Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Ahoj, už někdo máte odblokovaný přehrávání videa za jízdy? Co je k tomu potřeba? Kde to sehnat? Kolik to stojí? Díky :)

Na www.aukro.cz jsem našel následující . Neznáte to náhodou někdo ? Prý se na jeden drát připojí pouze přepínač a funguje to i za jízdy.

http://cm.aukro.cz/item259667409_adapter_a..._seat_audi.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak něco k dotykovkám a vůbec.Údajně v 02/08 přechází servisy Škoda auto na řešení problému na on-line systém.Bude se to týkat sice pouze závad,se kterými si servisy nebudou vedět rady.Tak je to už dnes ve VW v cizině a může se stát(a už se stalo),že pokud servis napíchne auto do on-line systému a automobilka zjistí,že ve vozidle je díl,který tam nepatří(týká se samozřejmě dílů spojených s loginy-ECU,Budíky,Navi,rádia),a tyto díly budou nahlášeny jako zcizené,ztracené nebo jinak nesouvisejícím s daným vozidlem,budou zablokovány.Toto už v cizině funguje.Ono na každém zařízení je SKZ(VWZ) číslo,které je dané ke každému jednotlivému autu.Sice se najdou koumáci,kteří toto budou umět sw upravit,ale toto číslo je součásti rádií-navi kde je vyraženo,budíků,kde je štítek a stím nikdo nic neudělá,i když????

Konečně něco, co by mohlo alespoň trochu omezit krádeže navi. Mě se to ještě teda nestalo, navi zatím mám pořád v autě, auto parkuju jen venku na parkáči, ale znám dost kluků, kterým navi vybrali. Takže jestli to dokážou zablokovat a kdyby ještě k tomu mohli informovat polici, to by bylo fakt super. Protože by o tyhle navi neměl nikdo zájem a tak by se přestaly loupit. Ale jak napsal Cosby, někdo se najde, kdo dokáže softwarově upravit výrobní číslo, takže by ještě automobilka měla nějak důkladně zabezpečit úpravy softu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SW to nepůjde zabezpečit nikdy.Vždy se najdou ti,kdo to budou umět obejít,jako zatím všechno doposud

ale uznej sám, že těch lidí nebude zase tolik a rozhodně si nebudou dávat inzeráty na to, že umí něco, co v autosalonu nikdo neodhalí.

Ale i tak to bude velký krok dopředu, když to on-line rozpoznají. Jde ještě i o to, aby policie předávala včas informace. Teda ani nevím, jak to vlastně bude probíhat, jestli to policie nahlásí škodovce nebo jestli poškozený bude muset z vlastní iniciativy nahlásit škodovce číslo navi, kterou mu ukradli, aby jí blokly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejake fotecky http://www.lutschi.biz/album/RNS510/

+ forum http://vwnavi.com/forums/showthread.php?t=6159

dotaz: prodava jeste nekto ten RSN 510 (Trinax), potrebuji do noveho Passatu a taky jeden kus do OII (Skoda logo, zelene podsviceni), ale ten asi zatim jeste nikde neni, nebo ano? Fotky pro OII jsem uz videl, ale zatim nikdo nenabizi.

Kontakt bud SZ na foru nebo kimboy@centrum.cz

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

SW to nepůjde zabezpečit nikdy.Vždy se najdou ti,kdo to budou umět obejít,jako zatím všechno doposud

ale uznej sám, že těch lidí nebude zase tolik a rozhodně si nebudou dávat inzeráty na to, že umí něco, co v autosalonu nikdo neodhalí.

Ale i tak to bude velký krok dopředu, když to on-line rozpoznají. Jde ještě i o to, aby policie předávala včas informace. Teda ani nevím, jak to vlastně bude probíhat, jestli to policie nahlásí škodovce nebo jestli poškozený bude muset z vlastní iniciativy nahlásit škodovce číslo navi, kterou mu ukradli, aby jí blokly.

Tady se nejedná ani tak o navi zcizené lidem z jejich aut, to Škodovku nezajímá, je trápí to, co jim uteče ze skladů a fabrik... Takže já bych zase až tak moc nejásal. Pak už by jsis fungl navi z fabriky za 15 tis nekoupil, když by Ti hrozilo to, že u předávky auta ze servisní prohlídky budou asistovat čerti ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Navigační DVD pro navigační systém COLUMBUS má 2 varianty, a to DVD pro východoevropské a západoevropské země:

Verze Východ: Dánsko, Německo, Estonsko, Finsko, Řecko, Itálie, Chorvatsko, Lotyšsko, Litva, Lichtenštejnsko, Norsko, Rakousko, Polsko, Rumunsko, Rusko, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko,Česko, Maďarsko.

Verze západ: Andora, Belgie, Dánsko, Německo, Finsko, Francie, Gibraltar, Řecko, Velká Británie, Irsko, Lichtenštejnsko, Lucembursko, Monako, Holandsko, Norsko, Rakousko, Polsko, Portugalsko, San Marino, Švédsko, Švýcarsko, Slovensko, Španělsko, Česko, Maďarsko, Vatikán.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vážně uvažuji, že bych do ní šel... máte ji už někdo v autě?

Mohu jen a jen doporučit, fakt paráda, jak už kdosi řekl, Nexus je oproti Trinaxu doba kamenná. Jen mi pořád nikdo nedokáže přepojit handsfree a to odblokování obrazu za jízdy mě taky pěkně sejří...

post-10984-1193735597_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vážně uvažuji, že bych do ní šel... máte ji už někdo v autě?

Mohu jen a jen doporučit, fakt paráda, jak už kdosi řekl, Nexus je oproti Trinaxu doba kamenná. Jen mi pořád nikdo nedokáže přepojit handsfree a to odblokování obrazu za jízdy mě taky pěkně sejří...

A co ty mapy? Pořád se to tu řešilo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem testoval poslední mapu v Okolí OV a musím říct,že je dost dobrá,ale na posledná mapu pro DX pořád nemá a ani hlasový doprovod není 100%.

Jinak JirkoSSS,ty nemáš origo navi pro škodu,ale pro VW,tam je s HF problém a taky by mě zajímalo,jestli ti jde celý mf volant

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Jak mám rozumět tomu, že nikdo neumí přepojit handsfree? Bez handsfree je to dost na prd :-(

2) Máš to se zeleným podsvícením?

3) Napojení na maxidot předpokládám není problém.

4) Umí to AUX?

Mimochodem - jakto, že máš na maxidotu hodiny zarovnané doprava? Já je mám uprostřed..

Editováno: , autor: Prochaine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud dobře vidím,tak to má VW navi,takže pokud si nezměnil podsvit,svítí mu červeně.Chystané Škoda navi má v pravém rohu u štěrbiny na CD napsámo MP3.Škoda navi myslím nejsou vůbec v oběhu.

Co se týče maxíku,tam je to bez problému,co se týče MF volantu,tak tam jde pouze zesílení,zeslabení a vypnutí zvuku,HF jsem nezkoušel,ale nevím,o co mu jde.Pokud pouze o funkci MUTE,to by mělo fungovat.

post-128-1193743252_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano je to VW, zatím podsvícené červeně, ale to není problém předělat. Na volantu nejde pouze posouvání písniček, jinak vše jde. To handsfree by mě docela zajímalo, tam nejde vůbec nic, ale to ať mi nikdo neříká, že to nejde přepojit, to myslím musí elektrikář zvládnout dle schémat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano ano je to VW, zatím podsvícené červeně, ale to není problém předělat. Na volantu nejde pouze posouvání písniček, jinak vše jde. To handsfree by mě docela zajímalo, tam nejde vůbec nic, ale to ať mi nikdo neříká, že to nejde přepojit, to myslím musí elektrikář zvládnout dle schémat.

origo hensfry co bylo ke stremusem vydel pri vymene a makalo normalne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...