Přejít na obsah

ALARM CS584


profor

Doporučené příspěvky

Chlapi poradte mi prosím. Kde a ktorý vodič treba prerušiť keď chcem rozpojiť čerpadlo relátkom (najlepšie niekde pod volantom),

a ktorý treba rozpojiť aby sa nezapalo zapalovanie. Asi na spínačke, ale ktorý to je? To bude tiež rozpojené relátkom. Díki. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
SCHÉMA ZAPOJENIA ALARMU S VLASTNÝMI VÝKONOVÝMI RELÉ PRE MOTORY CENTRÁLU

Ten diodovy modul je potrebny s tolkymi diodami? Ja som teraz zapojal alarm, ale som pouzil iba jednu diodu/dvere. cize kabel z BSG ide priamo a je len odbocka cez diodu a do kabla na alarm.

Pýtam sa preto, lebo sa mi pusta alarm po zhruba 40 min. A neviem preco, tak myslim ci to nebude tym, ak nahodou BSG po urcitej dobe pusti do tych kablov - pol.

Vdaka za odpoved

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...

Tak už mám všechno hotové,jen dvě věci mi chybí.

1. Zamykací a odemykací vodič se napojuje na pin č.5 v bílém konektoru ve dveřích.Nevím jak se k němu dostat.Z vnitřku auta?

2.Jeden vývod z ŘJ alarmu se napojuje na brzdová světla.Zřejmě je to myšlené na spínač brzdového pedálu.Na jaký vodič se mám napojit?

To je vše.

Je tu vůbec někdo ,kdo by mi byl ochoten poradit,nebo si tu povídám sám se sebou? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Nazdar páni.

Prosím o radu. :help: Chcem napojiť alarm na klaxon (mám tú fanfaru, čo sa montoue do Fabie Elegance 2006 ). Potreboval by som to prepojiť cez relátko, len neviem na ktorý pin konektora na BSG to mám pripojiť. Viem len že tá fanfára je pripojená cez poistku č.40 žltá, tuším 20A, keď vyberiem poistku netrúbi, len cvaká nejaké relátko asi v BSG(či ako sa to volá) tam kde sú konektory XS...... dalo by sa to tam niekde pripojiť? Na poistku to nepripojím, tie káble sú tak našponované že sa poň ani nedostanem a neviem ani jeho farbu. Poradte prosím niekto. :help: Díki moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...