Přejít na obsah

HID xenony


OctII

Doporučené příspěvky

No tak taky necim prispeju. Nighbreakery jsem mel na predchozim aute, kde byla taky cocka a svitilo to uzasne, ale zdalo se mi, ze se ta belost po nejakych cca 2mesicich vysvitila, nicmene jejich vykon byl porad bezvadny(nezmeneny) a tak kde jsem s beznyma zarovkama musel pouzivat dalkovky, tak tam s NB nebylo moc treba. Prihodim vam sem par fotek pri montazi na predesle auto. Je docela znat i ta barva.

standartni halogeny

post-26532-1233095304_thumb.jpg

levy svetlomet(samozrejme myslim pohled ridice) osram NB, pravy klasicky halogen

post-26532-1233095387_thumb.jpg

a zase z pohledu ridice, levy osram NB, pravy klasika

post-26532-1233095443_thumb.jpg

a oba nighbreaker

post-26532-1233095491_thumb.jpg

Tak doufam, ze nekomu muj prispevek trochu pomuze.

Jeste bych mohl dodat, ze NB jsem mel na aute cca 8-9 mesicu a porad svitily a to se casto zapinaly jen na chvilku, jelikoz jezdim dost po meste.

Editováno: , autor: Michal K.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ja zase za tri dni používania Philips NightGuide sledujem to isté ako vorlajz a naozaj svietia trojfarebne, vpravo svietia trochu ala xenon, je to vidieť hlavne na reflexných materiáloch a značkách, svietia na bielo ako keď som mal tie H7 s 4000k...

A vľavo vidím, že je to trochu do žlta, ale zatiaľ nepršalo ani nesnežilo tak to neviem posúdiť, ale jednoznačne dávajú viac svetla ako všetky čo som mal doteraz...

NightBreaker som síce ešte nepoužíval, v predchádzajúcom aute som mal Silverstary ale tieto Philipsy sú od nich lepšie.

Síce ma stáli 30€, ale píšu na nich aj double lifetime tak som zvedavý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Hlavne kdyz uz nekdo naperete nelegalni HIDsadu do potkavacek, tak si to nechte aspon na naklapeni na kolecko a hlavne si nechat seridit svetla dneska jsem potkal jednu OII, ktera se me drzela az do Hradce a myslel sem ze se zblaznim... ty HID sady bych z fleku zakazal... taky na toho vola bliklali o protijedouci, snad mu to dojde...

Kdyz uz ma nekdo na OII tak asi si koupi orig. xenonovy svetla dneska jsou levnejsi jak na F a O1 ..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kroměříž - Praha a zpět. (v noci tam i zpet)

zkušenost = neuvěřitelné!!§§ HID sady mělo tolik aut = kamionaci na to prechazeji taky (to jsou takove prasata cpat to do kamionu a nakladaku ) poznam to na 100procent (kdyz jede nakladak ci kamion a sviti mu tak silne ostre modre xenon z parabol obdelnikovych des)

To same HID do aut = stacilo aby se nekdo na me nacpal a z dalky me to oslnovalo (pak sem koukl z boku kdyz me predjizdel parabola a xenon) a takovych lidi bylo na D1 tam i zpet takove kvantum , ze pokud toto nekdo nezacne resit ze strany Policie CR a okamzite na miste oddelat , dat zarovky a jeste pokutu.

Muzete si co chcete rikat, ze pomuze nataceni na kolecko NEPOMUZE!! ani serizene svetla nepomuze!! staci aby toto auto nejelo po rovine a okamzite oslnuje (od toho tam je to automaticke naklapeni behem jizdy at uz podle zatizeni ci podle sklonu vozovky)

Jednim slovem HID sady xenon = prasarna pro toho kdo jezdi denne nekolik hodin a potka takovych "prasat"

A mluvit tu o bezpecnosti ze lip vidim je zhowadilost = mozna Vy vydite lip , ale ostatni ohrozujete. Zkuste jed pred autem co do Vas pere parabolou s dodelanym xenonem. (to se proste neda)

Editováno: , autor: Res5ekt
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj v pohode,ja spis resil sadu do dalkovych svetel,potakavcky mam origo.

Ma je znamy v dalkach a asi do nich nejdu,kdyz chces nekoho treba upozornit na nebezopeci v jeho smeru :-) , tak ten prvni zablesk je silny ale ten druhy a treti velmi slaby,jakoby se musela nejdriv nazhavit :-) a to mi vadi,takze asi spis budu resit nejake kvalitni H1 zarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozumiem, preco sa to tak sialene rozmohlo prave v CR a SR... :feve: v UK som videl za 3 mesiace len 1 auto.

Jen si vzpomenme na zacatky modrych svetel (kdy si davali machirci na skody 120, favority a feldy :-) modre banky aby svitilo svetlo do modra, po bankach pak nastoupily zarovky s modrym sklem ... atd.. a nyni je to xenon do zastavby. No nic nezbyde nez nekoho na POLICII napadne se na to zamerit , proskolit lidi , a pak to pujde raz na raz (u kazde nocni akce zastavovat "modre parabolaky" a natvrdo je to nechat sundat jinak odstavit vozidlo :kuk: , pak si to kazdy rozmysli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych ty lidi nechal před tím světlem za trest klečet půl hodiny. Dneska jsem jel ráno do práce a nějakej dědek měl ve svojí 20let staré Astře HID a oslňoval mně celou cestu jak prase. A to bylo ve dne. Být to v noci, tak ho na křižovatce vytáhnu z auta a dám mu pár facek ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nerozumiem, preco sa to tak sialene rozmohlo prave v CR a SR... :feve: v UK som videl za 3 mesiace len 1 auto.

Rozmohlo se to diky cene, (ovsem kvalita zadna aspon chinske sady, trafa se serou skoro vsechny do 2let), ale treba u OII to opravdu nechapu dit nove orig xeny se daji za 7-8t,- takze nechapu jak nekdo muze dat HID

Osobne bych je zakazal, nemas parabolu a mas vybojky pokuta aspon 2Tkc na miste...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Koupil jsem si HID xenony, a mám s tím následující problémy... (jestli to tu už někdo řešil a já to tu nenašel, omlouvám se !)

Mám Octavii II 2006

- svítí mě tam žárovka na palubní desce - koupil jsem si Warning Canceler s nějakým zátěžovým členem která by to měla snad zrušit, jde to ale udělat i nějak přes VAGCOM ?

- v diagnostice VAGCOM 805 mě to hlásí:

01771 - ridici jednotka pro rizeni vzdalenosti osvetleni (J431)

004 - zadny signal / komunikace

02498 - motor leve paraboly pro nizky paprsek (V294)

012 - chyba v elektr. obvodu

02499 - motor nizkehio paprsku praveho svetlometu (V295)

012 - chyba v elektr. obvodu

A v přehledu

55-Reg. sklonu Xenonů -- stav: Není nainstalováno 1100

Otázka zní, jestli se dá zbavit nějak těch hlášek a jestli jsou to opravdu chyby vlivem HID xenonů nebo je tam někde opravdová závada ?

Xenony jsem povolil na dvou místech ve 2 jednotkách kde byly v popisu (mám VagCom 805)

Dokáže někdo poslat co změnit - jaký bit a v jaké jednotce aby se toto ztratilo ?

A jak zrušit aby to nepočítalo s regulací sklonu Xenonů ?

Děkuji za každou radu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...