Přejít na obsah

Mechanicka instalace RS mlhovek - DP


Jeff

Doporučené příspěvky

Nenasel by se prosim nekdo z vas, kdo ma oskenovanou pasaz instalace mlhovek z dilenske prirucky Fabia RS? Potrebuji videt, jak mlhovky nainstalovat do narazniku a kam prijdou srouby, podlozky a matice. Veskery tento montazni material uz mam nakoupeny, cekam jen na mlhovky. Mam pohled na jiz namontovanou mlhovku v narazniku. Pohled je ale zezadu a nejdou dost dobre videt mista, kde jsou srouby. Vsechny diskuse uz jsem prosel, ale nasel jsem pouze oskenovany navod na montaz pro predfacelift mlhovky a to mne nepomuze.

Tudiz, kdyby nekdo navod mel, tak ho sem soupnete. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igore, dik za obrazek. Takze v DP postup neni. Podle ceho tedy montuji ve fabrice RS mlhovky do narazniku? Musi mit na to nejaky predpis. No skoda.

RS-ari, pomohlo by mne foto z pohledu na mlhovku z vnitrku narazniku pod uhlem 45 stupnu svrchu, abych videl na srouby, zbytek uz si vydedukuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Igore, dik za obrazek. Takze v DP postup neni. Podle ceho tedy montuji ve fabrice RS mlhovky do narazniku? Musi mit na to nejaky predpis. No skoda.

RS-ari, pomohlo by mne foto z pohledu na mlhovku z vnitrku narazniku pod uhlem 45 stupnu svrchu, abych videl na srouby, zbytek uz si vydedukuju.

rád bych pomohl, ale není tam jak strčit dva prsty, natož foťák :( spíš zkus někoho, kdo už má přestavbu za sebou...Bobik, Fidelek, Maca, Boxer a další ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vo fabrike to neriešia. príde to komplet už namontované od dodávatela -_-

ale inak tentoo problém budem riešiť aj ja dúfam onedlho... :D

len ma sere že tam nepasujú hmlovky z faceliftu... :angry:

musím niekoho zohnať kto tie felďácke predáva

Editováno: , autor: profor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to Jeffovi psal, z vrchu jsou 2 šrouby skrz úchyt v nárazníku do mlhovky a mlhovka má zespodu takový plech, který se opírá o úchyt v nárazníku. ;) ..montáž: nasadit mlhovku do nárazníku, nasadit šrouby, mlhovku zatlačit co nejvíc dopředu proti nárazníku a utáhnout šrouby,,,tím zatlačením dopředu se dosáhne správného nastavení mlhovky a tím toku světla,,,,toť rada karosářů a už jsem to tak montoval 2x a vše bez problémů.. B)

ps: montáž jen když je nárazník venku.. :ph34r:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Trochu to tu oživím ..trefil jsem zajíce (debil uskákanej) :D rozbil mi mlhovku ... tak sem sel a koupil novou .. kdyz chci starou vyndat musí pokaždé nárazník ven? to se mi totiž opravdu moc nechce :( má někdo nějáký návod jak tohle udělat bez demontáže nárazníku? mám Fabii RS díky za každou radu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stačí uvolnit na té straně, kde meníš mlhovku = 4 šrouby v podběhu, jeden u světlometu a dole ve spodním deklu jsou tuším 2...nárazník vyháknout z lišty a dostaneš se tam.....možná by to šlo přez střední mřížku, ale to je na hadí úzké ruce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...