Přejít na obsah

Fólie vs sunset


Igor

Doporučené příspěvky

Anry: Prečo je pokovenie lepšie, než fólie? Nehovoriac o tom, že na pokovenie musia všetky okná von...

AHoj, Ja sa ti opýtam kolegu čo si dal robiť kombika u Valuška - HP Team, čo ho to v tej našej cene stalo jo?

Mne tiež lepili HP Team a nemam vyhrad akurat že by som to teraz chcel tmavšie..teda boky a zadne nechall tak, aj v noci treba vidieť, ale rozhodne boky by som vypalil najtmavšie ako sa da...samo nie predne

Od nich mám aj ten pás na prednom, ten ma stál 300SK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anry: Prečo je pokovenie lepšie, než fólie? Nehovoriac o tom, že na pokovenie musia všetky okná von...

AHoj, Ja sa ti opýtam kolegu čo si dal robiť kombika u Valuška - HP Team, čo ho to v tej našej cene stalo jo?

Mne tiež lepili HP Team a nemam vyhrad akurat že by som to teraz chcel tmavšie..teda boky a zadne nechall tak, aj v noci treba vidieť, ale rozhodne boky by som vypalil najtmavšie ako sa da...samo nie predne

Od nich mám aj ten pás na prednom, ten ma stál 300SK

oficiálně s homologací předek pokud už je natónován z fabriky nejde a pokud máš sunset tak tam fólie nemáš, jen jsou ty okna víc zatmavený z výroby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužeš mít natonovane přední okna z fabriky a můžeš mít i homologaci na další tonování. Jen musí propustnost světla po natonování byt 70%.

Jak se vám čistí pofoliované okna zevnitř, když vám je někdo zapatlá? Jde to dobře z folie? Z pokovení v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužeš mít natonovane přední okna z fabriky a můžeš mít i homologaci na další tonování. Jen musí propustnost světla po natonování byt 70%.

Jak se vám čistí pofoliované okna zevnitř, když vám je někdo zapatlá? Jde to dobře z folie? Z pokovení v pohodě.

jde to úplně normálně, dokonce je čistím méně než jen skla a stačí prostě jen omýt vodou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužeš mít natonovane přední okna z fabriky a můžeš mít i homologaci na další tonování. Jen musí propustnost světla po natonování byt 70%.

To je pravda, otazka zda je, jestli je smysluplne dalsi tonovani prednich bocnich skel.

Tonovana z vyroby maji propustnost 75%, minimum pro homologaci je 70%. No nevim, tech 5 procent...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužeš mít natonovane přední okna z fabriky a můžeš mít i homologaci na další tonování. Jen musí propustnost světla po natonování byt 70%.

To je pravda, otazka zda je, jestli je smysluplne dalsi tonovani prednich bocnich skel.

Tonovana z vyroby maji propustnost 75%, minimum pro homologaci je 70%. No nevim, tech 5 procent...

aha.....5% nemá cenu :palec2: ale na druhou stranu by mě zajímalo jakou mají propustnost skla se sunsetem nikde sem to tam nevyčetl:( na těch ostatních je napsáno"transp min 70%"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mužeš mít natonovane přední okna z fabriky a můžeš mít i homologaci na další tonování. Jen musí propustnost světla po natonování byt 70%.

To je pravda, otazka zda je, jestli je smysluplne dalsi tonovani prednich bocnich skel.

Tonovana z vyroby maji propustnost 75%, minimum pro homologaci je 70%. No nevim, tech 5 procent...

Těch pět procent je spíš pro oči - estetiku, není pak tak ostrý přechod od čelního skla přes přední boční po zadní.

Absolvoval jsem STK s T4 se stejnými fóliemi jako mám na fábce a úplně bez problémů a to na ně koukali včetně kontroly kartičky o montáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

to ze mensi sklo je drazsi je znamo uz odjakziva..

je to z toho duvodu, ze tyto casti se mene meni a tim padem je vyssi cena..

naopak u dveri sklo se meni diky nasim chmatakum kazdou chvilu, takze cena je nizsi.. to uz u starsich aut, kdy na prednich dverich byly ty trojuhleniky, se rikalo, ze pokud uz musis rozbit okno (napr. kvuli zabouchnutym klicum), tak vzdy to vetsi.. je proste levnejsi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
O fóliách sa tu popísalo už dosť, o sunsete menej, no na svoje otázky som odpoved nenašiel. Takže ideme na to:

1.) Ak má auto sunset už z výroby, je tento nejak zapísaný v TP? Pýtam sa preto, lebo viem, že ak má auto fólie, tak k nim musí byť kartička...

2.) Viete poradiť dobrého "fóliovníka" v Bratislave alebo blízkom okolí? Dobrého myslím takého, ktorý nebude okná vyberať z auta a spraví naozaj dobrú robotu.

3.) Fólie by som chcel len také decentné, chcem, aby to vyzeralo presne ako originálny Sunset. Viem, že štandardne tónované sklá majú priepustnosť 75%, sunset má 40%...

4.) Nemáte niekto hodené fólie na béžovej sahara Fabii Combi, alebo sunset? Rád by som videl, ako to vyzerá. Videl som foto sunsetu na béžovej capucino, ale ešte by som rád pozrel aj tú saharu :palec2:

Zde ti posílám barvu folií jak to vypadá na autě a kartičku i atesty 8SD ti mohu prodat.

post-38563-1252000221_thumb.jpg

post-38563-1252000235_thumb.jpg

post-38563-1252000246_thumb.jpg

post-38563-1252000258_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 měsíců později...

kolik dáte za folie? 3,5 tis? 4 tis? já za pokovení 5 tis. A mají fólie atest na přední okna?

a jakej dostanes atest na předky? to tě akorát lakuje ten co ti to dělal, škodovka má z výroby 70% a to je strop, takže jakykoliv další zatmavení je mimo zákon, dej si na to bacha až se budeš chtít hádat s PaCHama. aspoň mě to tak říkali autofolie tinter když jsme řešili co dát dopředu. zalezi to na odvaze kazdeho soudruha, ale zakon na předky nepovoluje nic pokud je tonovano z vyroby. takže hodně štěstí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...