Přejít na obsah

Bože to je auto


century

Doporučené příspěvky

85% vojenského speciálu je 85% vojenského speciálu. Za prestižní auto mluví i prestižní spotřeba,ale kdo si ho může pořídit,tak na nějaký ten litr moc nekouká. Ten konec videa ve mě vzbuzuje vzpomínky na děcká léta........

Jo chlapci, tak to praveze uz nejni pravda, muj milovyna svara, o nem uvazoval a on si ho fakt muze dovolit. Odradilo ho prave tech 15 litru benalu, nafta by nevadila, to leje do jinych svych milacku (Patrol, Touareg, Allroad).

H.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

85% vojenského speciálu je 85% vojenského speciálu. Za prestižní auto mluví i prestižní spotřeba,ale kdo si ho může pořídit,tak na nějaký ten litr moc nekouká. Ten konec videa ve mě vzbuzuje vzpomínky na děcká léta........

Jo chlapci, tak to praveze uz nejni pravda, muj milovyna svara, o nem uvazoval a on si ho fakt muze dovolit. Odradilo ho prave tech 15 litru benalu, nafta by nevadila, to leje do jinych svych milacku (Patrol, Touareg, Allroad).

H.

Šťastný to ten tvůj švára :t

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic víc než pěkně udělaná reklama. Tyhle vozy přece nemůžou srovnávat. Přál bych Vám aby Vás svezl předváděcí technik prodejního centra v ČR a už více do takového auta nevlezete a H1 se mně stejně líbila víc. A teď mně to můžete nandat. Ahoj. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co teprv ostra verze, jak ma svancik, a ne tahle komercni H2, je to do terenu uzrcite husty auto, ale taky kouknete na jakejch pneu tam jezdil, dat na nej stejny pneu jako mel lexus tak si taky moc nesktrtne...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba v tomhle neobstojí žádné seriové auto(seriové něco o čem sme se bavili) jako třeba H2. Ale je fakt je to něco za něco

http://www.youtube.com/watch?v=O6DzgVJfc1g

Ale taky jsem viděl hodně videí, kde byl Hummer v prdeli. Tam by byla zase o kus dál H1, ale to je jedno. prostě jsem to sem dal, protože to auto má něco do sebe, ale volil bych spíš Land Cruisera. To je zlatíčko

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co teprv ostra verze, jak ma svancik, a ne tahle komercni H2, je to do terenu uzrcite husty auto, ale taky kouknete na jakejch pneu tam jezdil, dat na nej stejny pneu jako mel lexus tak si taky moc nesktrtne...

Souhlas. Pneumatiky dělají hodně moc. vlastně strašně moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hummer na hrad..to neni auto...je to bůůůůůůh :smich::smich::smich:

jeste treba mohl ukazat salto vzad kdyz dokaze tolik veci lol

Jestli chceš rejpat tak si di do plivárny. tam možná na to bude někdo zvědavej. jestli si si nevšim tak si pouze vyměňujeme názory a hlavně v klídku. Děkuju :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...