Přejít na obsah

Střešní nosič


jiri26

Doporučené příspěvky

Nejlevnější příčníky seženeš od 1500,- nové, rozhodně doporučuji zamykatelné. Občas se tu objeví i starší.

Držáky na kola dělá spousta výrobců. Opět bych doporučil zamykatelné, a kvalitní provedení - poznáš to i na doporučené maximální rychlosti. Od 500,- seženeš základní provedení, kolem 1000,- už je velmi slušný model, profi od Thule stojí 2500,-

V obou případech se koukni na www.hakrbrno.cz - za tu cenu myslím velmi zajímavé produkty.

V bazaru tady prodává JohnyS dva origo nosiče kol (800/kus) i zahrádku, napiš mu na icq....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám příčníky i držáky kol od firmy Thule a mohu je jen doporučit. Přestože, je používám hojně, jsou v naprosto perfektním stavu. Nikde se ani po dlouhém používání nic nekříží, nekvedlá ani nevrže. Práce s upevněním kol je pořád hladká jako na začátku. Jsem rád, že jsem si držáky od Thule koupil. Určitě bych sehnal i levnější, ale tyto mě i po letech dostali svojí kvalitou :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám příčníky i držáky kol od firmy Thule a mohu je jen doporučit. Přestože, je používám hojně, jsou v naprosto perfektním stavu. Nikde se ani po dlouhém používání nic nekříží, nekvedlá ani nevrže. Práce s upevněním kol je pořád hladká jako na začátku. Jsem rád, že jsem si držáky od Thule koupil. Určitě bych sehnal i levnější, ale tyto mě i po letech dostali svojí kvalitou :palec2:

no aby ne, Thule je snad v tomto oboru jeden z nejpovolanějších :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...