Přejít na obsah

Barva na třmeny


Jirik.DC

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

serem na cele farbenie strmenov...vycistit ich je nemozne...mam ich cele zmontovane skusal so to kartacovat drotenou kefou ale je z toho neskutocne vela prachu a je to robota na dost hodin...takze najlepsie bude kupit nove strmene alebo sa jednoducho na to vysrat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja udelal jednu stranu rucne kartacem, a to jsem kartacoval cele pruziny, cely tlumic, tehlici, drzak trmenu, kryci plech kotouce proste vsechno a vsechno sem to daval do barvy. A zvladl sem to rucne kartacem, respektive v kazde ruce jeden kartac, vzteklej vyraz ve tvari a pojme zilina. Na druhou stranu uz jsem se trochu vybavil a pouzil vrtacku ( jo byla srana kdyz se ten drateny kotouc sprajcnul a zauzlovalo mi to ruce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem trmeny očistil normálně drátěným kartáčem, potom očistil technickým benzinem a pohoda, šlo to bez problémů. jinak barvu jsem zvolil červenou hemmerite a zatím spokojenost. dva nátěry a barva krásně drží!

Nevypaluje se nějak ta barva? Když není určená pro vysoké teploty.

Taky jsem přemýšlel nad touto verzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevypaluje se nějak ta barva? Když není určená pro vysoké teploty.

Taky jsem přemýšlel nad touto verzí.

Hele zatím (asi měsíc) se nic nevypálilo. Vše víceméně stejné jako na začátku. Co jsem tu tak četl, tak tímhle způsobem to tady má víc lidí. Myslím, že to není špatný způsob, finančně v pohode (do 200 kč) a je to brzo hotovy. 'Ten Hemmerite je opravdu dobrej, nebál bych se toho (vždy se to dá přetřít znova :) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hammerite stoji cca 135kc za tu malou 125ml plechovku nebo kolik to ma. Natrel jsem trmeny, tehlici, pruziny 3ma vrstvama a zbylo mi jeste tak na 5 aut. Takze bych se toho urcite nebal, zatim sem s tim najezdil 500km,dostava docela kapky a nikde zadnej naznak loupani, praskani, smrskavani nebo cehokoliv jineho. Za me 10 z 10ti bludistaku, a to ze to za 2 - 3 roky budu muset znova pretrit ? To me vubec nesere . . .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to lojzlahlina: za 200 kč, to jsem myslel včetně technickeho benzínu. jinak jak říká morris, tak ta barva opravdu stojí asi 130, přičemž z ty malý plechovky toho opravdu ještě hodně.zbyde, minimálně přes polovinu plechovky. jobse týče spreje, tak s tím nemám moc dobrý zkušenosti, ani kamarádi, co jsem se tak poptaval. sprej se spíše dřív oloupe, než barva, navíc po barvě nezůstává stekajici barva na třmenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

tak jsem se do toho taky pustil, obrousil jsem třmen na hrubo drátěným kotučem do vrtačky, a kam jsem se nedostal, vzal jsem to ocelovým kartáčem, natíral jsem to Alkytonem odstín 6018, napatlal jsem hlavně to co je vidět, jinak tam co jsem se dostal s ocelákem. ideální by bylo shodit třemeny dolů ale to až budu měnit kotouče

post-75361-0-10218800-1336418255_thumb.j

post-75361-0-27539200-1336418266_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdysi jsem na feldě použil sprej na brzdy a nedrželo to, za chvilku se to loupalo

v druhým kole jsem dal hamerite a ten vydržel, pak jsem to dal i na fábku a ok, na OI se to loupalo po opravě brzd, když se do bubnu bouchlo aby se sundal a ted na OII dám zase hamerite

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...