Přejít na obsah

COLUMBUS (TRINAX) / RNS 510


Doporučené příspěvky

Problem je ten ze je to "jenom" digital, ale hlavne ti nepujde ovladani pres navigaci (to co tady vidis na fotkach)!! Pujde to, ale budes to ovladat pres ovladac k tv-tuneru. Ale zase existuje takova krabicka (treba na ebay.de) ktera umi tento tuner "sladit" s navigaci a funguje ovladani pres navi. http://cgi.ebay.de/DVB-T-TV-Tuner-VW-MFD-3...1QQcmdZViewItem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vies zohnat tv tuner k columbusu?Ked ano tak za kolko?Dik

Pokud jsis vsiml tak je to napojene pod dotykovku(predek Touareg, deska Skoda, zbytek Passat))))), tudiz je to ten same tuner co jede pod Columbusem.

Jinak zatim nevim o nikom, kdo by napojil jiny nez origo tuner=)

Je to digital-analog.

Jeste tady jeden mam.Zbytek sz.

Montaz je v poho, netreba nic kodovat, po zapojeni se vse samo aktivuje, zatim jeste nemam doresene anteny, na ty cekam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U toho obrázku budíků lezou nějaké dráty. Ale to bylo asi focené při montáži.

Taky se mi zdá, že na navi chybí nějaký vrchní panel.

Ještě nikdy jsem Columbus ve Fabii neviděl.

Ať ti slouží.

Teď si jenom dát do auta peřiny a nemusíš ani domů když máš tu televizi. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má už někdo funkční ten couvací systém s autíčkem. Teď jsem četl na německém fóru, že prý se autíčko zobrazí jen když se podrží to tlačítko déle než 2 sec....??? Případně jak nakódovat ty jednotku s A na konci, protože jsme to zapojili jak to tady je, ale autíčko nevyskočilo a nevyskočilo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Má už někdo funkční ten couvací systém s autíčkem. Teď jsem četl na německém fóru, že prý se autíčko zobrazí jen když se podrží to tlačítko déle než 2 sec....??? Případně jak nakódovat ty jednotku s A na konci, protože jsme to zapojili jak to tady je, ale autíčko nevyskočilo a nevyskočilo....

cosby má

EDIT: ale koukám, že o tom asi víš

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...