Přejít na obsah

Technický výkres


Kokeš

Doporučené příspěvky

Bezvadný,a nemáš ještě jak okotovat závity na šroubu?

Nevim sice, k jakemu ucelu to potrebujes, ale ZDE jsou snad vycerpavajici informace.

Nebo sem zkus dat rozmery (zavit, delka, hlava) a nekdo, kdo ma AutoCad nebo podobny program, Ti ho treba nakresli. Ja ovsem nic na kresleni ted nemam.

Editováno: , autor: oct
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je to takto, tak si myslim, ze tabulky vyuzijes i pozdeji. Zkus nejaky antikvariat nebo knihovnu skoly.

já se na to vyprd,a v pondělí to mám odevzdat :t

Nic Proti ale ABY SE DAL ŠROUB VYROBIT TAK TI OPRAVDU STAČI šroub okotovat podle toho odkazu. Nějaký malý a střední průměr závitu k výrobě nepotřebuješ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz je to takto, tak si myslim, ze tabulky vyuzijes i pozdeji. Zkus nejaky antikvariat nebo knihovnu skoly.

já se na to vyprd,a v pondělí to mám odevzdat :t

Nic Proti ale ABY SE DAL ŠROUB VYROBIT TAK TI OPRAVDU STAČI šroub okotovat podle toho odkazu. Nějaký malý a střední průměr závitu k výrobě nepotřebuješ.

Protoze jsi nahore psal "podle CSN"!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám do školy okotovat komplet šroub tak,aby se dal vyrobit,tudiž tam musí být i střední pruměr,velký,maly apod hovadiny -_-

Na vyrobu sroubu potrebujes prave jen velky prumer zavitu pokud se vyrabi pomoci zavitoveho ocka. Pokud se soustruzi pomoci noze, tak se to dela podle tabulek a kontroluje se kalibrem. Aby jsi potreboval zakotovat vrholovy uhel, stoupani, maly a stredni prumer tak by to musel byt nenormalizovany zavit.

Takze uciteli ci ucitelce rekni, at se koukne do tabulek a neplaca ptakoviny ... jinak jestli chces tak mi hod nejake info a udelam ti to v CATII ...

howk

Editováno: , autor: Dimi-Dimi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám do školy okotovat komplet šroub tak,aby se dal vyrobit,tudiž tam musí být i střední pruměr,velký,maly apod hovadiny -_-

Na vyrobu sroubu potrebujes prave jen velky prumer zavitu pokud se vyrabi pomoci zavitoveho ocka. Pokud se soustruzi pomoci noze, tak se to dela podle tabulek a kontroluje se kalibrem. Aby jsi potreboval zakotovat vrholovy uhel, stoupani, maly a stredni prumer tak by to musel byt nenormalizovany zavit.

Takze uciteli ci ucitelce rekni, at se koukne do tabulek a neplaca ptakoviny ... jinak jestli chces tak mi hod nejake info a udelam ti to v CATII ...

howk

Přesně tak stačí velký průměr + stoupání pokud není základní řada a pak muže být ještě tolerance. Úhel je dán typem závitu. střední průměr + malý je pak z tabulek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...