Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

No mě to dělal Ferda (to logo) a flashlo se to (tedy měl jsem chvíli prdelku staženou, když se to dojelo a neudělalo to žádnou hlášku o dokončení, ale povedlo se.

 

Jinak když to chce mít člověk opravdu odšéfované, říkal Ferda, že je lepší to logo dát do celého SW a přehrát to celé.

 

Rozhodně nedoporučil ten nástroj na netu, jak to vytvoří logo, pro nás co máme Columbusy v OII a upravované SW pro naše starší auta, tak to právě je velká pravděpodobnost že to umře...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

logo jsem si delal vcera a ok.. ale popravde kdybych si to co pises precetl vcera tak asi do toho nejdu :) ani by me nenapadlo ze tim mužu neco pokazit kdybych to ted nečetl :) asi by bylo lepsi to mit primo vlozeno do sw a nainstalovat najednou..ale uz do toho radeji nešaham..  sw jsem si upgradoval pak to logo pridal a plus uprava pro predfacelift oII od ferdy :) ted uz na to ani nesahnu jak to čtu :) jedine co bych jeste časem chtel je nak dodelat parkovaci kamerku ale tech penez co za to chcou ve škodovce no fuj... cetl jsem ze potřebuju jednotku kabelaž a kameru nejde to nejak natvrdo jen kameru a kabelaz ? to by asi nerozpoznalo ze mam zpatečku a musel bych to pouštet manualne co ?? 

Editováno: , autor: BiGGy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych tohle nekupoval, ne kvůli funkčnosti, ale protože zrovna tahle verze na těch světýlkách je hodně vidět a láká to zkusit utrhnout, už jsem viděl 2x jak to viselo z auta, prostě to hodně láká idioty a já osobně, když mám parkováky, tak ta kamera je mě osobně tak nějak navíc. Jo kdyby to bylo jako u VW, že to mají schované, tak to by bylo super...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute ľudia, mám otázočku, viete mi niekto povedať aká je posledná verzia FW na Columbusa? Mám Oll mr 2006 mf volant a verziu fw 2664 čo je asi pekne stará (3T0035680A). Máte niekto upravenú najnovšiu verziu? 

Editováno: , autor: gugi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak odpověd:

 

Dobrý den pane,

děkujeme Vám za Váš email a k Vašemu dotazu Vám sdělujeme:

Výrobce navigačního systému Columbus nemá v ČR oficiální servis. Všechna problematika s tímto navigačním systémem se řeší
prostřednictvím autorizované sítě ŠKODA, a to dodáním nového RNS Columbus.

Jinak si vás dovolujeme odkázat na neautorizované opravny, které se touto problematikou zabývají.


Litujeme, že Vám v dané věci nemůžeme podat příznivější odpověď.

S pozdravem

Jan Šmelhaus, Péče o zákazníka / Customer Care / Kundenbetreuung
ŠKODA AUTO a.s., Tř. Václava Klementa 869, 293 60 Mladá Boleslav, Czech Republic
info@skoda-info.cz , www.skoda-auto.cz , www.skoda-auto.com
Škoda - Simply clever.
Please consider the environment before printing this email.
Prosím, zvažte dopad na životní prostředí před tiskem tohoto mailu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem se Vás zeptat, jaké máte zkušenosti s převodem videa do DVD formátu pro Kryštofa. Na samotný převod videa používám ConvertXToDVD 5. S programem je práce velmi jednoduchá i výsledek je super. Ale chtěl jsem vytvořit jedno DVD s videoklipy, tak aby při vložení DVD do Kryštofa videoklipy se automaticky přehrávaly. Tak jsem použil nastavení menu: Automatické přehrávání, sekvenční přehrávání, přeskočit menu. Po vypálení DVD a vložení do Kryštofa přehrávání začne v pořádku, běží jeden videoklip za druhým, jak jsem chtěl. Ale pokud přeskočím při přehrávání nějaký videoklip, tak daný videoklip se přehraje dokonce a začne hrát první videoklip a pořád dokola. Nevím, co dělám špatně, nastavení Kryštofa, programu ConvertXToDVD 5 nebo Nera. Pak se musí DVD vysunout a vložit znovu, aby probíhalo automatické přeskakování videoklipů. Díky za Vaše příspěvky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to nepoužívám vůbec, mám pár originálních DVD (pohádky pro prcky) a neřeším to, stejně pořád řídím, takže koukat nemůžu. Raději kdyby někdo přišel na to, jak přehrát .avi z paměťovky... přece to musí jít nějak obejít , když to zvládne DVD... Nebo alespoň přehrát DVD z paměťovky, na těch našich cestách se DVD akorát tak seká...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky všem za odpovědi. Ještě jsem se chtěl zeptat, co přesně znamená, když Columbus ukazuje na mapě autíčka viz. fotka. Já myslel, že to znamená, že se na komunikaci vyskytuje kolona! Ale pokaždé, když jsem takovém označeném místem projížděl, tak cesta byla úplně volná. Samozřejmě TMC vypínat nechci, ale kvůli tomuto navigace chce měnit trasu, úplně zbytečně a celý smysl TMC jde do háje. Já jsem viděl na navigaci PCM 3.1, jak označuje kolony barevnýma šipkami a šipka označovala směr, začátek a konec kolony přesně!

Columbus kolony označuje tak, že autíčka a šipka označuje začátek a směr kolony viz. fotka a přesnost kolon bude závislá z RDS vysílání?

 

Máte taky takové zkušenosti?

post-88529-0-63157800-1427015660_thumb.j

Editováno: , autor: Domm
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle se mi zrovna stalo minulý týden, NAVI mi hlásila změnu trasy a na trase autíčka kolony, projel jsem úplně bezproblémově... Ale jinak to většinou hlásí dobře, stačí když je na silnici hlášená dlouhodobá uzavírka a ono to hlásí a přitom tam zrovna v dobu průjezdu kolona být vůbec nemusí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...