DVD vybledla obrazovka a bola biela, a columbus sa kazdu minutu reštartoval, teraz je obrazovka sivá a nejde mi vybrat DVD z jednotky, neviem čo mam robit , cez VCDS nejde načitat jednotku navigace a ani gateway, proste to celé blbne. Ako vyberiem DVD z jednotky?Dá sa manualne vybrat CD? restart nepomaha

Editováno: , autor: revolic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...