Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj. Superb II r.v. 2009, puvodni rSAP HF jednotku jsem vyměnil za nejnovější, ale BT audio mi hraje jen na jednu stranu repro. Chybi drat .-( muzete mi nekdo poslat, ktery je to PIN na navigaci a ktery na jednotce? Jedu za 2 dny na dovču a jednotku jsem měnil, abych si mohl pustit hudbu z telefonu na navigaci, ale jen pres jednu stranu repro je to na houby.

Moc diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stitek_Columbus1.jpg

 

Ahoj,

tu je schéma zapojenia Columba. Tebe budú chýbať v konektore C buď pin 5 a 11, alebo 6 a 12 (pravdepodobne druhá možnosť).

Schému jednotky HF ti bude ale musieť poslať niekto iný, nefunguje mi ELSA.

Editováno: , autor: zelo7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

měl bych dotaz ohledně dodatečné montáže TV tuneru. Mám před FL Yetíka LaK 2013 s Columbusem a tohle mi trochu "chybí". Co vše krom tuneru budu potřebovat shánět pro plnohodnotnou origo montáž? Antény, kabeláže... ?? Příp. dokáže materiál někdo zajistit? Samotná montáž není problém, následné nakódování a zprovoznění už ano, nemám diag... Díky za info. T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Superb II r.v. 2009, puvodni rSAP HF jednotku jsem vyměnil za nejnovější, ale BT audio mi hraje jen na jednu stranu repro. Chybi drat .-( muzete mi nekdo poslat, ktery je to PIN na navigaci a ktery na jednotce? Jedu za 2 dny na dovču a jednotku jsem měnil, abych si mohl pustit hudbu z telefonu na navigaci, ale jen pres jednu stranu repro je to na houby.

Moc diky.

Mám stejný problém. O2 FL r.v. 2009 s vyměněným GSMIII za GSII a přes BT mi hraje jen pravá strana.

 

Podařilo se ti problém vyřešit přidáním kabelů?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro mě to je trochu svahilština.

 

Je tedy nutné přidat jeden pár kabelů mezi rádie a jednotkou. Jednotka by měla být pod sedačkou spolujezdce? Jedná se o nějaký speciální kabel nebo speciální koncovky? Nebo se to zvládne zbastlit doma?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejný problém. O2 FL r.v. 2009 s vyměněným GSMIII za GSII a přes BT mi hraje jen pravá strana.

 

Podařilo se ti problém vyřešit přidáním kabelů?

Ahoj, ano, koupil jsem konektory podle rady od Ferda25, zapojil a na dovču už jsme svištěli a poslouchali videoklipy ve stereu. Tímto díky Ferdovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj mam hw h04 sw 1024, co mi tam půjde za firmware?

 

colomb ukazuje rok 10.07.2007, auto je mr08

 

díky :)

 

Ustí nad Labem kdo by byl schopnej to popřípadně přehrát a za kolik?

Poradí někdo?

 

tato mi neraguje po vložení cd...

 

http://www.rnsfirmware.com/firmware-4020-for-older-units-in-europe-with-hdd-rations-60355/

Editováno: , autor: MatyTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě jde jen o to aby sem měl hodiny na colombu a četlo to větší sd karty.. zobrazit další věci to asi umět nebude (kvůli jednotce?) :) a kvůli novějším mapám, prý nejdou instalovat na starší fw

Editováno: , autor: MatyTDI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zdravím,

 

mám takovou otázečku. Mám asi staršího colombuse. Ještě není dotykovej. Jenže jsem k tomu nedostal CD s navigací. Dá se tu od někoho sehnat? Nějaká rada kde to sehnat? Další věc... Na tom rádiu mám aux nebo tak něco abych to mohl píchnout na cokoliv abych to mohl přehrávat. Jenže nikde nemám v autě tu zástrčku na ten jack. Dá se to nějak dodělat? Loketní opěrku nemám.. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...