Přejít na obsah

řadička LaK


Aidolon

Doporučené příspěvky

Chtěl bych požádat o radu. Chci si koupit hlavici řadící páky s takovou tou chomovou plaketkou z LaK, ale černou. Hledal jsem v Etce a našel díl, který odpovídá tomu co chci, je to 1U0 711 141 na vyobrazení 711-30. Ale otázkou je, jestli to půjde na můj klacek co je v 1,6-tce. Vim že jsou tlusté a tenké, ale nevim který je který. Mám pocit, že v Etce dělení dle motorizace není. Raději se ptám, abych neutratil litr zbytečně... Případně dá se to nějak upravit, nebo máte zcela jiné řešení?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepůjde Ti to tam. Ta díra v hlavici bude na klacek z 1.6 úzká. Ta 1.6 je jediná motorizace, kde to(nevím proč) udělali jiné. Jinak o tom, že by prodávali ty stříbrné plaketky samostatně jsem nikdy neslyšel. Taky bych ten chrom nahoře potřeboval vyměnit, tak kdyby měl někdo nepoškrábanou chromovou plaketku 5-ti kvalt z kožené řadičky na OI za rozumnou cenu, tak mě neváhejte kontaktovat. Určitě se dohodneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

tak jsem to vyřešil velmi šalamounsky. Nakonec jsem si sehnal RS sadu ručka, řadička... Ale problém... mám v autě tlustý klacek. Řešení? Jednoduché... Původně jsem přemýšlel o vrtání, to jsem pak zavrhl a prostě jsem je "převlékl" Tu svou původní koženou. Sundal jsem plaketku, a pak vytáhl to plastové kopyto na kterém je navlečena ta kůže. :D:p :p práce tak na cca 20 minut :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem to vyřešil velmi šalamounsky. Nakonec jsem si sehnal RS sadu ručka, řadička... Ale problém... mám v autě tlustý klacek. Řešení? Jednoduché... Původně jsem přemýšlel o vrtání, to jsem pak zavrhl a prostě jsem je "převlékl" Tu svou původní koženou. Sundal jsem plaketku, a pak vytáhl to plastové kopyto na kterém je navlečena ta kůže. :D:p:p práce tak na cca 20 minut :D

Nějaká fotka by nebyla??? Taky jsem to řešil a nedořešil :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem to fakt nefotil... jsem to jen zkoušel a hle ono to šlo...

ale stručně. Potřebuješ koženou hlavici na 1,6 - tku a pak si sehnat to co chceš a co se na tlustý klacek nedělá.

pak úzkým šroubovákem nazdvihneš plaketu (zespodu) na té hlavici a sundaš ji. Nemusíš se bát, ta kůže je tam cca 5 mm přeložená a schovaná. Pak odlepíš na spodní části přilepený a ohnutý okraj té kůže a vytáhneš to plastové kopyto tim otvorem po té plaketce. Jde to celekem těžko, ale jde. Chce to nespěchat a být trpělivý. Bacha na švy!!! To samé u té druhé hlavice, prohodit, založit nahoře (to upevnit plaketkou) a zespoda tu přehnutou kůži přilepit. A hotovo :D a mám RS v 1,6, bez vrtání, pilování, seřezávání atd... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja jsem to fakt nefotil... jsem to jen zkoušel a hle ono to šlo...

ale stručně. Potřebuješ koženou hlavici na 1,6 - tku a pak si sehnat to co chceš a co se na tlustý klacek nedělá.

pak úzkým šroubovákem nazdvihneš plaketu (zespodu) na té hlavici a sundaš ji. Nemusíš se bát, ta kůže je tam cca 5 mm přeložená a schovaná. Pak odlepíš na spodní části přilepený a ohnutý okraj té kůže a vytáhneš to plastové kopyto tim otvorem po té plaketce. Jde to celekem těžko, ale jde. Chce to nespěchat a být trpělivý. Bacha na švy!!! To samé u té druhé hlavice, prohodit, založit nahoře (to upevnit plaketkou) a zespoda tu přehnutou kůži přilepit. A hotovo :D a mám RS v 1,6, bez vrtání, pilování, seřezávání atd... :D

Zkusím něco vymyslet až během léta. Teď mě čeká dovolená a na autě dělám jiné úpravy. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...